Vista Ultimate 64Bit זז פחות חלק מגרסאת ה32Bit. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista Ultimate 64Bit זז פחות חלק מגרסאת ה32Bit.

quantoM

Recommended Posts

ת'אמת ששתי המערכות מהירות דיי באותה מידה, אבל משום ה32BIT כיאילו זז חלק יותר. ועוד דבר, בויסטה שסוגרים , הם כזה נשמים, מתנדפים, לא סתם נעלמים, ב32BIT זה כן קורה לי בצורה יפה, ב64BIT זה פשוט נסגר כמו שזה היה בXP. מישהו יודע למה זה ? זו בדיוק אותה מערכת רק לא לאותה ארכיטקטורה[או שכן...בקיצור אותה מערכת אחת של 64BIT אחת של 32BIT].

פשוט הגרסה של ה64 רצה טיפה לאט יותר.

והמפרט שלי הוא: E7200

P35-DS3L

HD4850

4GB RAM

מפרט שבכיף אמור להטיס את 64 וזה מוזר כולם אמרו ש64 טססס להם אבל אצלי זה ההפך[שתיהן מהירות, אבל ה32BIT זזה יפה, חלק ומהר יותר בקצת].

אגב אין כמעט על שתי המערכות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב64BIT 5.0 בדיוק אני עכשיו אבדוק ב32BIT ואעדכן אם אני לא טועה גם שם זה היה 5 אני פשוט לא בטוח ב-100%.

עדכון: גם ב32BIT זה 5.0

5 זה ציון שלא תואם למפרט שלך...לי יש מעבד וכרטיס מסך נחותים יותר והציון שלי הוא 5.7

אני עם 64 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה עשית OC. שלי על סטוק ושלך בתדר גבוה יותר. דרייבר של הכרטיס 8.8 לא מכיר חדש מזה.

הציון שלי הוא 5 בגלל שהמעבד קיבל 5 והוא נותן את הציון הכללי שלך לפי הציון הכי נמוך שלך, והנה פירוט על כל הציונים:

ויסטה 64:

מעבד: 5.0

זכרון: 5.9

גראפיקה:5.9

גראפיקה במשחקים:5.9

כונן קשיח: 5.7

אני קולט עכשיו ב-CPU-Z שהמכפלה של המעבד שלי על 6 במקום 9 וחצי. יכול להיות שבגלל זה זה ככה ?

גם הזכרונות לא בתדר ובתזמונים שהם אמורים להיות : 400MHZ במקום 800MHZ והתזמונים גבוהים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...