טכנאי מחשבים חדש בשוק . . . - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנאי מחשבים חדש בשוק . . .

My_Name

Recommended Posts

שלום,

גם לי יש הכשרה של MSDST ובכלל שהגעתי למכללה רציתי MCSE ושכנעו אותי ע"י מושגים שלא הכרתי .. את תחום הטכנאות למדתי במקרה ...

גם אני חשבתי כמוך אבל בסופו של דבר הגעתי למסקנה שלהיות טכנאי חוץ מנסיון צריך אחריות..יש לקוחות שיתחילו להתקשר אליך אחרי השעות הרלוונתיות (השעות הקטנות בלילה ואתה כמו עבד עוד תצטרך להסביר להם איך לכבות ולהדליק ואיך להחזיק את העכבר ....

(כך שהיום אני עובד בספקית אינטרנט - נכון שאני לא נוגע בכל תחומי המחשב רק בחייגנים פרוטוקולים DNS ושאר הטכנאים שקוראים לעצמם טכנאים.ועוד לקוחות משוגעים .והם בעצם סתם עם נסיון אישי- הבעייה שהם מתנשאים עליך ולא נונתים לך צאנס לתמוך אתה שואל את עצמך למה.. בכלל הם התקשרו ?(תמיכה נפשית)

בסוף יוצא שכמעט אתה מתעסק עם כל דבר שקורה כי אתה תומך בטכנאי שעובד בשיבילך בשטח ואתה יושב במזגן ועונה לו על השאלות מוכר..ועושה כסף...

ומקבל נסיון ....

אני שקיבלתי את התעודה מאוד רציתי לצאת החוצה ולקבל נסיון - חוץ מחנויות מחשבים שמתקנות מחשבים נורא קשה לתקן בבית או בבית הלקוח כי ברגע שתצטרך לפתוח את הספר/ספח/אתר אינטרנט בבית כדי לחפש מידע על כ.זכרון או לוח האם והלקוח יראה אותך - הוא מיד ירגיש שאתה לא מקצועי וינסה להוריד ממך מחיר....(כצפוי מישראלים נפוצים) "אני יתנתק" = אני רוצה לשלם פחות -כולם פה מאיימים על כולם.

נורא קשה להגיע מצב של פה ואוזן ועבודה שוטפת ...עד אז יש לטכנאי הפסדים כספיים על החומרה שהוא קנה להיות טכנאי- זה לא שאתה מוציא כרטיס ביקור והופ כל הקווים נפתחים יש פניות של לקוחות .

אני מאחל לך בהצלחה ...עם המון לקוחות והמון אושר וסיפוק שעזרת והרווחת בגדול

אני אמשיך לתמוך בספקית.. בקרוב מתחילללמוד קורס MCSE ובנוסף על קורס שרתים של בנוסף אני מתחיל ללמוד הנדסת תוכנה - באפקה ומקווה שאצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...