עתיד שחור למדינתנו "האהובה"? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עתיד שחור למדינתנו "האהובה"?

HoT-DoG

Recommended Posts

שלום אנשים

אני פותח את הדיון הזה אחרי הרבה זמן של שתיקה וחוסר דיון בנושא,

פעם הייתי מאלה שאוהבים לדבר כל הזמן על כמה חרא במדינה, וכמה שחיתות ובלה בלה בלה...

עד שיום אחד, הבנתי שכל השיחות והדיונים האלה, אולי מוצדקים, אבל מעבר ללגרום לי ולחבריי לעוד יותר סבל וכאב, לא עושות הרבה,

בהתחלה כל הזמן בכיתי והתלוננתי ואמרתי שהמדינה הזו תישרף וכל הדברים האלה,

אחרי זה הייתי בסרטים שאפשר לשנות את זה, ואם הרבה אנשים יתאגדו נוכל לשנות את זה,

והיום חברה

כל מה שאני עושה,

זה לחשוב על איזה כיף יהיה בעוד כמה שנים באירופה, או בארה"ב, למזלי אני בעל אזרחות אירופאית ולכן יש בידי את האופציה!

בחצי שנה האחרונה לא הקדשתי ולא מילה לנושא, מדי פעם שיצלבו את אולמרט, שיסקלו את אשכנזי, אבל לא מעבר לזה.

אבל עכשיו אני לא יכול יותר,

כל הזמן הזה זה לא שהדברים האלה עברו לי מול העיניים, זה שהם נכנסו ונשארו בפנים

הקש ששבר את גב הגמל, איך ניחשתם,,, עסקת השבויים, בבקשה אני מבקש בחום תסלחו לי על השורה הבאה

:bash::s07::bash::s07::bash::s07::bash::s07::nono::bash::s07::bash:

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

אוקי נמשיך,

נתחיל מהעניין הבטחוני:

בואו נגיד ויהיו שיחות עם כל האויבים שלנו, סתם היפותטית, שיחות מסודרות עם חיזבאללה וחמאס, עזבו את איראן בנתיים,

נגיד ויגיע יום כזה, החיזבאללה ירצה את רמת הגולן, ולא מעניין אותו שום דבר כלום, הוא רוצה את רמת הגולן או שהוא חוטף חיילים וחותך להם את הביצים ושולח לאולמרט בדואר רשום.

חמאס רוצה את כל עזה כולל מעבר מסחר חופשי, בלי התערבות של צהל, (שוב מוטיב חוזר אצל ערבים) לא מעניין אותו כלום שום דבר, הוא רוצה או שהוא ממשיך להעיף קסאמים עוד 1000 שנה.

אתם רואים מצב שאנחנו מוותרים על רמת הגולן?

אתם רואים מצב שחמאס עושה מה שבזין שלו בעזה?

מפה כל אחד ודמיונו, נחפור בהמשך.

נושא התרבות/חברה:

אוקי, אני יודע שהבעיה העיקרית היא כלכלית שנובעת מהבעיה הביטחונית, אבל פאק

אלוהים

מה זה

אנשים פה פשוט ברברים, חיות אדם

ילדים דוקרים/אונסים/שוחטים/שורפים/מזדיינים, לא יודע מה הולך פה :screwy:

אנשים נוהגים כמו משוגעים, כל אחד עושה מה שבזין שלו

והמשטרה, חוץ מלדפוק את האזרח התמים, לא עושה הרבה,

וגם בדברים מסויימים מעדיפה פשוט לא להתעסק.

סוציאליזם:

כל ערס מסריח חושב שמגיע לו הכל,

לא עובדים, לא טורמים, רק עושים בית זונות ועושים טובה למדינה,

הרי יש קהילה שלמה ששם הכבוד מתבסס על פי מי דפק יותר את המערכת,

כל הקופות חולים מפוצצות בערבים, כאילו באתי ליום כיף בקלקיליה, איך לעזאזל הסטטיסטיקה לא חלה על העם הזה???

למה הם מהווים איזשהו אחוז מהאוכלוסיה, אבל במקומות מסויימים הם מהווים 90 אחוז??????

למה אני וההורים שלי צריכים לממן להם ומחיה????

