שאלה לגבי הרחבות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הרחבות

NiTRo37

Recommended Posts

היי חבר'ה,

אני עומד בפני הרחבת החור הנוכחי שלי באוזן שמאל ( שכעת עומד על איזה 1.6ממ אולי יותר , סתם ממשחקים והכנסת דברים לשם) לחור בגודל של 5/6 מ''מ.

רציתי לשאול האם בטוח ישר לעבור ל5 או שעדיף להתקדם לאט ? ( זאת אומרת קודם 4 והלאה..)

כמו כן, האם ערכות הרחבה עצמית (בעזרת TAPER) הינן בטוחות?

תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מכוער, אבל איך שבא לך.

בעקרון זה מתחיל מקיסם ומתקדם הלאה, זה ממש איטי, ורוב האנשים שאני מכיר עם הרחבה באוזן עשו את זה במשך חודשים בערך.. (למרות שאני לא יודע כמה הם הרחיבו, ואין לי מושג אם זה יותר או פחות מ5 מ"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לעשות את זה לאט

שאתה מרחיב ככה במכה אתה מסכן בקריעת האוזן (מ1 ל7 זה סיכון, אני מניח שגם ל6) וזה כאבי תופת.

בנוסף, קח בחשבון שאחרי שתגדיל אין דרך חזרה, אלא אם אתה מוכן להשאר עם העגיל הזה עד יום מותך, אין לך אפשרות להחזיר את האוזן למצב הקודם (אני מניח שראית אנשים שהוציאו את העגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לעשות את זה לאט

שאתה מרחיב ככה במכה אתה מסכן בקריעת האוזן (מ1 ל7 זה סיכון, אני מניח שגם ל6) וזה כאבי תופת.

בנוסף, קח בחשבון שאחרי שתגדיל אין דרך חזרה, אלא אם אתה מוכן להשאר עם העגיל הזה עד יום מותך, אין לך אפשרות להחזיר את האוזן למצב הקודם (אני מניח שראית אנשים שהוציאו את העגיל)

טעות! זה תלוי בבן אדם. היתה לי הרחבה של 10ממ ואחרי שהורדתי האוזן שלי החלימה תוך שבועיים לחלוטין.

עכשיו בקשר לאיך להרחיב: חפש בסטודיו לקעקועים "עגיל" שקוראים לו "קרן" זו מין קרן כזו שמתחילה מחוד ומתרחבת.

את ההרחבה שלי עשיתי במשך 3שבועות. מחור רגיל ל10ממ. וזה כמובן תלוי בשאף הכאב שלך. וכשאתה מרחיב אל תגיע למצב שהאוזן מדממת. מקסימום טיפונת.

ועוד דבר חשוב. אל תשן על האוזן כאשר הקרן בפנים - תדאג לישון על צד אחר.

ובהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...