חווית קנייה מהחנות זיגזאג 2000 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חווית קנייה מהחנות זיגזאג 2000

WiSe-Man

Recommended Posts

המחשב שרכשתי הגיע שבוע שעבר!

לתדהמתי קיבלתי כל מה שהזמנתי, לא שינו לי את המפרט, הכל הגיע ארוז עם כל החלקים, לא ניסו לדחוף לי חלקים והמחשב עבר בדיקות מאמץ :lol:

בקיצור, זה המחשב השלישי שאני קונה מהם וטוב לדעת שיש חנויות כאלה שעוד זוכרות מה זה שרות לקוחות, גם במקרה של בעיות הם נתנו לי שרות מעולה בעבר.

ותאמינו לי שאני ביקורתי מאוד, אם הייתה לי בעיה הכי קטנה איתם, הייתם שומעים אותה פה.

בכל מקרה הפורום תמיד מלא תלונות על חנויות אז הנה משהו שונה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד איך המחיר יצא לך ביחס לחנויות גדולות כמו TMS לדוגמא?

תתחדש! :]

המחיר יצא בסדר גמור.

בכל מקרה אפשר להשוות מחירים וכדומה היום ולראות את המחירים שלהם למי שמתלבט.

סך הכל הם שווים כל שקל כשצריך אותם ברגע האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתה לא אדמין :]

זה חשוב שיהיו חוויות קניה מחנויות מחשבים, ככה אפשר לדעת איפה לקנות ואיפה לא.

החנות הספציפית הזאת מלאה בפידבקים טובים ברחבי הפורום, אבל עוד פידבק לא מזיק....

אני אישית גם מגשש לגבי חנויות לקניה קרובה של מחשב, ורציתי לקנות מהם גם משום שהם נורא קרובים אלי, אבל לא ידעתי איך הם מתחרים עם חנויות גדולות במחיר, אם אתה אומר שהמחיר יצא בסדר... אז למה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזאג היא אחת מחנויות המחשבים הוותיקות והטובות ביותר, המחירים שלהם בכל מיני דברים מעט יקרים יותר, אך הבטחה שלי - זה שווה את זה.

לא היה ולא תהיה חנות ברמה של זיגזאג, אנשים כמוהם פשוט לא קיימים, זוהי אחת החנויות הטובות בארץ אם לא הטובה ביותר מבחינת שירות לקוחות וייחס ללקוח.

וזה מניסיון.

וניסיון של עוד עשרות אנשים.

www.zigzag2000.co.il

ולא זה לא פרסומת, אני פשוט חושב שמגיע להם שגם אותם יכירו... FOXPC/SKYPC/KSP וכו זה לא החנויות היחידות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה אשכול מועיל!

מישהו קנה מחשב וקיבל אותו.

אם הייתי אדמיין הייתי נועל...

המישהו הזה, קנה מחשב שלישי מאותה חנות ולקוח שלהם כמה שנים טובות.

יש מקום גם לביקורות כאלה כאן אתה יודע, גם אם קיבלת מחשב זה לא אומר כלום.

הצורה שבה אתה מקבל את המחשב, הסידור מארז, לקבל את החבילות המקוריות עם כל החלקים בפנים(שמעתי על חנויות ששומרות להם דברים)

אלה גם דברים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סה"כ בעדם ואומנם לא קניתי אצלם אבל אם היתי קרוב אליהם פיזית לא היתי מהסס.

אבל מה שכן,מטרת הדיון פחות ברורה לי. מילא מימשת אחריות וקיבלת יחס יוצא דופן,מילא.

אבל פה אתה בא ובאמת אומר שסה"כ קיבלת מחשב שהוא לא פגום,שעבר בדיקות מאמץ (מן הסתם) ושלא ניסו לדחוף לך חלקים ונתנו לך את כל האריזות...

מה שאתה מתאר בעצמם קורה בכל החנויות הטובות (FOXPC,TMS,SKYPC,נועה מחשבים וכו' וכו') והוא לא יוצא דופן כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סה"כ בעדם ואומנם לא קניתי אצלם אבל אם היתי קרוב אליהם פיזית לא היתי מהסס.

אבל מה שכן,מטרת הדיון פחות ברורה לי. מילא מימשת אחריות וקיבלת יחס יוצא דופן,מילא.

אבל פה אתה בא ובאמת אומר שסה"כ קיבלת מחשב שהוא לא פגום,שעבר בדיקות מאמץ (מן הסתם) ושלא ניסו לדחוף לך חלקים ונתנו לך את כל האריזות...

מה שאתה מתאר בעצמם קורה בכל החנויות הטובות (FOXPC,TMS,SKYPC,נועה מחשבים וכו' וכו') והוא לא יוצא דופן כלל וכלל.

שכחת את העובדה שזה המחשב השלישי שלו, ובין המחשב הראשון לשלישי עבר זמן והיו בעיות (שזיגזג טיפלו ללא יוצא דופן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה צודק, זיגזאג נהדרים :P

סתכל בחתימה שלך :P

אחרי שראיתי את הנושא, הסתכלתי כמה עולה אותו מפרט בFOXPC ובזיגזאג

ובזיגזאג יצא הרבה יותר יקר הQ9450 יקר בכמעט 300 שקלים!

זה גם מה שאני ראיתי בחלק מהחלקים, בגלל זה שאלתי.

הסיבה היא שאתה משווה חנות קטנה בעלת סניף אחד לחנויות הרבה יותר מבוססות עם ספקים אחרים ולפעמים גם כמה סניפים, אז המוצרים עולים להם פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל בחתימה שלך :P

מה הקשר?

זה גם מה שאני ראיתי בחלק מהחלקים, בגלל זה שאלתי.

הסיבה היא שאתה משווה חנות קטנה בעלת סניף אחד לחנויות הרבה יותר מבוססות עם ספקים אחרים ולפעמים גם כמה סניפים, אז המוצרים עולים להם פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...