צבא:

צהל מצא את הפתרון המושלם נגד ההשתמטות!!!

איך לא חשבו על זה!!!

לא לממן הופעות של מוזיקאית משתמטים!

רגע, אולי כדאי פשוט לשפר את התנאים והתפקידים בצה"ל, זה לא יתן שתי ציפורים במכה אחת?

לההההה, בואו פשוט נאיים עליהם ונטיל עליהם סנקציות בשביל שייתגייסו :yelclap:

חלק מהחיילים הולכים לך עם אול סטאר עושים שופינג בעזריאלי אחרי טחינה של 3 שעות בבסיס,

וחלק מהחיילים שותים שתינה ואוכלים עלי אקליפטוס כי הנגד לוגיסטיקה בדיוק בהפסקת קפה וסיגריה ואין לו כוח להוציא להם האמר למחסום עם מים ואוכל,

או עומדים בצ'ק פוסט באמצע אוגוסט עם קרמי, קסדה, כוננות 8 מחסניות, כי יש "התראות", והמג"ד החיילים על הזין שלו הוא כולה רוצה לצאת מחר הביתה לראות את הילדים שלו, ובנתיים הסדכ של הפלוגה ירד לחצי.

מה אתם אומרים, לברוח מהארץ זה פתרון לגיטימי?

להמשיך לחיות כמו כלבים?

או לשנות :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

טוב נמאס לי,

אני עומד לעשות נזק בלתי הפיך לאיזה מישהו או משהו אם אני ימשיך את הנושא,

תנו לי שניה להוריד את המתח לליבה, תחפרו קצת,

ואני יצטרף אחר כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך אזרחות אירופאית?!

הייתי בורח במקומך....

תכלס מה שקשה במעבר זו העובדה שאתה לבד... לי אישית למשל זה לא מפריע ולכן יש סיכוי טוב שזה מה שאני יעשה בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אזרחות אירופאית ואני לא עף קיבינימט.

למה? דבר ראשון בגלל שאני לא יודע שום שפה אירופית חוץ מאנגלית, והבריטים מגעילים אותי.

דבר שני, כי אם נברח זה לא יעזור בכלום.

צריך באמת שיהיו הרבה אנשים שיביאו ביקורת על ההתנהלות של הממשלה והמשטרה כמו שאמרת.

רק מה? כולם בזין שלהם מה שהולך במדינה הזאת.

העיקר "צהל יזיין את כל הערבים מוות לערבים"

וחצי מהם רוצה להשתמט.

באמת חרא מדינה בכללי, אבל צריך לשפר ולא לברוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעתיק את מה שכתבתי בשרשור על השבויים.

המדינה הקטנה שלנו עשתה הרבה ב60 שנות קיומה, בזכות החומר האנושי המדהים שנמצא בה, וה' יהיה עדי - אני רוצה לעשות אותה אפילו טובה יותר - אתה מוזמן לגור בארה"ב, הייתי שם - בהחלט מקום מקסים.

הארץ הזאת שלי ואני של הארץ הזאת

באמת שאין לי בעיה אם תלכו, לכל אדם שמורה הזכות לרדוף אחרי האושר הטבעי שלו בכל דרך בה יחפוץ - ייתכן מאוד שאני אפילו אלמד באוניברסיטת ברקלי בשלב כזה או אחר של חיי - אבל אני בן לעם היהודי, עם שנרדף בכל מקום בו היה ונמצא, עם שחוסל בשיטתיות בידי אחד העמים ה"תרבותיים ביותר בעולם" - ויש לו מקלט אחד, יחיד וקטן בדמות המדינה בחבל הארץ הקטן הזה.

שוב, הארץ הזאת שלי - ואני של הארץ הזאת.

שיהיו לכם חיים מקסימים בחו"ל, ואל תשכחו לגדף את הערבים ולומר שמדינת צריכה להיכנס בהם בכל הכח גם משם!

פחדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מטריד מאוד שאתה אומר שכולם פה ערסים חסרי תרבות ואתה בא בטענות שקופות החולים מפוצצות בערבים...

לגבי הנושא,די ברור שיש לך דעה מאוד מבוססת בנושא וזה לא ממש יזיז לך אם אני אכתוב מניפיסט מטורף וציוני,כי לא ממש בא לי.

