עזרה דחוףףף יש אצלי ציפור פגועה.. איזה סוג היא ומה עושים?? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחוףףף יש אצלי ציפור פגועה.. איזה סוג היא ומה עושים??

1_Nike_1

Recommended Posts

אני גם יכול להבין אותך, דרסתי פעם חתול כשיצאתי ברוורס עם הרכב, זאת הייתה חוויה זוועתית ..

אבל אין מה לעשות, הדברים האלה קורים, זה לא בשליטתנו ולא נעשה בכוונה רעה, מה גם שרוב האנשים לא היו טורחים בכלל לקחת את הציפור

לוטרינר, הם היו פשוט ממשיכים ליסוע .. אין לך מה להרגיש רע עם עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרשות הטבע והגנים יש בית חולים לחיות בר באנטיפטריס(ליד ראש העין). אם אתה מנתניה אתה יכול לנסות להעביר להם את החיה דרך מרכז צבי הים במכמורת. בפעם הבאה תתקשר 6911* - מרכז הדיווח של המשרד להגנת הסביבה ורשות הטבע והגנים והם ינחו אותך מה לעשות. בכל מקרה - יפה שניסית לעזור לציפור גם אם לא הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יגרום לך להרגיש יותר טוב אז לי קרה מקרה הרבה יותר מזעזע.

נסעתי ממש מהר על אופניים בירידה(לפחות 65 קמ"ש ואני לא אתפלא אם קרוב יותר ל80) והייתה יונה שעמדה במין גומה לצד הכביש ונסעתי ממש קרוב אליה אז היא נבהלה ועפה ישר לתוך השרשרת שלי ולתוך גלגלי השיניים האחוריים, זה עשה לי טראומה דיי רצינית מנסיעה ליד ציפורים(לצורך העניין את אותה היונה לא היה צורך לקחת לוטרינר כדי לקבוע את מצבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי ממש מהר על אופניים בירידה(לפחות 65 קמ"ש ואני לא אתפלא אם קרוב יותר ל80) והייתה יונה שעמדה במין גומה לצד הכביש ונסעתי ממש קרוב אליה אז היא נבהלה ועפה ישר לתוך השרשרת שלי ולתוך גלגלי השיניים האחוריים, זה עשה לי טראומה דיי רצינית מנסיעה ליד ציפורים(לצורך העניין את אותה היונה לא היה צורך לקחת לוטרינר כדי לקבוע את מצבה).

ואני מופתע שלא התהפכת 15 מטר קדימה מהסיפור הזה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטובתך אני מקווה שהזן הזה לא משוויך למשפחת העורבניים {עורבים} אחרת זה יגמר ברע מניסיון אישי מקרה שהיה לנו בגן החיות בירושלים ואף הסתיים בדם של אחד מאנשי הצוות של הפארק .

מידע אישי {אומנם התמונה אינה ברורה כלל } זה לא עורב . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא ראיתי את זה :-X

למה לעזאזל חשבת שהיא לא תעוף כשתתקרב אליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטובתך אני מקווה שהזן הזה לא משוויך למשפחת העורבניים {עורבים} אחרת זה יגמר ברע מניסיון אישי מקרה שהיה לנו בגן החיות בירושלים ואף הסתיים בדם של אחד מאנשי הצוות של הפארק .

מידע אישי {אומנם התמונה אינה ברורה כלל } זה לא עורב . :P

כן ידוע שעורב זו חיה נקמנית.

שמעתי על מישהו שמת לו גוזל עורב בחצר או משהו כזה וכל יום עשו לו מתקפה על הבית

אנשים הגיבו לו תגובות מצחיקות כמו "לקחת מחבת ביתית ולפוצץ תצורה של כל עורב שמתקרב, שילמדו לא להתעסק איתך"

אני לא זוכר אם זה היה באיזה פורום או באיזה כתבה עם טוקבקים, אבל אני זוכר שזה הצחיק אותי לאללה התגובות שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא ראיתי את זה :-X

למה לעזאזל חשבת שהיא לא תעוף כשתתקרב אליה?

... היא הייתה לצד הדרך והיא הייתה סתומה מספיק כדי לעוף לכיווני במקום לצד השני.

ובקשר להתהפכות שלי, זה היה מאד מאד קרוב כי זה דיי הקפיץ לי את הפדלים, אבל למזלי לא התרסקתי כי היו שם גם כמה מכוניות שבכיף היו עושות לי מה שעשיתי לציפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...