איזה מסך כדי סמסונג T240 או T260? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך כדי סמסונג T240 או T260?

swg

Recommended Posts

בשני המסכים מבוססי ה-TN הללו, יש אותו שטח עבודה 1920X1200 , אז אתה לא מרוויח כלום מבחינת שטח עבודה, אם תשקיע עוד כסף ב-T260. אם ה-2" יהיו לגביך חשובים למשחקים אז קח את ה-26" אבל לדעתי ההבדל ביניהם הוא מינורי בהשוואה ל-20" רחב מול 24".

אין ממש ביקורות מקצועיות לשני המסכים, ואני מצאתי רק ממצאי בדיקות על ה-T240HD שה-Input Lag שלו לא הופכו לבחירה הכי טובה מבין ה-24" TN הקיימים בשוק. BenQ G2400W הוא עדיף בתחום של גיימינג FPS מהיר מבין ה-24" TN.

לשימושי טקסט אינטנסיביים וסרטים עם משחקים כדאי לך לחכות לממצאים שיהיו על ה- 2408WFP עם הקושחה החדשה. אולי הוא יחזור להפוך לבחירה אידיאלית לכל השימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכל יש עליו ביקורות בסדר גמור.

8\2407 לא משתלמים בעיני. ה26 משתלם מאד בעיני.

אני רק לא מרגיש שאני סגור על זה.

יש לו פאנל משתקף או חוסם השתקפות, ל-T260?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-T260 אין ציפוי מבריק. וגם אין ציפוי כזה ב-T240 או בבנקיו.

בגלל הפאנל S-PVA ל-2408WFP יהיה ערך טוב מאוד לגיימרים ולשימוש ורסטילי במידה ויתוקנו הבעיות שלו וגם יש לו ארגונומיה מעולה.

אתה יכול לתת את הקישורים של הביקורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, אין ביקורות עליהם באתרים.

אני מדבר על אנשים פרטיים.

עריכה:

אילו רוזולוציות קיימות במסך 26?

יתכן שרק FHD? אשמח לתשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לכך שהמסך מסוגל לגלות רזולוציות נמוכות לא רחבות ולהתאים את יחס התצוגה לפורמט לא-רחב, היכולת קיימת אבל היא לא מושלמת.

במדריך של המסך בעמוד 46 ניתן ללמוד על כך שקיימים עבור רזולוציות שונות מהטבעית אפשרויות מיפוי. בעמוד 57 נמצאת רשימת הרזולוציות הנתמכות ע"י המנגנון האלקטרוני. אם בוחרים ברזולוציה שאינה ברשימה המסך לא יציג תמונה.

אם כבר מדברים על חוות דעת של אנשים פרטיים, אני מצאתי שיכולות המיפוי שלו לפי חוות דעת אחת ב-newegg אינן מושלמות:

Lack of proper scaling with non-PC inputs

דבר דומה צויין ב-HardForum כשהשוו את ה-BenQ G2400W כנגד ה-Samsung 2493HM

ניתן לראות שה-2493HM לא מצליח ליצור מיפוי באופן שיהיה יחס 16:9 לרזולציות רחבות נמוכות יותר עם פסים שחורים למעלה ולמטה כמו בבנקיו בעת חיבור קונסולות. במשחקי PC אין בעיה ב-T260 כולל מיפוי של רזולוציה כמו לדוגמה 1600X1200 וניתן לראות את זה כאן. שים לב שבעמוד הבא רואים כי רפרודוקציית הצבע של ה-2407WFP מאפילה על הסמסונג, שמציג צבעים חיוורים עם עודף של גוונים כחולים. בתצוגות עד היום לא ראיתי מסך TN המראה צבעים ברמה של ה-2407WFP. באחת התמונות רואים בהמשך את מידת דליפות האור ברקע שחור לחלוטין. אין מה לעשות פאנל TN זה זבל לעומת VA - ותמיד זה יהיה ככה.

לכן אם אינך רוצה לחכות לממצאים על ההשפעה של החלפת הקושחה ב-2408WFP, בשורה התחתונה ה-G2400W נותן תמורה טובה יותר לכסף מה-T260 בגלל יכולות מיפוי טובות יותר והיעדר Input Lag מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...