שאלות על Apple Ipod Classic 80gb - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על Apple Ipod Classic 80gb

eegg

Recommended Posts

תעשה טובה, הייתה פעם פרשה על איזה סיני שמת כתוצאה מפלאפון שנדלק לו בכיס...

אתה תפסיק להשתמש בפלאפון?

זה פשוט שטויות במיץ...

יפה לראות שאתה מתייחס עניינית לכל מה שכתבתי, ולא זורק מקרה עלום שם שהקשר שלו לנושא, במקרה הטוב, קלוש. ::)

הגבתי לפני שערכת:

כן, נכון, אנשים סתם מעלילים ברשת. צודק. אין שום הצדקה למה שהם אומרים. בכל מקרה, חברה צריכה לקחת אחריות על כל מקרה שקורה עם המוצרים שלה, ולא להתעלם מהלקוחות שלה. (אבל תכלס, אם הם ממשיכים לקנות, למה להתייחס?)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין תמיכה בשירים בעברית.

2. אתה תקוע עם אייטיונז (שעל וינדוס עובדת פשוט זוועה). אתה לא יכול להעביר קבצים לנגן בDrag&Drop פשוט.

3. השירות של לא קיים. לא בארץ ולא בעולם. ממליץ לקרוא את הכתבה עליהם במדור הכלכלה של ידיעות אחרונות של היום (יום א' 31.8.2008).

4. לאחר מחקר די מעמיק שעשיתי ברשת על הנגנים האלה, למדתי כי תוחלת החיים הממוצעת שלהם הינה שנתיים. מעניין... זה פחות או יותר בדיוק הזמן שלוקח לאפל להוציא גירסא חדשה לאייפוד.

מספיק סיבות?

יש מצב שאתה מעלה תכתבה (Scan & Post), אין לי סיכוי להשיג היום תעיתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה לראות שאתה מתייחס עניינית לכל מה שכתבתי, ולא זורק מקרה עלום שם שהקשר שלו לנושא, במקרה הטוב, קלוש. ::)

הגבתי לפני שערכת:

כן, נכון, אנשים סתם מעלילים ברשת. צודק. אין שום הצדקה למה שהם אומרים.

כאן דרכנו נפרדות ידידי, אני אפסיק להתווכח איתך, זה ברור שאתה עוד שונא של (בלי סיבה) ולא משנה מה אגיד לך אתה תמשיך להקניט אותם.

תן לי מוצר כלשהו ותראה איך אני נותן לך אינסוף חסרונות.

תעשה לעצמך ולנו טובה, לך לחנות כלשהי שיש לה אייפוד קלאסיק בתצוגה, קח ותקשיב לו, תשוטט במערכת הפעלה שלו וכו'.

אתה לא יכול לשפוט נגן בלי שניסית אותו.

יש מצב שאתה מעלה תכתבה (Scan & Post), אין לי סיכוי להשיג היום תעיתון.

אשמח לקבל קישור גם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן דרכנו נפרדות ידידי, אני אפסיק להתווכח איתך, זה ברור שאתה עוד שונא של אפל (בלי סיבה) ולא משנה מה אגיד לך אתה תמשיך להקניט אותם.

תן לי מוצר כלשהו ותראה איך אני נותן לך אינסוף חסרונות.

תעשה לעצמך ולנו טובה, לך לחנות כלשהי שיש לה אייפוד קלאסיק בתצוגה, קח ותקשיב לו, תשוטט במערכת הפעלה שלו וכו'.

אתה לא יכול לשפוט נגן בלי שניסית אותו.אשמח לקבל קישור גם!

ניסיתי את האייפוד קלאסיק של חבר שהיה אצלי כמה ימים. שומעים נהדר! המערכת על הנגן, מהטובות והנוחות שראיתי אחרי שמתרגלים לעניין המגע. אני לא בעניין של להשמיץ סתם. כל הדברים שרשמתי למעלה, הם דברים שמנעו ממני לקנות אייפוד, והייתי על סף קניה של אחד, אך החסרונות שהזכרתי עולים על היתרונות והיוו גורם אשר ''שבר את העסקה'', מבחינתי.

בעניין הכתבה: אני מצטער, אבל ראיתי את העיתון בעבודה ואין לי אותו בבית (מה גם שאין לי סורק בכל מקרה..). אולי הכתבה תעלה בYNET בהמשך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...