ובכל זאת,תבין שיש לנו מדינה בסדר גמור,שב60 שנה הצליחה ליצור מצב שמבחינת תל"ג אנחנו פי כמה וכמה מכל מדינות האיזור וזה למרות חוסר במשאבים טבעיים.

שהצבא שלה למרות כשלונות הוא הצבא המוסרי בעולם ואחד הטובים שבהם,שבכל מקצועי בעולם רוכשים אליו הרבה הערכה,לומדים את הטקטיקות שלו ושולחים אנשים להתאמן איתו. מערכת רווחה ובריאות שלמרות שלפעמים נדמה שהיא על סף קריסה,מספר האנשים שמתים פה מרעב הוא בערך 0 ואף אחד לא נזרק למות ברחוב כמו שקורה אפילו במדינה נאורה כמו ארה"ב. שמערכת החינוך שלה לא קיבלה פידבק חיובי אחד אבל איכשהו מדענים ישראלים זוכים בפרסי נובל,תעשיית ההיי טק נחשבת לשנייה בגודלה בעולם ומספר הפטנטים לנפש הוא השני בעולם. ומבחינת ביטחון יש לנו איום קיומי מ4 כיוונים ועדיין אנשים הולכים לקניון ולא מפוצצים.

הישג,לא הישג..אני אישית חושב שלמרות המגרעות יש לנו ארץ יפה,ואני לא מתכוון להישבר בגלל שקצת קשה. להזכירך מה קרה 2000 שנה בגולה כשלא היה לנו ארץ. למי שלא נוח שיעזוב,אני לא אכעס עליו,אבל שלא יפתח את הפה. או שתתמודד או שתעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שישראל היום היא לא של מלחמת ששת הימים למשל

אבל עדיין כיום היא מקום דיי בסדר

אתה מודע לכמה המדינה תשתפר את הכנסת תתנקה משחיטות?

חברי הכנסת יתחילו אשכרה להתעניין בתיקוני חוקים מאשר לחשוב על הכסף שלהם כל היום...

בכלל לדעתי צריך לזרז את כל קביעות החוקים האלה

רוצים 3 קריאות? בכיף! אבל לא במרחקי זמן של חודשים בין קריאה לקריאה

+

לכפות על האנשים להגיע למליאות/דיונים וכו'... המצב לפעמים ממש מחפיר

ועוד בעיה שאפשר לפתור בנושא תשלומי פיצויים לניצולי שואה

הבעיה היא שיש יותר מדי גורמים בדרך

התשלום היה צריך להיות ישיר שחובת התיאום היא על הניצול...

עכשיו לפני שקופצים עלי ההמון הזועם שחושב שהניצולים לא צריכים "להילחם" על הכסף שלהם אלה החובה מוטלת על הממשלה/כנסת

אבא שלי מתנדב בעמחה ובעיקר עוזר לניצולי שואה/דור שני מבחינה פסיכולוגית

לא רק זה הוא גם עוזר לאנשים להשיג את הפיצויים שלהם כמעט בלי התערבות ארגונים בתהליך (יש 2-3 ארגונים בהתנדבות שהם אלה שמתאמים את הפיצויים אבל משם זה מגיע ישר לניצול)

מה שבעצם קורה זה שאנשים שאבא שלי עזר להם חיים בטוב (אפילו מאוד טוב)

כולם יודעים להתלונן אבל לרוב הם לא יודעים כלום על הנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים לכל מה שכתבת!

אולי תקרא לי נאיבי מטומטמם ציוני או כל כינוי "גנאי" אחר, אבל פשוט זיעזעת אותי במה שכתבת כאן!

