כושר - בבית או בחדר כושר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כושר - בבית או בחדר כושר?

Alex89

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשרי כמובן שאפשרי.. אם אתה עושה שכיבות סמיכה וכפיפות בטן, רק את שני התרגילים האלו שזה המינימום שבמינימום. אחרי כמה זמן ניתן להגיע לתוצאות מעולות אפילו. כמובן אני לא מתכוון לניפוח על, כי בשביל זה השרירים דורשים יותר התנגדות שמגיעה ממשקולות למשל.

וכשאני אומר שניתן להגיע לתוצאות, כמובן שזה ביחס להתמדה ולאופן ביצוע התרגילים. וכמובן כמובן כמובן כמות נכבדת של חזרות ביחס לסטים של כל תרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אם כך, מה הדרך הנכונה לעשות את התרגילים הללו?

לפי מה שאני מכיר, כפיפות בטן עושים עם רגלים 45 מעלות וצרכיך להעלות את הגב ב 30 מעלות בצורה כזאת שמרגישים את שרירי הבטן עובדים

מה שאני לא יודע כאן זה הקטע של הנשיפות ושאיפות אוויר. לפי דעתי שואפים כשהגב על הריצפה ונושפים בזמן עליה וירידה.

שכיבות סמיכה אני חושב שאין הרבה מה לדעת עולים כך שהרגלים צמודום אחת לשניה והידיים נימצאות לצידי הראש בערך בקו הראש

יורדים עד שהבטן כימעט נוגעת בריצפה (מרחק של אגרוף בין החזה לריצפה)

תקן אותי אם אני טועה במשהוא

כמה בכל סט של כפיפות בטן ושכיבות שמיכה עושה בן אדם ממוצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרא אחי זה תלוי לפי מה המטרה שלך.... האם המטרה שלך היא ליהיות בודי-בילדר או "סתם" אחד עם גוף חטוב? את זה אתה צריך לבחור אבל עדיין... אני יודע מניסיון שבהתחלה לא עובדים על קוביות בבטן... למעשה הקוביות זהו השלב האחרון בבניית הגוף. למה? זה פשוט וקל. כי אי אפשר לעשות קוביות בלי דיאטה (אפשר אבל תיהיה לך "כרס בירה" עם ריבועים תאמין לי זה לא אחד הדברים היפים שיש...) ועם דיאטה אי אפשר לגדל מסת שרירים. אז מה עושים? ביינתים עושים תרגילים בסיסיים של כפיפות בטן. יש כל מיני תנוחות תרא... כל תנוחה נותנת יותר עומס על אזור אחר בבטן... אני לא יודע אם אתה מתחיל או לא אבל אתה צריך לראות לבד עם כל תנוחה מה עובד אצלך יותר כי כל אחד בעל גוף מיוחד משלו (סתם דוגמא אני כשהתחלתי להתאמן הייתי עושה 50 שכיבות בטן בכיף בלי שהבטן מתחילה לכאוב... זה גנים לגברים אצלי במשפחה יש בטן חזקה...) עכשיו בהודעה הבאה שלך תכתוב בבקשה מה היא הרמה שלך האם התעסקתה פעם בזה או לא. אם אתה רוצה לדעת אני כבר 4 שנים מתאמן רציני (כאילו עם תוכנית אימונים ומטרה ברורה) ועדיין אין לי. עכשיו איך עושים נכון כפיפות בטן? אמ קצת קשה לתאר את זה אבל אני אעשה את כל מה שיצא לי. תמצא בבית מקום שאתה יכול לשכב בו (לא על הספה ולא על המיטה רצוי על הרצפה על על מזרן דיי קשה....) את שם את כפות הידיים שלך מאחורי הראש , מכופף את הרגליים בברכיים (0-^ משו כזה צריך ליהיות עם הרגליים) ומושך את עצמך למעלה עם הבטן הלי שהידדים או הצוואר יעזרו עד שאתה לא נוגע עם החזה בברכיים אם זה קשה אז תנסה להתקרב לחזה כמה שיותר. אחר כך אתה יורד לאט לאט.... שאלתה כמה צריך לעשות? כמה שיותר ככה יותר טוב... אם אתה רוצה ליראות תוצאה מהירה אז אתה צריך לעשות את זה עד כאב בשרירי הבטן ואז לעשות עוד איזה 10-20 חזרות כשהבטן כואבת.... (זה אם יש לך גוף מאומן) תזכור כפיפות בטן זהו תרגיל אנאירובי זאת אומרת אתה לא נושם בו מלאות אז אחריו אתה צריך מנוחה משו כמו דקה- דקה וחצי שבה אתה הולך לאט ונושם עמוק (אפשר גם לעסות את הבטן) עכשיו עוד פרט חשוב כשאתה עושה כפיפות בטן אל תשכח לנשום נכון עלייה- שאיפה ירידה-נשיפה. אם אתה מתחיל אז שניים שלוש סטים של 20-30 פעם ביום יספיקו... עם הזמן תעלה את הכמות של הסטים או את הכמות של החזרות בהדרגה. עכשיו שכיבות שמיכה. עשיתה טעות קטנה. אתה לא אמור לגעת עם הבטן בריצפה כלל! הדבר היחיד שיגע בריצפה הוא החזה. עכשיו שכיבות שמיכה הן אותו עיקרון כמו כפיפות בטן כמה שיותר כך טוב יותר... אני עושה 150-200 (כשאין לי שטנגה לידי...) אבל אני מתאמן מילדות. פה אם לא יוצא לך לעשות הרבה חזרות אז תעשה הרבה סטים כך שבסוף צריך להיות ס"ך איזה 100 חזרות בכללי (כלומר 5 סטים של 20 או 10 סטים של 10). כשתגיע למצב בו אתה עושה 50 שכיבות שמיכה בכיף תקנה מוט מטח (או איך שלא קוראים לדבר הזה..) ותוסיף גם מתיחות. מקווה שעזרתי.. אגב אם יש שאלות תשאל!

