שכונה חדשה הולכת להיבנות על מכתש רמון למרות שהוכרז כאתר לאומי לשימור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכונה חדשה הולכת להיבנות על מכתש רמון למרות שהוכרז כאתר לאומי לשימור

zorgi

Recommended Posts

ציטוט מהכתבה :"במשרד השיכון מתעקשים לבנות שכונה בקצה המצוק של מכתש רמון. הממשלה הכריזה על המכתש כערך לאומי לשימור; הוא מועמד להכרזה כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו; מומחים מזהירים מפני הרס אקולוגי ונופי אם תותר בנייה בקרבת המצוק וגם תוכניות המתאר הארציות מתנגדות למהלך. אבל הוועדה המחוזית אישרה והתוכנית מתקדמת "

הייתי שם , מקום יפה. לא מבין למה ליבנות דווקא שם שיש בנגב כול כך הרבה שטחים לבנייה. לא מבין את ההגיון שעומד מאחורי זה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3577096,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמטום לשמו.

מדבר אחד שגר בנגב, ורואה כמה שטח לא מנוצל יש פה.

מתוך כל הנגב, אני די בטוח שלפחות 60% זה מדבר שאפשר בכיף לבנות עליו.. אפילו לבנות עיר חדשה, וענקית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם כרישי נדלן שיחדו את השר בוים תמורת קידום הפרוייקט שלהם... ???

עריכה: הייתי אתמול במכתש וראיתי את השכונה המדוברת. קודם ככול הנראה במלון שהולך להיבנות שם, לא מפתיע כלל כי רק כרישי עסקים יכלו לשחד את הפוליטיקאים . ובקשר לנוף... חבל שלא היתה לי בדיוק אבל אני יכול לומר לכם שזה הורס את הנוף בצורה ברוטאלית ביותר. התישבתי לאכול שם במסעדה ליד מרכז המבקרים רמון, הסתכלתי על הנוף המרהיב כאשר ברקע כול הזמן נשמעים רעשים עזים של בנייה, אשר לטענת התושבים שם נמשכת כבר חצי שנה ותמשך עוד שנה וחצי !

פשוט גואל נפש, הרסו לנו את הנוף !

לפחות אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה ולומר שעדיין, יש מה ליראות שם וכול עוד לא יבנו שם שכונות נוספות אז זה יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...