כושר - בבית או בחדר כושר? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כושר - בבית או בחדר כושר?

Alex89

Recommended Posts

בונא מה אתה ילדה???

עוד מעט תגיד שאתה לא רוצה להתאמן כי מזיעים,

בקיצר תעשה מה שאתה רוצה, הרי כל מה שנגיד לך לא יהיה לך כוח לעשות,

ולא תהיה לך מוטיבציה כי לא תקום בבוקר ותראה כמו רוני קולמן

בקשר למתח זה דיי כואב אחרי שיורדים מהמתח...זה כאילו שמקווצים את האור ביד ומשאירים אותו כך.

לגבי לקום בבוקר ובלה בלה בלה אני לא מצפה שתוך כמה שעות אני יהפוך להיות שרירן וירים 50 קילו ביד...

אבל אני כן מצפה שאני יראה קצת פחות מהבטן שלי וקצת יותר מהידיים (שעד עכשיו זה כן קרה!!! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר למתח זה דיי כואב אחרי שיורדים מהמתח...זה כאילו שמקווצים את האור ביד ומשאירים אותו כך.

לגבי לקום בבוקר ובלה בלה בלה אני לא מצפה שתוך כמה שעות אני יהפוך להיות שרירן וירים 50 קילו ביד...

אבל אני כן מצפה שאני יראה קצת פחות מהבטן שלי וקצת יותר מהידיים (שעד עכשיו זה כן קרה!!! )

1. עצם העובדה שכואב לך אומר שהשגת משהו, תפסיק להתבכיין ותתמודד עם הכאב, אני עושה תרגילים הרבה יותר כואבים ממתח, בנוסף למתח שאני גם עושה

2. מישהו פה כבר אמר שההתקדמות מהירה בשבועיים הראשונים ואחרי זה נהיית יותר איטית, רוצה תוצאות? תמשיך להתאמן, תלמד מה הכי כדאי לך לאכול - אני כבר הסברתי את דעתי בקשר לפחמימות

אגב, כרגע נזכרתי, L SIT זה אחד התרגילים שמחזקים את הבטן, אבל הוא קשה מאוד

זה החזקה באוויר של כל הגוף - אתה יושב עם רגליים ישרות צמודות ומרים את עצמך באוויר

אני מסוגל רק 11 שניות מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למתח זה דיי כואב אחרי שיורדים מהמתח...זה כאילו שמקווצים את האור ביד ומשאירים אותו כך. אז אל תעשה

שכח מזה, אולי עוד שנה תראה הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא מה אתה ילדה???

עוד מעט תגיד שאתה לא רוצה להתאמן כי מזיעים,

בקיצר תעשה מה שאתה רוצה, הרי כל מה שנגיד לך לא יהיה לך כוח לעשות,

ולא תהיה לך מוטיבציה כי לא תקום בבוקר ותראה כמו רוני קולמן

בחור, תנשום עמוק ותרגע. הדיון הזה היה ברמה גבוהה, אז בוא נשאיר אותו כך. אין לך מה להתעצבן על אדם עצלן - תהיה גאה שאתה לא כזה.

בפורומים רבים לא שומרים על תרבות דיון נאותה, אך כאן אנו מקפידים על הנושא הזה מאוד. אז לך ולכולם - אני לא רוצה לראות את הדיון הזה מדרדר.

ל-Alex, אין לי מה לומר לך. שרפנו כאן המון זמן על מנת לתמוך בך ובאחרים אשר מתחילים בדרך הקשה. שוב אומר - מדובר בדרך קשה מאוד, שדורשת השקעה רבה. עם הגישה הנוכחית שלך לא תגיע לשום מקום.

בהצלחה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...