הרעש הכי מעצבן\חופר שיש - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרעש הכי מעצבן\חופר שיש

Yair Tz

הרעש הכי מעצבן\חופר שיש - האפשרויות מתייחסות לפרק זמן של 24\7  

2818 הצבעות

1. 1. הרעש הכי מעצבן\חופר שיש - האפשרויות מתייחסות לפרק זמן של 24\7

• תינוק צורח ובוכה
    • מקדחה חשמלית
    • חתולות מיוחמות
    • קולות לעיסה (?)
    • מזרחית \ דיכאון
    • השכנים מלמעלה
    • ציפורניים חורטות על לוח
    • יתוש באמצע הלילה
    • שריטת מזלג וסכין על צלחת קרמיקה

Recommended Posts

אבל גרמנית זה יותר נאצי כזה אין מצב שהלקוח לא משתין במכנסיים

אין קשר למה שאמרת,אולי אתה מכיר מילה בגרמנית,אבל הונגרית פשוט כלום,אולי חוץ מגולאש :lol:

(למרות שבהונגרית לא קוראים לזה ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, מקביל למערבל בטון בדירה שלך. זה פרסומת טבעית לקונדומים....

אבל הרעש שהכי מעצבן אותי זה אנשים שמצפצפים רצוף עד שנגמר להם המצבר... זה לא כל כך הרעש בפני עצמו אלא יותר הבנאדם שמאחוריו.

http://www.youtube.com/watch?v=HUs_4Aue-fw

הזכרת לי את זה עכשיו ;D

תכלס ילדים קטנים זה הרעש הכי מעצבן שיכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה הזכיר לי משהו מעיק מאוד..

בחופשים אני הולך לישון ב2-3, ובמיוחד בחופש הזה, יש לנו איזה שכן למעלה,

אין לי מושג מי, אין לי מושג מה לא בסדר עם הבן אדם, אבל כל יום הוא מחליט להזיז איזה אחורי או ספה ענקית,

אלוהים יודע מה, דווקא כשאני מנסה להרדם. ואז, כשאני חושב שזה כבר נגמר.. הוא מתחיל שוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש הכי מעצבן זה כשה ב 8 בבוקר עובר ליד החלון שלך העובד של העירייה עם השואב אבק הזה ולא נותן לך להירדם...אתה רוצה ליזרוק עליו בייצים שיפסיק... :silly: :silly:

הרעש הכי מעצבן זה כשה המאוורר של ה 4850 שלי עומד על 100%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקולות הכי שנואים עליי הם:

1. אחותי: "נווווו אני רוצה גגגאאאאאאאאאאאםםםם, תביא בPSP שך נווווווווווווווווווווווו, אהעוווהכעכאובהוהההההה, תביאעעעעעעעעעעעעעעעעעעה"

2.השכן מלמעלה שמתקמצן לקנות רהיטים וקודח כל היום בארון ישן שהבאנו לו כדי לשפץ אותו, כבר שבועיים עם המקדחה.

3. ערסים מהשכונה שלצערי יש המון בשכונה שלי, מסתובבים עם K610/ 6233 ושמים לך אבי ביטר, או לפגוש אותם במכולת נו תביא שקל באמא שךע (כל הע' זה איך שהם אומרים את זה... ערסים וואנבי... קראו באיןציקלופדיה)

4.הקירור סטוק של במחשב של אחותי שאני לא יודע איך לפרק אותו (סוקט 478) כדי לנקות אותו, רעש של מטוס!

5. נולדו לשכנים שלי תאומים אל תשאלו...

6. השירים של אחותי, אין דבר יותר מעצבן משירים של ילדות בנות 10, היא שומעת בפול ווליום שירים מערוץ הילדים

7.להתקשר למישהו ולשמוע קולות של פקס בדיוק בצליל הגבוה והצורם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=HUs_4Aue-fw

הזכרת לי את זה עכשיו ;D

תכלס ילדים קטנים זה הרעש הכי מעצבן שיכול להיות.

אם הייתי שומע ילד צורח ככה, מתוך אינסטינקט הייתי בועט בו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשימה של הדברים הכי מעצבנים אותי...

1.שאני חוזר עייף תחת ומת לישון ואז תמיד לוקח לי שעתיים להרדם איך שאני כמעט נרדם עובר יתוש עם הצליל הכי מעצבן ושורף לי שעתיים מהחיים.

2.קדיחה בעבודה הישנה שלי במחסן לפעמים ההיתי עובד לבד בשטח של 200 מ"ר במחסן מאובק לגמרי בקושי מואר ועם כמויות מטורפות של ניירת וכל מה שהיה חסר לי שם זה המקדחה של שעתיים רצוף אין לי מושג מה הם עושים שם אבל זה ככה שלוש פעמיים בשבוע לפעמים 4 שעות כל פעם.

3.מים טפטוף של מים (לא רשמתי נכון אבל לא משנה) חופר ומעצבן גורם לך לרצות להתאבד.

4.צעקות של ילדים קטנים.

5.מזרחית ערסים וכו'

6.משום מה רק אצלי זה ככה אבל אני ממש לא מסתדר עם צרפתים יש לי אחלה שכנים (צרפתים) הם מדברים צרפתית בסמוך למרפסת שלי וזה גורם לי לרצות לזרוק עליהם עציץ.

7.משאית ליד הבית שמשום מה עושה את ה"פיפ פיפ" של הרוורס שעתיים שלוש ה' יודע למה...

8.ציפורן על לוח וכו'.

9.מרוקאים (סליחה על ההכללה) על סובארו ג'סטי שחושבים שהם יכולים להגיע ל100 קמ"ש אז הם מגיעים ל60 בלחץ עם מנוע פגום ורעש של ג'מבו

10המקרה שגם לי לרצחת למות שזה בעצם קרה בתקופה שהיו לי במשפחה הרבה תינוקות ילדים קטנים שמשום מה החליטו להתחיל לבכות ולצרוח ביחד כשברקע היתה צרפתית (ההינו באיזה פארק מוזר) וביפים של משאיות (פאקינג 5 משאיות ביחד) המקרה הזה גרם לי לברוח לאוטו לקחת אטמי אוזניים ולאטום את האוזניים בכל דבר שאפשר :) בנוסף לכך זה גרם לי להעריך את הרגעים האלו של השקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, יצא למישהו לרדת עם הכלב לטיול ב10 בלילה, הרחוב שקט אבל אז עוברת לכם סובארו פשע/ אופנוע שחור פלילי עם מוזיקת ערסים או שהכלב מתחיל לנבוח על האופנוע? איזה מעצבן זה לשמוע טרנסים, מזרחית ודיכאון של ערסים ב10 בלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט יש מספיק:

1) ''כפרעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע'' בקול בהמתי עולה בהדרגתיות :-\

2) פרחה באוטובוס שלועסת מאחוריך עם פה פתוח

3) לאכול במסעדה ולשמוע אנשים אוכלים ספגטי (אבל בשיטת המציצה ) :'(

4) את הקול של סבתא כשהיא צועקת לי מהחלון לעלות ולקחת מפתחות הביתה כשלמטה מחכים לך כל החברים שמחכים ללכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כוח לכתוב את זה ב1:30 בלילה אבל באותה שעה עבר טרקטור ליד הבית שלי. חשבתי שהפיגועים עם הטרקטורים זה אופנה ירושלמית :silly:

אם היית כותב את זה, הייתי יכול להגדיר אותך רשמית כמכור לפורם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...