מספר רב של בעיות - הן תוכנה והן חומרה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר רב של בעיות - הן תוכנה והן חומרה.

silky

Recommended Posts

אז ככה, אחרי שכיביתי את המחשב אתמול בלילה(בצורה סדירה), היום בצהריים כשאני מדליק אותו, בזמן ה BOOT הוא רושם לי שחסרים קבצים של .

ההודעה המדוייקת:

Windows Cannot start, File Missing or Corrupt, \Windows\System32\Config\System

עכשיו מה שיש לי זה: 2 250GB ב RAID0 מחולקים ל2 מחיצות. בהן ה BOOT.

1 X 160 GB SATA נוסף לגיבוי.

מה עשיתי?

התקנתי HOME EDITION שהיה לי על הדיסק הנוסף(שפורמט בשביל כך).

זו כרגע מערכת ההפעלה (הזמנית) שלי.

אחרי שהתקנתי ללוח אם אני רואה את 2 המחיצות של ה RAID0.

הבעיות :

1: כשאני עושה CHKDSK דרך ה לדיסק ה BOOT המקורי, הוא נתקע בשלב הרביעי באמצע וההארד דיסק עושה רעשים של נתקע.

2: משום מה , למרות שהתקנתי ל 8800GT(175.16 ועוד איזה דרייבר עדכני באיזור) וגם למסך, עדיין התצוגה תקועה על 4 סיביות ו 640X480(הגלישה זוועתית!! :P ) , וזאת למרות שהותקנו הדרייברים ללוח אם-כרטיס מסך, והמסך.

3: פה נכנסת הבעית תוכנה:

א: אני צריך תוכנה טובה לבדיקת ה HD לסקטורים פגומים.

ב: הייתי רוצה לתקן את הקבצים שנפגמו במערכת ההפעלה, מבלי שיהיה לי את הדיסק ( PRO SP3, שימו לב , שונה ממה שיש לי כרגע מותקן על הדיסק השלישי) וזאת כיוון שהדיסק(המקורי והחוקי יש לציין) נמצא במכללה , שסגורה כעת , ואין לי אפשרות לגשת אליה בזמן הקרוב.

ג: לתקן את התצוגה הזוועתית.

ממש ממש תודה לעוזרים,

במידה וצריך להעביר את ההודעה לתמיכה טכנית(כי עדיין יש גם בעיות חומרה, טפאדל).

עדכון: הצלחתי לשנות את הרזו' ולצבע מלא. עדיין זה מקרטע אבל אני בדרך לסדר את זה. אנא התייחסו לשאר הדברים במטוטא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק את הדיסק הקשיח עם תוכנת דיאגנוסטיקה שתא המוריד האתר היצרן של הדיסק.

לתקן מערכת אחת עם דיסק התקנה של מערכת אחרת לא יהיה אפשרי (או מעוד בעייתי) בגלל חוסר תאימות של קבצים וגם גרסאות במקרה שלך.

אני ממליץ לך לקחת את הדיסק ולעשות איתו התקנת תיקון למערכת שנפגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יבגני, זה מה שעשיתי(ועל כן , תודה!):

השגתי דיסק של SP2 PRO.

עשיתי REPAIR, FIXBOOT, FIXMBR, ועכשיו המחשב עולה על ה BOOT הרגיל(RAID0).

ההליך הזה לקח לי באיזור ה 5 שעות. כל שניה המערך קרס לי(ההר דיסק עשה רעשים של קריסה כל כמה דקות).

נשאלת השאלה, יכול להיות שהספק הסמי ג'נרי שלי, החליט אחרי כמה חודשים שנמאס לו והוא זה שגרם לבעיה בקבצים?

תיאורטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלוט בהודעה הראשונה שלי את הדפדפן :)

טוב עדכונים:

מה ששכחתי לרשום הוא שהצלחתי לשקם את המחשב, אך בדרך החלפתי בין ה 8800GT ב 6600GT הישן, כיוון שפחדתי שיש כל כך הרבה בעיות בגלל בעיה של הספק.

עכשיו שניסיתי להחזיר את ה 8800GT, המחשב נדלק אבל אין תמונה(אין צפצופים).

וכעת שחזרתי ל 6600GT, המחשב כבר פעמיים קיבל מסך כחול , ב NVATABUS, מה שמצביע על ה RAID?

אוף אני שונא שהכל מתחרבש (במיוחד שאני סטודנט ואין לי יותר מדי כסף לשרוף על זמן טכנאי).

כמו שזה נראה כעת, אני כנראה אצטרך לממש אחריות על ה 8800GT(באסה, זה בראשון, אני לא).

השאלה מה אני עושה כדי לא לחזור לזה... אם היה לי כסף לשרוף הייתי מחליף ספק...

יבגני, צריך להעביר לתמיכה טכנית לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאלת השאלה, יכול להיות שהספק הסמי ג'נרי שלי, החליט אחרי כמה חודשים שנמאס לו והוא זה שגרם לבעיה בקבצים?

תיאורטית...

היה לי מקרה מאוד דומה שלאחר החלפת כרטיס מסך לאחד יותר מתקדם ויותר זולל חשמל ההארדיסקים התחילו לעשות שטויות

מה שלי פתר את הבעיה זה סידור הRAILS שאחד ילך לדיסקים ואחד/שתיים(תלוי בכרטיס) ילכו לכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק ביום ראשון, סה"כ קצת קשה לי לשים 300-400 שקל על משהו שאני לא בטוח שיפתור את הבעיות.

בינתיים, היום בבוקר כשהדלקתי את המחשב הוא נתקע בשלב הראשוני ביותר(אחרי זיהוי הזכרון והמעבד), ורק אחרי שניתקתי את ה HD השלישי והCDROM ה עלה כרגיל... למה זה מגיע לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...