חוות דעת על Sony Ericsson W810 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על Sony Ericsson W810

Guarding angel

Recommended Posts

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w810-1402.php

מזדמן לי ב400ש"ח אין לו מקשים בעברית (לא שזה מפריע לי)

איך הוא מבחינת :

-קליטה?

-עוצמת שמע?

-איכות שמע?

-חוזק מבני?

-אמינות?

-קליטת ?BT

-אורך חיים?

-זמן סוללה?

sonyericsson-w810-00.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מצבו החיצוני טוב והוא יחסית שמור מדובר במחיר מעולה למכשיר מעולה, חביבה ביותר ואיכות פלאפון כללית טובה מאד.

ממשיך הדרך של ה-W800 האגדי ואיכות שמע במוזיקה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול פלאפון נחמד עם היתרונות והחסרונות הרגילים של סוני אריקסון. המצלמה למרות שהיא 2 מגה פיקסל לא להיט (גם אין מגן לעדשה, חוץ מהפלסטיק מסביב לה). מערכת הפעלה סגורה (אם כי ניתן לפרוץ). הרמקול נחמד אבל לא יותר מזה. מקלט רדיו רק עם (איכות האוזניות יותר מסבירה). הסוללה מחזיקה ליום וחצי ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללה מחזיקה להרבה יותר, תלוי בשימוש.

המצלמה היא מצלמת ה-2MP הטובה ביותר בפלאפון כלשהו.

חולק, לי ב 6120C הייתה 2MP הרבה יותר טובה, ותאמין לי, היה לי את שני הפלאפונים סימולטנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

W810 עדיף על W800 מהסיבה הפשוטה של-W800 יש ג'ויסטיק...

אני בזמנו קניתי את הK700 שסובל מהבעיה שה-K750,W800 וK800 סובלים ממנה [K800 פחות...]

הג'ויסטיק של המכשיר מתקלקל אחרי כמה חודשים של שימוש ואז אין יותר אפשרות לניווט למעט דרך ספרות הטלפון...

זה מייאש...

את המכשיר שלי שלחתי בשנתיים וחצי של שימוש יותר מ-7 פעמים לתיקון הג'ויסטיק, שהתקלקל לי באופן שיטתי אחרי חודשיים-שלושה של שימוש.

W810 לא סובל מזה. כבר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז זה תקף לK700 וK750...

אני מכיר כמה אנשים שהג'ויסטיק בW800 שלהם גם מת...

הK700 מכשיר נוראי מבחינת מבחן הזמן...

מצטער על כל שניה שקניתי את הדרעק הזה.

הוא התחיל את סדרת מכשירי הצילום, אבל יש לו מצלמה נוראית ללא כיסוי עם בעייה של חשמל סטאטי שגורמת לצבירת אבק מזורזרת [יום-יומיים והמצלמה מכוסה בשכבה של איזה 1 ס"מ אבק], ג'ויסטיק שמתקלקל, ללא נגן מסדרת WALKMAN [משהו בסיסי בלבד], רמקול חלש, בעיות חיבורים של המטען והאוזניות, פנימי קטן [72MB] ללא אפשרות הרחבה.

זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...