כושר - בבית או בחדר כושר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כושר - בבית או בחדר כושר?

Alex89

Recommended Posts

קשקוש, תרוץ 45-60 דק' ביום תאכל רגיל ואפילו קצת מעבר לזה ועדיין תרזה בגלל שתשרוף בסביבות ה1200-1000 קלוריות בריצה כל מה שדייאטה יכולה לעשות זה להאיץ את החיטוב מהספורט לא להיפך. וכמובן שדייאטה זה לא אומר להוריד את כמות האוכל אלא בעיקר את כמות השומנים שאתה אוכל וגם זה לא חובה אלא אם אתה טוחן סטייקים מרוחים בחמאה כל יום.

אם תתחיל לאכול סתם 1000 קלוריות פחות ביום ותאבד בעיקר שריר אחרי השבועיים הראשונים שלא נדבר שדייאטה סתם מורידה את קצב חילוף החומרים שלך עם הזמן ולוקח לו לחזור למצב רגיל פי כמה וכמה יותר זמן מאורך הדייאטה.

א. דיאטה היא לא בהכרח כמו שחושבים לאכול חסה וחצי מלפפון כל ארוחה, אלה פשוט לראות שאתה מוציא יותר משאתה מכניס. אולי באמת דיאטה לא הייתה המילה הנכונה אז אני אגיד "גירעון קלורי"

ב. 45-60 דקות ביום, אתה אומר את זה בכאילו כל אחד יכול לעשות את זה בלי בעיה

ג. למי שאמר שהוא צריך לעלות מסת שריר, יכול להיות שזה גם פתרון, אבל גרגע הוא רוצה להוריד את הכרס, ולא משנה כמה מסת שריר הוא יצבור עכשיו, היא תישאר (במצב אידלי) ואף תעלה

ד, ולזה שאמר שהוא עשה שכיבות סמיכה\בטן\ מתח, כמו שאמרתי, זה ישפר את הגוף טיפה בהחלה אחרי זה לא תיהיה לזה יותר מידי השפעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גירעון קלורי גורם להורדה בקצב חילוף החומרים ואיבוד מסת שריר עם הזמן אין שום סיבה לעשות סתם גרעון קלורי עם דייאטה, גרעון קלורי עם פעילות אירובית יעיל פי כמה וכמה מכל דייאטה שתעשה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימון טוב 3 פעמים בשבוע:

-ריצה 45 דקות (תשלב הליכה מהירה/ריצה אם אתה לא מצליח לרוץ ריצה קלה במשך 45 דק' רצופות)

-כפיפות בטן לפי סולם מאמצים

-שכיבות סמיכה לפי סולם מאמצים.

עדיף להתייעץ עם מאמן שיבנה לך סולם מאמצים שמתאים למבנה ומצב הגוף שלך.

לי תוך 3 חודשים זה עשה פלאים (אבל מ-מ-ש פלאים) בהשקעה של סה"כ 3-4 שעות בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שגרעון קלורי הוא גרוע, אלא שבטווח הארוך הוא גם יגרום להשמנה.

ברגע שאתה יורד מתחת לרמה שהגוף רגיל אליה הגוף מנסה לאזן את עצמו ע"י פירוק שריר(שכידוע שורף אנרגיה גם במצב אידיאלי) וע"י אופטימיזציה של העיכול.

ובסופו של דבר הגוף מתרגל לאותה רמה קלורית רק שבדרך אתה מאבד מסת שריר שהיא הדבר שכולם רוצים, לא רק כדאי להראות מחוטב אלא גם בגלל שככל שמסת השריר עולה גם הצריכה הקלורית של הגוף במצב מנוחה עולה.

אני מצטרף להמלצות של דובי זובי ופיקה ורק רוצה להוסיף שאם אתה לא אוהב לרוץ(כמוני) אז אופניים הם פיתרון מצוין(זה מה שעובד בשבילי בכ"א).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירעון קלורי גורם להורדה בקצב חילוף החומרים ואיבוד מסת שריר עם הזמן אין שום סיבה לעשות סתם גרעון קלורי עם דייאטה, גרעון קלורי עם פעילות אירובית יעיל פי כמה וכמה מכל דייאטה שתעשה סתם.

זה לא משנה אם הגרעון הקלורי בא מהתזונה או מהפעילות הגופנית,

זה לא נכון בהכרח הדברים שאתה אומר,

הייתרון בפעילות האירובית הוא שהיא מאצה את חילוף החומרים גם לפרק זמן מסויים אחרי הפעילות.

אני לא אומר שאין משהו בדברים שלך, אבל כל תהליך גופני אם זה היפרטרופיה, אם זה חיטוב, מצריך שילוב גם של תזונה ספציפית וגם של פעילות ספציפית

אי אפשר להגיד פעילות מנצחת תזונה, כי זה שטויות,

אבל אני מבקש בחום לא לתת המלצות ספציפיות לפותח הת'רד, כי רוב הסיכויים שהוא יגרום לעצמו נזק.

ההמלצה היחידה שאפשר לתת לו זה ללכת לתזונאי ומאמן,

ובכלליות השאיפה היא להוריד את כמות הקלוריות שנכנסות ביום, בשילוב עם פעילות גופנית.

ואם תתחיל ותהיה רציני, ממליץ לך אחרי חודש חודשיים לעבור לתכנית גורילה קרדיו, תחפש עליה בגוגל, אבל אל תתחיל ממנה ישר, היא מאוד קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אנשים אני מבין שאימון בבית הוא אכן טוב ויכול לעזור מאוד. לא צריך שום חדר .

ההמלצות הן לאכול נכון להתאמן נכון (כפיפות בטן שכיבות סמיכה אפשר גם בטן וצריך ריצה).