עריכה. שכחתי כשאתה עושה שכיבות שמיכה תרד ותעלה לאט כמה שיותר לאט ככה זה יותר אפקטיבי ועוד דבר אחד ירידה-נשיפה עלייה- שאיפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים איזה חפירה

אני אומר - תעשה בבית, תמצא לך איפה לעשות מתח (לי למשל היה איזה צינור מתכת קשור על עץ, אחרי שכרתו את העץ מצאנו מקום אחר לשים את המוט...)

יש המון תרגילים שאתה יכול לעשות בבית ולחזק כמעט כל שריר שאפשר לחזק בחדר כושר

אגב, גמישות וקוארדינציה זה גם חשוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הכי חשובה שלא שאלו פה זה מה אתה מגדיר כושר? או יותר נכון מה המטרה שלך?

כוח? סיבולת? גמישות?

לכל אחד יהיה אימון שונה

ואפשר לעשות את כולם בבית עם ציוד מתאים (בהתחלה לא צריך כמעט כלום)

שכיבות סמיכה ובטן זה נחמד, אבל זה לא יתן יותר מידי אחרי שתעשה מספיק (3*20)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הכי חשובה שלא שאלו פה זה מה אתה מגדיר כושר? או יותר נכון מה המטרה שלך?

כוח? סיבולת? גמישות?

לכל אחד יהיה אימון שונה

ואפשר לעשות את כולם בבית עם ציוד מתאים (בהתחלה לא צריך כמעט כלום)

שכיבות סמיכה ובטן זה נחמד, אבל זה לא יתן יותר מידי אחרי שתעשה מספיק (3*20)

המטרה שלי זה להיפטר מהכרס הקטן שגדל לי ולחטב את הגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי זה להיפטר מהכרס הקטן שגדל לי ולחטב את הגוף

אז מה שאתה צריך זה דיאטה

כמובן שעדיף בתוספת בשביל להאיץ את התהליך אבל המרכיב הכי חשוב באיבוד שומן זה הורדת כמות האוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה צריך דיאטה אם לא הייתה לו כרס אלא פופ. מה גם הוא רוצה לחטב את הגוף. ואם מחטבים את הגוף אז אסור דיאטות! איך תגדל מסת שרירים כשלגוף אין מספיק חומרי בנייה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה צריך זה דיאטה

כמובן שעדיף בתוספת בשביל להאיץ את התהליך אבל המרכיב הכי חשוב באיבוד שומן זה הורדת כמות האוכל

קשקוש, תרוץ 45-60 דק' ביום תאכל רגיל ואפילו קצת מעבר לזה ועדיין תרזה בגלל שתשרוף בסביבות ה1200-1000 קלוריות בריצה כל מה שדייאטה יכולה לעשות זה להאיץ את החיטוב מהספורט לא להיפך. וכמובן שדייאטה זה לא אומר להוריד את כמות האוכל אלא בעיקר את כמות השומנים שאתה אוכל וגם זה לא חובה אלא אם אתה טוחן סטייקים מרוחים בחמאה כל יום.

אם תתחיל לאכול סתם 1000 קלוריות פחות ביום ותאבד בעיקר שריר אחרי השבועיים הראשונים שלא נדבר שדייאטה סתם מורידה את קצב חילוף החומרים שלך עם הזמן ולוקח לו לחזור למצב רגיל פי כמה וכמה יותר זמן מאורך הדייאטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית יכול להגיד לך שלא עשיתי סטים או משהו רציני.. פשוט במשך שנתיים עם התמדה רצינית כל יום 60 שכיבות סמיכה (רצוף)

120 בטן (רצוף)

10-12 עליות מטח (רצוף)

ולעיתים רחוקות עבדתי עם משקולות קטנות של 4-5 קילו

ונהיה לי גוף ממש טוב..אפילו שהפסקתי להתאמן יש לי עד עכשיו מבנה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...