יש לך 3 התקנות (קומיקס על Spore) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לך 3 התקנות (קומיקס על Spore)

Judas Iscariot

Recommended Posts

רובכם ודאי מכירים את האתר Vgames, שבזמן האחרון הפך וביצר את מעמדו כאתר הגיימינג הגדול והטוב בישראל - על חשבונו של גיימר - שקרנו ירד רבות(לצערי, שכן הייתי באתר מאז שנת 99 בערך).

בVgames היה קומיקס אונליין מצויין בשם V^2 (בדומה לCtrl-Alt-Del וPenny-Arcade) שהצטיין בהומור משובח ורמה גרפית גבוהה.

לפני זמן לא רב יחסית V^2 חדל לפעול ובמקומו עכשיו נמצא הקומיקס "גיקטופיה" - לגיקטופיה אין אפילו שמינית מהרמה הגרפית של V^2 ואכן הצד הגרפי הוא הצד החלש ביותר בקומיקס.

אך אני מצאתי את עצמי מחכה כל פעם לסטריפ החדש בגיקטופיה, פשוט כי הוא מצחיק.

עכשיו עלו בדיוק שני סטריפים שמצטרפים יחד לסיפור אפי(Epic) משהו על וויל רייט, Spore ופיראטיות.

הסטריפ האפי הזה הוא לא רק מצחיק בטירוף, הוא גם מעלה שאלות לא רעות בכלל על המלחמה של חברות בפיראטיות, ההתעלמות שלהן מהגורם האמיתי לפיראטיות ועוד ועוד.

Without further ado, הסטריפ האפי לפניכם:

http://forum.vgames.co.il/content.php?do=view&f=92&id=2914

http://forum.vgames.co.il/content.php?do=view&f=92&id=2932

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד רגע.

א. אני ממש לא יוצר הקומיקס, אומנם הרמה הגרפית של גיקטופיה ירודה, אבל אני לא מסתדר אפילו עם צייר - סטיק מנים הם מעבר ליכולותיי אפילו.

ב. חבר צוות בVgames? המממ, האמת היא שבתחילת החופש Vgames חיפשו כתבים והגשתי מועמדות, אבל לא התקבלתי כי הכתיבה שלי "לא מתאימה לאתר רציני שגם מעביר כתבות לYnet" לפי טענתו של העורך הראשי.

כמו כן אף פעם לא חיבבתי יותר מדי את Vgames, במיוחד שהוא "דרש" כסף על כל מיני דברים שרירותיים בזמנו - תמיד העדפתי את , אך בזמן האחרון(עוד לפני העיצוב מחדש) פשוט לא שווה את הגלישה אליו ולכן Vgames תפס את מקומו אצלי כאתר הגיימינג הישראלי שאני מבקר בקביעות.

אני אפילו לא חבר בפורומים של Vgames, וכן באלו של .

סה"כ ראיתי את הסטריפים האלו והם פשוט קרעו אותי באופן שסטריפ גיימינג לא עשה כבר הרבה זמן, אז חשבתי לחלוק אותו איתכם - אני מתנצל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החליטו לחסוך בכתבים, וכעת מרבית התוכן מגיע מהקהילות , והרמה בהתאם.

עזוב את זה, פעם (מתי שהעיצוב עוד היה עם הסקין הכחול ו-vGames היתה חלק מ-MSN) היתה קהילה ממש ממש אחלה, כולם היו מקושרים ומכירים את כולם.

היום זה כמו כל פורום של ילדים בני 11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את זה, פעם (מתי שהעיצוב עוד היה עם הסקין הכחול ו-vGames היתה חלק מ-MSN) היתה קהילה ממש ממש אחלה, כולם היו מקושרים ומכירים את כולם.

היום זה כמו כל פורום של ילדים בני 11.

בהחלט היו זמנים טובים, משתמשים איכותיים ומגובשים.

לצערי ,אני בקשר רק עם אדם אחד מהזמנים ההם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...