איך היה בבגרות במתמטיקה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך היה בבגרות במתמטיקה?

BrAvE_HeArT

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שכתבתי בת'רד הקודם על הבגרויות השגחתי היום בבגרות הזו, במבחנהים של 4 יח'

ה3 יחידות מתוך 4 היו סיוט, כל התלמידים התלוננו, אפילו אני בתור סטודנט למתמטיקה התקשתי לפתור את זה, היחידה הרביעית היתה פשוט מתנה, הצלחתי לפתור שם בע"פ תוך 5 דקות את שאלות 12,14,15 וגם האחרות היו פתירות רק לא זכרתי בע"פ חישובים של וקטורים באלגברה לינראית וחוקי לוגריתמים אז ויתרתי, מי שלמד אפילו קצת לבחינה הזו לא היה צריך אפילו להסתכל על השאלות האלה.

את ה2 מתוך 5 לא ראיתי.

למרות שלא ניסיתי לפתור את ה3 יחידות מתוך 5 ורק הסתכלתי עליו במבט חטוף, הוא היה נראה הרבה יותר קל מה3 מתוך 4.

בהצלחה לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף!

אני כל כך מאושר!!!

המשגיחה נתנה לנו להעתיק חופשי! יש לי מינימום 90 בבחינה מבדיקה ראשונית שעשיתי!

ובבקשה ממכם, שאף אחד לא יתחיל להטיף בעניין שבירת המוסר המצפוני שלי בהעתקות...לא אכפת לי! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתם את מה שהיה היום בעיתון בעיניין הבחינה. טוענים שהיא לא הייתה הוגנת ונתנו שאלות גבוהות מהרגיל במיוחד ל 5 יחידות . רשום גם שמשרד החינוך יבדוק את נכונות הידיעה. אם זה נכון יהיה העלאת ניקוד אוטומטית אפילו לפני סיום בדיקת המבחנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, כסטודנט במתמטיקה ומדעי מחשב ואחרי שפתרתי כמה בגרויות של 5 יח' בחיים שלי יכול להגיד שב 3 יח מתוך 5 היו באמת כמה בעיות לא שגרתיות שלא מופיעות אף פעם בבגרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקרעתי מצחוק על העיתון!

6 הכי קשה!? למה? כי הם לא למדו הנדסת המרחב...

מי שלא יודע נפח לא צריך להיות בחמש יחידות

המורים מקובעים מדי! השאלות היו לא סטנדרטיות

ומעט קשות אבל בהחלט לא "הבחינה הכי קשה מזה 35 שנה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף!

אני כל כך מאושר!!!

המשגיחה נתנה לנו להעתיק חופשי! יש לי מינימום 90 בבחינה מבדיקה ראשונית שעשיתי!

ובבקשה ממכם, שאף אחד לא יתחיל להטיף בעניין שבירת המוסר המצפוני שלי בהעתקות...לא אכפת לי! :lol:

אותו הסיפור גם אצלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי יחידה 1 מתוך 4.

הלך לי דיי קל (כי חבר עזר לי ולכל הכיתה)

אבל המבחן עצמו היה דיי קשה..

13-14 היו שטותיים למוות.

במיוחד שבאמצע מורה נכנסה ואמרה שאין שום בעיה ב13, וזה פותר את האי נעימות של הcosx=2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ה Demb שעושה 13, 14 כש 11 ו 12 הן השאלות הקלות ביותר שנתקלתי בהן מעולם? (במיוחד 12 ב', חשבתי שמדובר בבדיחה או משהו כזה, תרגילים כאלה פתרנו בתחילת השנה כשרק התחלנו ללמוד לוגריתמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12 נראה עם אופציות ללהתבלבל וסתם מבזבז זמן

13 לעומת זאת, איכות... למי יש בעיה לגזור cosx*cosx-4cosx?

אפילו כשבודקים את המינימום מקסימום צריך לבדוק רק עם המכנה משותף שלילי או חיובי כי בתוך הסוגריים יש +4 תמיד.

14 גם היה שטותי למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...