יש לי בעיה עם ריצה אני עצלן מדיי מכדי לצאת מהבית לריצה ואופניים בואו נגיד שאני לא הכי טוב נוסע באופניים, יש רעיונות לתחליף או שאפשר להיסתדר בלי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם ריצה אני עצלן מדיי מכדי לצאת מהבית לריצה ואופניים בואו נגיד שאני לא הכי טוב נוסע באופניים, יש רעיונות לתחליף או שאפשר להיסתדר בלי זה?

תקע לעצמך שוקר במכנסיים שיתן זרם כל פעם שאתה מאט מתחת ל 5 קמ"ש. עצלנות זה דבר פסיכולוגי, תמצא מישהו שיאיים לבעוט בך אם אתה לא יוצא לרוץ וגמור עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מאוד עצלן

אתה צריך משהו שידחוף אותך לעשות

מכיר "אחריי"?

שמעתי שזה מוציא ממך את המקסימום, גורמים לך לרוץ גם כשאתה חושב שאתה לא מסוגל יותר

אולי יעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להוריד כרס אתה חייב ריצה

לא הליכה

לא אופניים

לא בולשיט

ריצה

לא לזיין בשכל אם אין לך מושג גם מתאים.

כל פעילות אירובית יכולה להחליף את הריצה ביניהן שחייה, אופניים, הליכה מהירה או שיעורי אירובי במכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף,אך משהו פה הזכיר כי אימון כל יום זה לא בריא.

האם זה מבוסס?

עד כמה זה לא בריא?

אני מתאמן כל בבוקר:חזה על בנצ'-3 סטים,דו ראשי עם משקולת יד של 12 קילו 3 סטים של 20.

וכל ערב: 3 סטים של 10 מתח,3-4 דקות רצוף של כפיפות בטן 90 מעלות,3 סטים של 15 שכיבות סמיכה יהלום,השריר החיצוני שביד [לא התלת ראשי,השריר שבין התלת ראשי לדו ראשי - החלק החיצוני]3 סטים של 12 עם משקולת יד של 12 קילו.

מטרת האימון - ניפוח.

מאילו הביטים לא טוב להתאמן יום-יום,ובמה זה פוגע?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור בן 19 יש לו מלא מאגריי אנרגייה וכבר כתבתי לו תוכנית אימונים אפשר לסגור את הנושא שהפך להאם דיאטה מואילה או לא? ואיך אתם מתאמנים ?

לסיכום מה שלא כתבתי בפרטי בהתחלה כשיש כרס לא חובה דיאטה (גם לא רצוי) רצוי להוריד אותה ע"י שריפת שומנים. דבר שני למתחיל עדיף להתחיל בבית כמובן ואז כאתה מגיע לרמה של בינוני + רק אז תלך לחדר כי האימונים בבית לא יתנו לך פירות אלא רק יחזיקו את הצורה שיצא לך לחטב. ואימון כל יום זה בריא ועוד איך כל עוד עושים אותו נכון ולא קורעים את התחת אלא מאמנים אותה... רצוי לעשות יום הפסקה בשבוע אבל זה רק כשאתה ברמה בינוני (כלומר שנתיים אימונים ואתה עושה בכיף 100 שכיבות סמיכה ו20 מתח...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף,אך משהו פה הזכיר כי אימון כל יום זה לא בריא.

האם זה מבוסס?

עד כמה זה לא בריא?

אני מתאמן כל בבוקר:חזה על בנצ'-3 סטים,דו ראשי עם משקולת יד של 12 קילו 3 סטים של 20.

וכל ערב: 3 סטים של 10 מתח,3-4 דקות רצוף של כפיפות בטן 90 מעלות,3 סטים של 15 שכיבות סמיכה יהלום,השריר החיצוני שביד [לא התלת ראשי,השריר שבין התלת ראשי לדו ראשי - החלק החיצוני]3 סטים של 12 עם משקולת יד של 12 קילו.

מטרת האימון - ניפוח.

מאילו הביטים לא טוב להתאמן יום-יום,ובמה זה פוגע?

תודה מראש.

כן, אני הזכרתי את זה

זה תלוי בן כמה אתה וכמה זמן אתה כבר מתאמן

בכל מקרה, אתה צריך לתת לשרירים להתאושש אחרי אימון, לוקח להם זמן לבנות את עצמם מחדש

גם אני בשמחה הייתי מתאמן כל יום...

כן - זה מבוסס, גם בחדר (הייתי לפני איזה שנתיים) אמרו לי לא לבוא כל יום אלא לכל היותר פעם ביומיים כי זה פשוט לא בריא לי

אני לא יודע במה זה פוגע, אבל אני אברר עם אחותי עכשיו, היא מבינה בזה טוב

אוקי, היא אומרת שזה לא נותן לשריר לרפא את עצמו, ואז אתה בקושי מתחזק וזה לא עוזר

אבל

כל מה שנכתב כאן מתייחס למקרה שבו אתה כל יום עובד על אותם שרירים

אם תחלק את האימון שלך ל2 חלקים שבכל חלק עובדים על שרירים שונים - יום אחד תעשה חלק ראשון יום שני תעשה חלק שני וככה לסירוגין, זה בסדר

אימון כל יום זה בריא ועוד איך כל עוד עושים אותו נכון ולא קורעים את התחת אלא מאמנים אותה... רצוי לעשות יום הפסקה בשבוע אבל זה רק כשאתה ברמה בינוני (כלומר שנתיים אימונים ואתה עושה בכיף 100 שכיבות סמיכה ו20 מתח...)

תקרא את ההודעה שכתבתי, ואם אתה עדיין לא מסכים איתי אז אני מבקש ממך לא לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...