אי אפשר לסמוך על אף אחד (חקירת הפיגוע במייקס פלייס) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר לסמוך על אף אחד (חקירת הפיגוע במייקס פלייס)

maverick

Recommended Posts

מחקירת הפיגוע התברר כי מלבד העובדה (שפורסמה כבר) שחומר הנפץ הוחבא בתוך ספר קוראן, את שני המחבלים הסיעה עיתונאית איטלקייה ומלבד זאת גם האנשים ה"נחמדים" של תנועת הסולידריות הבינ"ל עזרו למחבלים להסתנן.

זה הרי ידוע שהתנועה הזו באה לארץ רק להפריע ולעורר מהומות. עכשיו יש גם הוכחה לכך שהם לא ממש "חפים מפשע". בקיצור ולעניין - לגרש אותם מהארץ.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2617754,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף משחררים עוד 100 חבר'ה מהכלא הישראלי. אני לא בטוח שהם הולכים לגדל פרחים ויונים לטכס חתימת הסכם שלום.

(חבל מאוד שלא חיסלו את ברגותי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נכון אני אומר להעיף את כל החברים תנועת הסולידריות הבינ"ל וכמובן גם את העיתונאית להעיף על טיל :AR15:

אני זוכר כמה מקרים *שונים* שבהם ישראלים (יהודים) הסיעו מחבלים מהרשות לשטחי בשביל 300 שקל. גרש גם את כל היהודים על טיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שחשוד בבגידה במדינה וסיוע לאוייב צריך להיות מגורש מהארץ או מוצא להורג (יהודי, ערבי, צ'רקסי או שוודי)

כמו שאומרים, מהפה שלך לאלוהים.

צודק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם את היהודים אשר מסייעים לאוייבינו לא מגיע לחיות כאן וצריך להעניש אותם במספר רב של דרכים, גירוש מהמדינה לפלשתין יהיה רעיון טוב, כי הערבים כמובן יעשו בהם לינץ', ואז יהיה לנו תירוץ להכנס בהם עוד פעם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם את היהודים אשר מסייעים לאוייבינו לא מגיע לחיות כאן וצריך להעניש אותם במספר רב של דרכים, גירוש מהמדינה לפלשתין יהיה רעיון טוב, כי הערבים כמובן יעשו בהם לינץ', ואז יהיה לנו תירוץ להכנס בהם עוד פעם :)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אהבתי, רעיון מבריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...