ייעוץ בקניית דרמל - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בקניית דרמל

lesForce

Recommended Posts

טוב , אז אני חדש בכל העניין הזה של המדוניג , אין לי שום כלים וניסיון בזה...

עכשיו - בשארית החופש שנותר לי אני רוצה להתחיל איזה פרוייקט קטן עם מדריך מפורט כמו זה שיש פה על המודינג לעכבר (אחרי זה אני מקווה להמשיך ולשפץ את המארז שלי - לעשות בו חור - גם לפי המדריך שיש פה).

ראיתי שלשני הדברים שציינתי למעלה הכלים הדרושים הם דרמל ומקדחה-ואין לי אותם.

אז הייתי שמח שתיתנו לי המלצה על דרמל ומקדחה טובה שמתאימה למודינג (חורים במארז וכאלה...) ומאיפה לקנות אותם בירושלים (הום סנטר או משהו?)

אני לא מתכוון לשלם על דרמל ומקדחה יותר מ250-300 שקל, התקציב הזה ניראה לכם מספיק? אם כן תנו המלצות לדגמים ומאיפה לקנות...

תודה מראש ומחכה לתשובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך להום סנטר עם 300 שקלים חדשים אני בטו שתמצא שמה מקדחה במחיר 150 -170 ש''ח

כנל לגבי דרמל

אם אתה הולך לקדוח רק במארז ובפלסטיקים בעכבר וכאלה אתה ביכלל לא צריך מקדחה תקנה רק מקדחים לדרמל ותקדח איתו

אם אתה רוצה לקדוח חומרים עבים וקשים ממך כמו גושי ברזל או קירות כדאי שתקנה מקדחה

עם הדרמל אפשר לקדוח פה ושם אבל בעדינות ולאט שלא ישרף המנוע שלו

ובקיצור אם ברצונך לקדוח במארז שלך ובעכבר אין צורך במקדחה דרמל יעשה את העבודה

רק תקנה מקדחים בישבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה אני קניתי 210 ואט עם ראש גמיש וקצת חלקים אבל גם של יונדאי

וואלה דאמל בן זונה עובד טוב עושה את העבודה לא מוצאתי שום הבדל ביינו לביןם המקורי אני ממליץ לך בחום לקנוךת אותו רק תקנה גם דסקיות חיתוך וגש לעבודה

בהצלחה

ולא לשכוח !

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אם אתה מאזור אשדוד אשקלון שדרות נתיבות אופקים ב''ש אל תקנה דרמל קנה רק דסקיות ותבוא אליי ניתעלל במארז ביחד

יש לי נייר זכוכית פצירות מכול הסוגים ודרמל מה שמבטיח חלון יפה חח

בכול מקרה זה האיסייקיו

198825288

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אין לי ממש תיכנון כי עוד לא ראיתי את המארז שעליו אני יעשה את המודינג (אני לא עושה את זה על המחשב שבשימוש אצלי כי זה המודינג הראשון ואני לא יודע אם הכל ילך טוב...)

מה שאני יודע שעל צד אחד של המארז אני הולך לעשות חלון בצורה הזאת: http://fc04.deviantart.com/fs16/i/2007/161/a/c/Batman_by_JakeGreen.jpg

להוסיף לידים כחולים . אם תיהיה לי אפשרות להוסיף מאוורר מואר מקדימה אז אני יוסיף . וזהו אם אני יסיים את כל מה שאמרתי כאן בהצלחה אז אני ימשיך בצביעה לשחור ויחשוב מה יהיה ההמשך :)

איך זה ניראה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב אבל למה אתה לא עושה את זה על המארז שלך ?

אם אתה מפחד שהוא יהרס מה שאני מציע לך לקנות

זה מארז ישן של מחשב שיתאים לחומרה שיש לך במחשב עכשיו

ופשוט במארז הזה תתעלל ותעשה בו את הכול אם זה יצא יפה אז תשתמש בו בתור המארז האישיי שלך אם לא אז תקנה אחד חדש ותעשה שוב חח

מארז של מחשב ישן בחנות מחשבים לא עובר את ה50 שקל

אתה יכול למצוא מארז נחמד לביצוע העבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב אבל למה אתה לא עושה את זה על המארז שלך ?

אם אתה מפחד שהוא יהרס מה שאני מציע לך לקנות

זה מארז ישן של מחשב שיתאים לחומרה שיש לך במחשב עכשיו

ופשוט במארז הזה תתעלל ותעשה בו את הכול אם זה יצא יפה אז תשתמש בו בתור המארז האישיי שלך אם לא אז תקנה אחד חדש ותעשה שוב חח

מארז של מחשב ישן בחנות מחשבים לא עובר את ה50 שקל

אתה יכול למצוא מארז נחמד לביצוע העבודה..

כן אבל זה אחרי זה יהיה בעיה להרכיב את המחשב שיש לי עכשיו על מחשב אחר - אף פעם לא עשיתי את זה ואני לא מבין בדברים האלו...

מה שחשבתי אולי לעשות זה לקנות את אותו מארז שיש לי (צריך לבדוק כמה הוא עולה...) ואז אם יצא לי טוב על הדלת אני פשוט יחליף בניהם ואז את שאר המודינג אני ימשיך על המחשב האישי שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה קונה אותו מארז חדש תתעלל בישן ותשים חדש

שמע מבחינת חיבור המחשב ולהעביר אותו למארז חדש זה שטויות(לפחות בישבילי) אל תקח את השיקול הזה בחשבון בנה לך מארז כרצונך ובקשר להחלפה מלבד שתבדוק שהוא מתאים לחומרה לא אמורה להיות בעיה בהרכבה שלו

אני בכול מקרה יכול לעזור לך להרכיב אותו למארז החדש אותו אחד שאתה מתכנן עליו מודינג

זה שטויות במיץ כמה שזה ניראה מסובך זה שטויות

מקסימום תהייה איתי בטלפון ואני יגיד לך מה לחבר לאן וזהו חח

ואם אתה בכל זאת מסתבך מה שאני מציע לך זה לקחת דף ועט

לצייר את הלוח אם ולצייר הארד דיסק שלך ואת כול החוטים עם צבעים מה מתחבר לאן ומה הולך לאיפה וזהו..

זה לא מסובך אחי תאמין לי

איזה מארז יש לך עכשיו במחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תקנה של SKILL הם זולים אני קניתי עם ציר גמיש ב250 מזמן והוא עדיין עובד לאחר המון עבודה. היה לי נסיון עם כמה דרמלים והSKILL מאוד מתקרב לרמה של דרמל מקורי והרבה יותר טוב מכל היונדאי וWOLFים. כמובן שהכי טוב דרמל מקורי אבל זה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...