מישהו מכיר את החברה HANNSGG. ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את החברה HANNSGG. ?

Guarding angel

Recommended Posts

מי שקונה בזול מקבל בזול, קסמים אין כאן. הדבר היחידי שיש זה נחמד מול ממש גרוע, כשנחמד לחלק מהאנשים כאן יכול להיות זוועה.

ולעניינינו - מדובר במותג של אחד מחמשת יצרניות הפאנלים הגדולות בעולם, ג'נריקה - ממש לא. שווה משהו ? בעיקר את המחיר הזול כי זה מה שהם מנסים לספק במסכים הכי זולים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה תצתרך לבדוק בעזרת העיניים שלך ובעזרת הגוגל שלך. מדובר בחברה שמתיימרת לייצר מסכים זולים, אין לה מסכים מעבר לפשוטים (לגל גודל נתון) אז אתה יודע מראש למה לצפות.

השאלה העוד יותר מוזרה היא - למה אתה מעדיף מסך במחיר כזה מהחברה הזו דווקא ?

בוא נגיד שאם אתה מחפש מציאות כנראה לא תמצא את זה אצלהם לפחות לא בגודל הזה ולא עם היבואן שיש כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה תצתרך לבדוק בעזרת העיניים שלך ובעזרת הגוגל שלך. מדובר בחברה שמתיימרת לייצר מסכים זולים, אין לה מסכים מעבר לפשוטים (לגל גודל נתון) אז אתה יודע מראש למה לצפות.

השאלה העוד יותר מוזרה היא - למה אתה מעדיף מסך במחיר כזה מהחברה הזו דווקא ?

בוא נגיד שאם אתה מחפש מציאות כנראה לא תמצא את זה אצלהם לפחות לא בגודל הזה ולא עם היבואן שיש כרגע.

אני רואה שאתה מתעב את החברה,ואת המוצרים שלה,השאלה היא למה? או,איך אתה מסביר שכ"כ הרבה אנשים המליצו על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו מס' ביקורת לגבי מסך ה-28" שלהם. האנשים היו מאוד מרוצים (בעיקר מהתמורה). מציע לך לעשות חיפוש ולראות מה רשמו.

אבל בתכ'לס, אין באמת הרבה הפתעות. אם התקציב לוחץ אין ספק שזה אחלה מסכים לעומת המחיר,פשוטים,רואים לא רע ועם אחריות טובה אין ממה לחשוש.

אם יש תקציב מן הסתם עדיף ללכת על דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים מחכה לתשובה מSKYPC לגבי המסך הזה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=359306.10

שלחתי להם שיאמרו לי את המספר הסיריאלי רק זה יראה לי אם זה פאנל TN מעפן או PVA

אם זה PVA ארכוש אותו כבר מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה מתעב את החברה,ואת המוצרים שלה,השאלה היא למה? או,איך אתה מסביר שכ"כ הרבה אנשים המליצו על המסך.

:) אתה צריך , אתה לא רואה טוב.

המידע שנירשם הוא אוביקטיבי לחלוטין. אני דווקא אחד מהאנשים כאן שהגבירו את הידיעה והביאו "מחקר" די חיובי על החברה הזו כשדנו על מסך ה28 הזול שלהם, מאוד התלהבתי ממנו אפילו בלי כוונה לקנות אותו.

אני מכיר את שוק המחשבים כל כך טוב וכלכך הרבה זמן שכבר די מזמן למדתי להפריד בין דעותי האישיות למצב האוביקטיבי הנכון.

מבחינת מסכים - שוק ה 22 כל כך רווי, שלפעמים אני אישית לא מבין מה הסיבה לנסות ללכת נגד הזרם ועוד עם משהו שהוא לא הכי זול ולא חברה שמתיימרת לייצר דברים בעלי איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...