כאילו באמת נראה לי שאתה פותח את הת'רד לא באמת כגדי לבכות ולייל לשלמוח לאיד על זה שאתה תחיה בכיף בחול כי אם המצב באמת היה כך (שברצונך באמת לעזוב...) אני מניח שהייתה כותב הודעה בסגנון "אני יורד לחול- באו למזל"ט" או משהו בסגנון אבל הגישה שבחרת מראה (לי לפחות) שכן אכפת לך..(תקן אותי אם אני טועה..)ודבר שני המצב בשאר הארצות (ובמיוחד בארה"ב) לא מזהיר בכלל

(החברה שם משוסעת לגמרי בין כל המהגרים,מדינה גזענית וארכאית, הפשע ברחובות גדול יותר ע"ע באולינג לקולומביין, הכלכלה על סף מיתון כבד בעקבות שנים של צריכה מוגזמת ומיותרת- ובמיוחד של נפט, על סף כניסה עמוקה למיתון, שיטה קפיטלסטית אכזרית ובתכלס אדם לאדם זאב, צבאית ניתן פשוט להזכיר את עיראק ואפגניסטן וליצור צבא חסר ערכים שכל יתרנוו מסתכם בסך התלוש בסוף חודש, כך שלא בהכרח המצב המצב יותר טוב, ובקשר לאירופה- מספיק שתלך עם מגן דוד ברחוב...)

העניין הביטחוני:

דבר ראשון נראה לי ראוי להגיב על עסקת השבוים, בעיניי מדובר בחובה מוסרית ערכית של הצבא להחזיר את חייליו הביתה(בין אם ע"י עסקה או פעולה) ואני אכן מרגיש גאה בקשר למדינה על ההתמדה לאורך השנים(ע"ע טננבוים ששחררו רוצחים ומה לא כדי להחזיר אותו ובעיקר כדי שלא להשאיר אותו אצל החיות האלה- להזכירך מדובר בסוחר סמים! למרות הקושי שבדבר אני חושב שהעסקה נכונה (באופן עקרוני לא מדבר על "מחירים") ומעצם הגדרתה של ישראל כמדינת היהודים חובתה לפעול למען כל ישראלי ויהודי ברחבי העולם..)

בעניין שליט שכולנו מצפים לבואו- מדובר בסוגיה קשה שחרר מאות רוצחים עם דם על היידים מה שמאוד מקשה מוסרית על העסקה ע"ע עסקת ג'יבריל..) אבל עדיין לפי דעתי צריך למצוא קונסטלציה ראויה..(דעתי הי שבשל העובדה מדובר עם כל הצער שישראל היא צבא עם מדינה ושעל הצבא נחיה אין ברירה וחייבים לדאוג לחיילים בין אם חיילים ובין אם גופות זו דעתיאשמח לשמוע עוד דעות..)

בעניין האיומים על ישראל

בנוגע לחיזבאללה- לפי דעתי דעת הקהל והתקשורת מאוד מנפחים את כוחו של חיזבללה ככלל ונאסרללאה בפרט, איך שאני רואה את הדברים חיזזבאללה לא מהווה בשום אופן סיכון קיומה על מדינת ישראל (אמנם ברשותם כ40,000 טילים אך עדיין לא מדובר במצב שיכול להכניע מדינה) ומה עוד שבעקבות המכה הניצחת שישראל הנחיתה על חיזזבללה (חירבה אזורים שלמים במדינה) וכמות האבדות שהיו ללבנון בזמן המלחמה ולא נשכח את חיסול מורנייה נראה לי שהקודקודים שם למעלה יחשבו טוב טוב לפני החטיפה הבאה (כפי שהודו שעוצמת התגובה של ישראל הפתיעה אותם..),

בקשר לחמאס-

שוב הפרזה נוראית בערכו (לא שיש לזלזל חלילה) אבל בואו לא נשכח שלישראל יש אין ספור יתרונות טקטים בשדה הקרב מולם (אמנם גם להם יש אבל לא שוברי שוויון) וגם לפני חומת מגן היו לחשושים על מאות אבידות ובסוף נהרגו חיילים (לצערנו) אבל הרבה פחות (ולא שחס וחלילה אני מזלזל אבל כל קרבי יודע מכיר באפשרות שאולי יצטרך להקריב את חייו) ותוצאת המערכה היו חד משמעותיות לטובת ישראל...

