חוות דעת על סניף מגדל העמק של Foxpc - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על סניף מגדל העמק של Foxpc

xtract1

Recommended Posts

ביקורת על Foxpc יש אבל מעולם לא ראיתי על סניף מגדל העמק באופן ספציפי.

אשמח לביקורת רעות/טובות אבל בבקשה - לספר את כלל הסיפור בין אם זה טוב או רע ולהיות רציניים ואמיתיים.

מעבר לזה,מיבחינתי הם צצו משום מקום כי מעולם לא שמעתי עליהם עד לפני שנה או משהו כזה. כמה זמן הם קיימים מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את ה 8800GT שלי מהם. כשחשבתי שהכרטיס נדפק(בעוד שהספק נדפק) שלחתי להם, חזרו אליי, ומכיוון שלקחתי כבר ספק(של SEASONIC) אז הם שלחו את שניהם עם שליח ללא תוספת תשלום.

מבחינת השירות אני יכול להגיד שזה סניף יחסית קטן, אבל ממה שהתרשמתי יש להם ידע טכני(קשה להתקיל אותם בשאלות) והם אדיבים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות מעולה קניתי מהם מחשב היה כתוב שיגיע תוך שבועים.

יום אחרי ההזמנה התקשרו אלי לאמת פרטים ותוך 4 ימים הזמינו אותי לחנות לבוא לקחת אותו(בחרתי איסוף עצמי כי אני גר קרוב) החנות עצמה קטנה מאוד בערך 7X7 מטר חח אבל אני מניח שיש להם מחסן איפשהוא..

קניתי גם מאווררים של AC ולא היה את הדגם שרציתי אז נתנו לי את הדגם היותר טוב בלי תוספת תשלום(בדקתי שהוא יותר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי משם כמה פעמים חלקים כרטיס מסך מעבד ו HDD ו2 ספקים מהסניף בראשון השרות היה מצוין אדיב וניראה היה כי מבינים עניין שהחלטתי להיות קצת נודניק בשאלות מקצועיות כדי לראות אם המוכר מבין מה הוא מוכר (סתם ישראלי כזה שונא שמנסים למכור בלי ידע) הוא ענה על כל השאלות בלי בעיה וגם הוסיף דברים מבחינת ידע ואדיבות במהלך קניה אני הייתי מרוצה

בקשר לאחריות כרטיס שך שקניתי משם היה התקלקל אחרי חודשיים שלחתי לסניף במגדל העמק כי ככה אמרו לי

קיבלת יכרטיס חדש אחרי יומיים על ידי שליח בלי בעיות חלק חדש לגמרי באריזה מקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם כרטיס מסך, ספק כח,, מאווררים וDOK... הכל היה בסדר גמור..

רק מתי שהזמנתי את הכרטיס הוא היה דפוק אז הלכתי אליהם והם החליפו לי אותו בלי שום בעיה (כמובן אחרי שהם בדקו והוא אכן היה תקול..)

אחלה חנות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי משם ספק-כוח (FSP 400-PNR 400W) בעבור לקוחה,

ולאחר עיכוב באספקה (של קרוב לשבועיים ממועד ההזמנה), הם לא ניסו להתחמק מאחריות - ופיצו בשדרוג המשלוח, ממשלוח באמצעות הדואר, למשלוח באמצעות שליח, על חשבונם.

לסיכום : החבר'ה שם כנראה מבינים דבר (או שניים) בשירות/שימור לקוחות, והכי חשוב - היו הוגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם כרטיס מסך 8800GTS 512MB, אומנם שהם שיקרו לי שנשארו עוד יחידות בודדות ושעליי להזמין כמה שיותר מהר, והכרטיס התנופף באתרם במשך כחודשיים אחרי הקניה שלי ::)

המשלוח הגיע אחרי 3 ימים, בלי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נשארו להם עוד כמה יחידות בודדות במלאי והם לא רצו שתחכה 3 שבועות או משהו כזה עד עוד משלוח? :\

חוץ מזה, זה שיש באתר לא אומר שיש גם במלאי..... כבר קרה לי להזמין מכמה מקומות שאחרי שהזמנתי אמרו לי "אין את זה יותר, צריך לעדכן את האתר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...