זיגזג - שירות לא מהעולם הזה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיגזג - שירות לא מהעולם הזה

dino

Recommended Posts

לרגע אני יתייחס לאחרון שהגיב....

נראה לך באמת שאני ספאמר? סתכל מתי נרשמתי וכמה הודעות יש לי...

אני אחד מהאנשים היחידים בפורום הזה שיכולים להגיד בגאווה שהם לא ספראמרים...

עכשיו נגיב לאט לאט לכל הילדים...

דבר ראשון...dino אם הניק של מפריעה לך באיזה שהיא צורה או יש לך קשיים לבטא אותו זה בעיה שלך ואל תרד על הניק שלי כי אני לא ירדתי על שלך....

דבר שני לכולנו ידועה זיגזג כמה שהיא חנות טובה וכמה השרות טוב וכמה זול וחרטה כזה

אני לא מוכן שכל מעפן שהלך לקנות בחנות יפתח טופיק על חוויות היום זה מיותר בעיקר שלא היה שום נקודה עקרונית בטופיק שלך חוץ מזה שהיה שירות טוב....

עכשיו mortar אתה בכלל מבין את משמעות המילה noob? זה אומר שאחד שעדיין לא ראה איך העיניינים מתנהלים בפורום הזה בא ומרצה לאנשים מה לעשות ואיך להתנהג זה לא הולך ככה...

וליאור כהן

אתה בערך התגובה הכי מיותר פה היית צריך לחסוך את ה5 חמש שניות כתיבה ולעשות משהו אחר...

*** עריכה

אני לא באמת פה להתווכח......... הערתי הערה מאוד קונקרטית ונכונה... הכוונה לא הייתה שהילדים של הפורום יתנפלו עלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יתנפל עליך אבל יש לי הערה - הפורום הזה הוא לא של אבא שלך ולא שלך ככה שאתה לא תגיד לאנשים מתי לפתוח נושא

חדש.

ואני מבקש ממך יפה להפסיק להגיב בת'רד הזה כי כל מה שאמרת עד עכשיו היו רק הערות מטומטמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתווכח עם טאזוק?

דווקא עם כל המחלוקות, הוא צודק הבנאדם...יש עוד פורום דומה שכל הזמן ממליצים שם על חנות מסויימת וזה מרגיז.

אם מישהו מבקש חנות, תן לו בחירה...או שתדבר מניסיון בלבד.

אני לא רואה בשירות שלהם "מעל ומעבר" אלא סטנדרט שצריך להיות בכל החנויות, זה שבחלק מהחנויות האחרות

השירות לא הכי טוב זה לא אומר ששם השירות מעולה, השירות שם הוא ברמה טובה, אבל ככה זה צריך להיות.

ו the exorsict, זה שדחפו לך שהיו במלאי במקום משהו שרצית זה נקרא שירות טוב?

חח...מצחיק אתה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את כל הדיונים על חנויות מאד במקום!

תחשבו על בחור שהולך לקנות חשב בכמה אלפי שקלים טובים מחפש ביקורת על חנות ומחפש איפה כדאי לקנות. ביקורות הם לא רק הורסות או בונות אלא גם טובות! אם מבקר ממליץ על סרט זה אומר שהמפיקים שילמו לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה הוא לא של אבא שלך ולא שלך ככה שאתה לא תגיד לאנשים מתי לפתוח נושא

בהחלט כל הודעה על שירות טוב שקיבלו זה שרות טוב לציבור

אז mr. Tazok כל עוד אתה לא moderator אל תמלא את הפורום בספאם שלך על איך הפורום יתנהל או לא יתנהל לפי ראות עינך

בשביל זה יש לנו moderators of our own שיודעים מתי לסגור ת'רדים ומתי להנחות את פותח הת'רד אם הוא קצת מגזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...