ובעניין הגולן עם כל הצער שבעניין (ויש הרבה צער, אם תמורת הסכם שלום מלא עם סוריה שכולל ניתוק יחסים עם איראן וחיזבללה נראה לי שעדיף לוותר עליו.. שוב דעתי בלבד)

אבל נראה לי ששחת את היתרון הבאמת הכי משמעותי של ישראל והיהודים על שאר מדינות האזור (ובכלל על שאר העולם)- המוסריות, אין ספור מחקרים הוחיכו שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי כלפי אויביו(במיוחד בנוגע לאונסים גניבות שוחד וכו') אמנם הדבר פוגע בנו לא מעט אך לפי דעתי עדיף צבא חלש יותר פיזית וחזק יותר מוסרית (כמו שבן- גוריון אמר: "כוחה של ישראל תלוי בשני דברים- כוחה וצדקתה")

נושא תרבות חברה:

דווקא פה הפתעת אותי כאילו אין על להתלונן אלא על כך שכל אחד עושה מה שבזין שלו? אין ניצולי שואה ללא כסף?? (בושה מטורפת משל עצמה שדווקא עליה לא מקימים ועדות חקירה) אין מיליון עניים שלפני כל חג בונים על תרומות?? אני מסכים בעניין החברתי שאכן הממשלה לא מתפקדת אבל, למזלנו (או לצערנו..) הציבור ממלא את התפקיד ודואג לחברה (בין אם ע"י תושבי הארץ ובין אם ע"י יהודים טובים)

בנוגע למשטרה- פשוט אין להם כוח וכוח אדם ומערכת בתי המשפט עסוקה בלהתנשא להתווכח ולהתבדל עם עצמה ועם שאר העם, במקום להעניש ברצינות אנסים רוצחים ופושעי תאונות דרכים הם מקבלים עונש מצחיק של עבודות שירות וידיי המשטרה די כבולות..

(ומצד שני מערכת צדק שלא מפחדת להאשים ראשי ממשלה היא לא מושחתת! אלא מערכת בטוחה בעצמה שיודעת שלא יקרה לה דבר מהעניין- דבר מסוכן לשלטון קבוצת שופטים תקבע את גורל העם- לא דמוקרטי בעליל..)

נושא תרבות-

אמנם המצב באוניברסטאות על הפנים ומדענים בורחים נראה לי שכמות המקצועות החכמים שפועלים בהצלחה בארץ מעידים על הצלחה מסויממת (בנוסף לכך שאין כמעט חברה בין- לאומית שאין לה מרכז מו"פ בארץ- ע"ע מיירוסופט ס ןדיסק וכו'), (מדבר עוד בוגר של מערכת החינוך העל יסודית הקולקלת)

אחי הגיע אני אשלים מחר את טיעוניי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חיים בסרט

המדינה מתה

ההורים שלנו לפני 40 שנה היו בדור מעולה

כולם מחונכים , בעלי אידיאולוגיה, אין שחיתות כמעט, פועל כשורה יחסית

אנשים לא פוחדים להסתובב ברחובות

אני נשאר במדינה הזאת כי אם אני לא מי כן?

אני נשאר נאמן למדינה שלי

מה שכן אני מאמין בבורא עולם ששומר עלינו כך שבשבילי הערבים הם לא איום

ואחמדינג'ד זה עוד אחד שהולך למות מיטה משונה

וסנראללה זה עוד אחד שהולך למות בטליה על ידי פעילי חזבאללה בשיא הפאדיחה וההשפלה

בקיצור

יהיה צדק אל תדאגו

מה שכן אתה צודק בהכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מטריד מאוד שאתה אומר שכולם פה ערסים חסרי תרבות ואתה בא בטענות שקופות החולים מפוצצות בערבים...

לגבי הנושא,די ברור שיש לך דעה מאוד מבוססת בנושא וזה לא ממש יזיז לך אם אני אכתוב מניפיסט מטורף וציוני,כי לא ממש בא לי.

ובכל זאת,תבין שיש לנו מדינה בסדר גמור,שב60 שנה הצליחה ליצור מצב שמבחינת תל"ג אנחנו פי כמה וכמה מכל מדינות האיזור וזה למרות חוסר במשאבים טבעיים.

