מה דעתכם על התוכנית הכלכלית? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על התוכנית הכלכלית?

maverick

?  

321 הצבעות

1. 1. ?

• תביא לצמיחה של המשק
    • תביא לקריסה של המשק
    • תשאיר את המשק באותו המצב

Recommended Posts

האם התוכנית הכלכלית, שאושרה בכנסת אתמול, תגרום לעשירים להתעשר עוד יותר ולעניים להיות עניים יותר או שמא זה מזרח תיכון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה יותר מס על ההון, אבל התוכנית בגדול נראית לי בסדר (ממה שראיתי עד עכשיו), אני בטוח אבל שאף אחד לא ממש מאיתנו יודע מה כל התוכנית ואני חושב שזה חבל.

:hanged: - רק נקווה שמיקרים כאלה יפסקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי התוכנית בסדר אבל.... לכחת (מיסים) ממי שכבר ממילא אין לו כמעט כלום, ולא לכחת מיסים ממי שיש לו הרבה זה נראה לי קצת מוזר.....

:asthanos: :asthanos: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית כן תביא לצמיחת המשק כי הטבות לעשירים יתנו להם סיבה להשקיע פה ולבנות פה. וככל שהם יבנו יותר ככה תיהיה יותר עבודה.

הדבר הכי מעצבן זה השיחוד של חברי הכנסת לפגוע להם בכיס חס ושלום. אבל בכיס של האזרח הקטן בטח שכן! תוך שעה 40 מיליון בוטלו לקיצוץ שזה מהכיס שלהם. הממשלה הזאת תיפול מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תנו לי לנסח את זה ככה:

כשמחליטים על תוכנית כלכלית, חושבים על התוכנית הכלכלית הטובה ביותר למוטט את המשק.

כבר היה מספר לא קטן של אנשי עסקים שאמרו שאם יתנו להם לנהל את הכספים של המדינה, הם היו מצליחים לקיים 3 מדינות במקביל ויותר טוב , ויש לי נטייה מאוד חזקה להאמין להם.

יפן אחרי מלחמת העולם השנייה היו במצב הכי גרוע שאפשר להגיע אליו קיבלו מארה"ב מענק של 4-8 מליארד דולר, ועם הכסף הזה הם פיתחו את החינוך והקימו לעצמם מעצמה.

ישראל קיבלה מענק של 80 מליארד מארה"ב, והיא עוד מקבלת 3 מליארד כל שנה, ותראו איפה יפן, ואיפה אנחנו... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, אל תחשוב שעושים שביתות בלי סיבה... בעזרת השביתה הזאת ההסתדרות הצליחה לא לתת לנתניהו לפרק אותה. נתניהו רצה לגרום לכך שלהסתדרות לא תהיה כח. אולי יש לזה צדדים טובים, אבל יש גם צדדים רעים מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...