להשכיר דירה בגיל 15 - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשכיר דירה בגיל 15

Yair Tz

Recommended Posts

אתה פועל בשיטה שאנשים לוחצים על Ads וככה אתה מקבל כסף בהתאם למספר ההצבעות על אותן פרסומות.

ככה אתה עובד?,בוא נגיד ככה שאתה חרטטן :smile1:

לא.

ביקשתי, לפני שאתה אומר שטויות ויוצא מושפל תחקור קצת על העניין, למרות שכבר חסר תועלת לאמר את זה כי כבר השפלת את עצמך מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שBuxEngine הוא העסק שלך.

אין שום אתר כזה,ואין שום איזכור לאתר כזה.

אני יצאתי מושפל?

לצערי ידידי אני חולק על דעתך,אתה זה שזורק המון מילים יפות לאוויר אבל מה הבעיה?שאין לך שום ביסוס לדבריך ולא הוכחות.

גם אני יכול לשלוח לחצי מהקהילה בהודעה פרטית "אני מרוויח XX,XXX ש''ח מהאינטרנט ואני רוצה לעבור דירה בגיל 15",אבל לי יש דברים אחרים לעשות חוץ מלנסות לצאת "גבר" מול קהילת משתמשים שבמילא לא אכפת להם ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שBuxEngine הוא העסק שלך.

אין שום אתר כזה.

אני יצאתי מושפל?

לצערי ידידי אני חולק על דעתך,אתה זה שזורק המון מילים יפות לאוויר אבל מה הבעיה?שאין לך שום ביסוס לדבריך ולא הוכחות.

גם אני יכול לשלוח לחצי מהקהילה בהודעה פרטית "אני מרוויח XX,XXX ש''ח מהאינטרנט ואני רוצה לעבור דירה בגיל 15",אבל לי יש דברים אחרים לעשות חוץ מלנסות לצאת "גבר" מול קהילת משתמשים שבמילא לא אכפת להם ממך.

אתה האדם ה-2 שכבר טועה בעניין של BuxEngine, אני אאלץ לשנות את השורה הזאת כי BuxEngine לא יצא לפועל בסופו של דבר.

ובדיוק כמו שאתה אומר, אני לא מכיר אף אחד מהקהילה ואין לי שום אינטרס לצאת "גבר" מול משתמשים שבמילא למחרת יישכחו את מה שקראו אתמול בפורום.

זה שאתה מפרש את זה ככה זאת כבר בעיה שלך, ידידי, לא שלי, אני לא חייב לא לך ולא לאף אחד מהמשתמשים פה הסברים, אז אני טעיתי בכך שהרחבתי על הנושא משום שהוא התדרדר לזירת קרב.

הסיבה היחידית שאני לא מתפאר מזה ומנסה לדבר על זה כמה שפחות זה בגלל שאני לא פתחתי דיון בכדי להתלהב. אם היתה לי את המטרה הזו הייתי פותח דיון בנוסח "יש לי 200,000 ואני רוצה להשכיר דירה בגיל 15", אבל זה לא מה שיוצא כאן - אם תשים לב לתחילת הדיון אני בכלל שאלתי רק לגבי אם זה חוקי לבן 15 לשכור דירה, לא פירטתי מה ההכנסות וההוצאות שלי, אבל מה שאני כן נמצא אשם זה שנתנתי לאנשים לדרדר אותי לשטויות כאלה.

ותסלח לי על עוד דבר, זה שאיזושהי קהילת פורומים לא הצליחה לך לא אומר שכולם ייכשלו כמוך. בינינו יש אנשים עם קצת יותר כוח רצון ממך, ואני לא אומר שאני מיוחד - אני אומר שאני עוד אחד מאלה שמצאו תחום פוטנציאלי לרווחים וניצלו אותו בדרך כפי שאף אחד אחד עוד לא ניצל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...