התלבטות בין גיטרה לתופים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין גיטרה לתופים

ori14

Recommended Posts

הי,

אני רוצה ללמוד תופים (אם צריך בכלל, לא יודע) אבל מצד שני אני שומע הרבה מטאל ורוק ומת לחשמלית.

יש לי ניסיון עם קלאסית, למדתי עם מורה פרטי שבהתחלה לימד אותי מנגינות שאפילו למדתי בחלילית ביסודי, ואז פתאום קפץ לאקורדים ומנגינות מורכבות.

עכשיו, אני מאוד רוצה לנגן על חשמלית אבל גם תופים זה כלי שאפשר להוציא עליו ת'עצבים ולהנות יותר, אבל אני נרתע מגיטרה בגלל הקושי שהמורה הזה העניק לי.

לכל אלו שמנגנים בחשמלית/ באס/ אקוסטית, הייתי רוצה לשאול אותכם כמה זמן לקח להתקדם לרמה של אקורדים ואיך היו העליות מדרגה?

והאם אתם חושבים שאומרים שצריך קודם קלאסית/ אקוסטית ואז חשמלית, אפילו לא מקצועית נכון? כי אני למדתי אז כשהייתי בכיתה ד' והגיטרה הייתה לי גדולה ושמנה (קלאסית) והיה קשה לי לפרוט.

למי שמתופף, אני לא כל כך "טחון" אבל בכל זאת, סט של תופים פשוט שנכנס לתקציב של בקושי יימאס כי זה רק תופים אחרי הכל, ולא מקצועיים עם מספר תופים שאני לא יכול לספור על כל האצבעות שלי, זה שווה את זה?

מה הייתם עושים במקומי, אלו שבעלי ניסיון, תופים או חשמלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא צריך להיות השיקול שלך. נגינה זה עניין של העדפה אישית נטו, דברים כמו להוציא עצבים או כמה קשה לך הם לא רלוונטיים. השאלה היא מה מעניין אותך, למה אתה נמשך ובמה אתה חושב שתיהנה יותר לנגן וללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופים אני יודע שיימאס לי מהם, זה לא גיטרה, אבל אם קראת על המורה שלי אתה יודע למה אני חושב שזה קשה, בגלל זה שאלתי את אלו שמנגנים.

טוב ירדתי מתופים, אבל אני אשמח אם מישהו יענה לי לגבי גיטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לומד גיטרה תוך מספר חודשים אתה יכול כבר לנגן שירי מטאל בכיף (זה תלוי בך כמובן)...

לעומת זאת כשלומדים לתופף לא לומדים שירים בהתחלה אלא מקצבים קוארדינציה וכל השטויות האלה....

ולכן לוקח הרבה יותר זמן להגיע לרמה של לתופף שיר ובמיוחד שירי מטאל.

אני מציע לך ללמוד על קלאסית כמה חודשים קודם להרגיש אותה הרבה זמן,

ללמוד עליה את כל הבסיס פריטות ארפג'ו אקורדים בבארה ומעברים, קצת תיאוריה של אקורדים ובנית אקורדים

ולאט לאט לעבור לחשמלית להתרגל למפרט ולנגן פאוור קורדס, ללמוד סולמות וסולואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...