המלצה למסך שלא הורס עיניים תקציב עד 1000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך שלא הורס עיניים תקציב עד 1000 ש"ח

eliil1

Recommended Posts

אני צריך מסך לא יקר , כמובן שיהיה טוב אבל, והכי חשוב , המטרה שלי שלא יהרוס את העיניים! (אם יש כזה), אם לא , אז אחד שהכי פחות הורס עיניים.

אממ זה יכול להיות 17 או 19 אינץ'.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהסרט של "מסך הורס עיניים"

אין כזה דבר מסך הורס עיניים יש רק שימוש לא נכון במסך הורס עיניים, וזה תלוי משתמש בלבד.

לגבי המסך- תן תקציב ושימושים ותרשום אותם בכותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מה ז"א שימוש לא נכון? כאילו מה אני כבר עושה עם המסך חוץ מלהסתכל עליו?? אולי צריך להוריד באפשרויות את הרזולוציה ? או להפך..??

התקציב הוא עד 1000 (אפשר בתקציב הזה לקנות משו טוב ?)

אבל מאוד מומלץ מסך במחיר יותר נמוך. אבל העיקר שיהיה טוב, ועדיין שלא יפלוט הרבה קרינה וכו'...

ומה אני צריך לעשות כדי לא"להרוס עיניים" הרי אמרת שזה תלוי במשתמש בלבד, אבל לא הבנתי למה התכוונת...

והשימושים אממ... , משחקים , אינרנט , שתי מערכות הפעלה וכל זה תוכנות כבדות , אבל לא בטוח שזה קשור כבר...

המסך שיהיה 19" אני חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשבת 15 ס"מ מהמסך ולא לשבת מול המחשב יותר מדי שעות רצוף- לקחת הפסקות כל פרק זמן של 40 דקות - שעה

לגבי המסך אם אתה נעול על התקציב קח את ה- L1953TR

אבל אני חייב לציין שבעוד 250 שקלים יש לך 22 אינץ' - 2243BW, הוא מסך רחב, מעולה למשחקים וסרטים, לאינטרנט וקריאת מסמכים יש לך PIVOT במסך(סיבוב המסך ב-90 מעלות)

לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

ו...נדמה לי לחבר שלי יש 22 אינץ, וזה כזה רחב שהתמונה יוצאת לא פרופורציונאלית , כאילו היא רחבה, והאורך לא מתאים לרוחב...חח לא יודע איך להסביר...אבל אולי זה שטויות...

בכל אופן תודה...

ויש איזה הגדרות , משהו עם ה

HERTZ

שצריך לשנות כדי שזה יפחית את הסיכויים "להרוס עיניים" , כי אני יודע שיש הבדל בין זה שאני שם 80 HERTZ לזה שאני שם 50 HERTZ.

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי לא ידעתי , עד עכשיו היה לי את הקופסא הזאת CRT נראלי נקרא.

עוד משהו...ב 2243BW

הוא נהיה כהה כאילו כשאני מסתכל מהצד? אין בעיות בהירות וכל מיני דברים אחרים בסגנון?

ועוד שאלה, מה זה פאנל? TN ?

וכרטיס מסך כמו HD4850 יהיה טוב למסך הזה? ומשחקים כבדים כמו CRYSIS וכו'?

ואיזה מרחק צריך לשבת מהמסך כדי לא להרוס את העיניים? והאם במסכי LCD צריך לשנות משהו בהגדרות כדי להפחית את רמת ה"הריסת עיניים " חח או שזה ממש לא רלוונטי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי לא ידעתי , עד עכשיו היה לי את הקופסא הזאת CRT נראלי נקרא.

עוד משהו...ב 2243BW

הוא נהיה כהה כאילו כשאני מסתכל מהצד? אין בעיות בהירות וכל מיני דברים אחרים בסגנון?

ועוד שאלה, מה זה פאנל? TN ?

וכרטיס מסך כמו HD4850 יהיה טוב למסך הזה? ומשחקים כבדים כמו CRYSIS וכו'?

ואיזה מרחק צריך לשבת מהמסך כדי לא להרוס את העיניים? והאם במסכי LCD צריך לשנות משהו בהגדרות כדי להפחית את רמת ה"הריסת עיניים " חח או שזה ממש לא רלוונטי??

הפאנל הוא TN כך שהזוויות צפייה לא הכי טובות, מה שכן ב-2243 יש לך כיוונון גובה, זווית הטייה ו-Swivel כך שאתה יכול ליישר את המסך מול העיניים בלי בעיה.

הכרטיס מסך בסדר גמור.

מרחק צפייה? משהו כמו 65-70 ס"מ אני חושב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ובמקרה שאני לא רואה מ60 -70 ס"מ ?

ולגבי הזויות , אני אצטרך כל פעם ליישר את זה מחדש? יעני כל הזויות הטייה וSWIVEL כמו שציינת

(ואני מתכוון לגבי הסמסונג 2243)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...