שהצבא שלה למרות כשלונות הוא הצבא המוסרי בעולם ואחד הטובים שבהם,שבכל מקצועי בעולם רוכשים אליו הרבה הערכה,לומדים את הטקטיקות שלו ושולחים אנשים להתאמן איתו. מערכת רווחה ובריאות שלמרות שלפעמים נדמה שהיא על סף קריסה,מספר האנשים שמתים פה מרעב הוא בערך 0 ואף אחד לא נזרק למות ברחוב כמו שקורה אפילו במדינה נאורה כמו ארה"ב. שמערכת החינוך שלה לא קיבלה פידבק חיובי אחד אבל איכשהו מדענים ישראלים זוכים בפרסי נובל,תעשיית ההיי טק נחשבת לשנייה בגודלה בעולם ומספר הפטנטים לנפש הוא השני בעולם. ומבחינת ביטחון יש לנו איום קיומי מ4 כיוונים ועדיין אנשים הולכים לקניון ולא מפוצצים.

הישג,לא הישג..אני אישית חושב שלמרות המגרעות יש לנו ארץ יפה,ואני לא מתכוון להישבר בגלל שקצת קשה. להזכירך מה קרה 2000 שנה בגולה כשלא היה לנו ארץ. למי שלא נוח שיעזוב,אני לא אכעס עליו,אבל שלא יפתח את הפה. או שתתמודד או שתעזוב.

כמה שאלות לי אליך:

1) איפה היית בצבא?

2) האם אתה מחזיק באיזשהו נכס בעצמך, לא ההורים (רכב/דירה/עסק)

3) האם מישהו במשפחתך בעל עסק, או היה בעל עסק?

4) האם הייתה לך פעם מוערבות עם גוף ציבורי (משטרה, מס הכנסה, בית משפט..)?

מעניין אותי לשמוע את התשובות לשאלות האלה,

ד"א, הן מופנות לכל מי שמגיב בדיון הזה.

אז בוא נשמור על דיון מסודר, אני מבקש שתענה לי על השאלות, וכך נוכל להמשיך את הדיון, תודה.

ובבקשה, אני אודה מאוד אם לא יעורב פה נושא הדת, שוב תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלכלה על סף מיתון כבד בעקבות שנים של צריכה מוגזמת ומיותרת- ובמיוחד של נפט, על סף כניסה עמוקה למיתון,

בעיקרון המיתון נגרם בגלל הנדל"ן והלוואות חסרות גב מהבנקים

שיטה קפיטלסטית אכזרית ובתכלס אדם לאדם זאב

ממש לא

צבאית ניתן פשוט להזכיר את עיראק ואפגניסטן וליצור צבא חסר ערכים שכל יתרנוו מסתכם בסך התלוש בסוף חודש, כך שלא בהכרח המצב המצב יותר טוב, ובקשר לאירופה- מספיק שתלך עם מגן דוד ברחוב...)

אין לך מושג כמה אתה טועה

הצבא מורכב ממתנדבים

לכן אין אנשים שמתלוננים על הצבא... כי הם בחרו להיות בו! (אני לא מדבר על אלה שחתמו בלי לחשוב ואז עוד מתלוננים)

יש לארה"ב צבא עם פוטנציאל עצום ואין לקחת את עיראק כדוגמא

מה שהם מנסים לעשות זה לא צבאי,זה לא הגיוני וזה חסר תועלת

הם היו צריכים לעזוב את החור הזה ממזמן... אבל אז בוש מודה שהוא טעה ועיראק נשארת מקום חסר דמוקרטיה (לא שהפיכת מדינה לדמוקרטיה ע"י ארה"ב אי פעם עזר...) אבל ארה"ב תצא מעיראק בקרוב

בחירות לנשיאות בקרוב והדבר הראשון באג'נדה זה יציאה

בנוגע לחיזבאללה- לפי דעתי דעת הקהל והתקשורת מאוד מנפחים את כוחו של חיזבללה ככלל ונאסרללאה בפרט, איך שאני רואה את הדברים חיזזבאללה לא מהווה בשום אופן סיכון קיומה על מדינת (אמנם ברשותם כ40,000 טילים אך עדיין לא מדובר במצב שיכול להכניע מדינה) ומה עוד שבעקבות המכה הניצחת שישראל הנחיתה על חיזזבללה (חירבה אזורים שלמים במדינה) וכמות האבדות שהיו ללבנון בזמן המלחמה ולא נשכח את חיסול מורנייה נראה לי שהקודקודים שם למעלה יחשבו טוב טוב לפני החטיפה הבאה (כפי שהודו שעוצמת התגובה של הפתיעה אותם..),

בקשר לחמאס-

שוב הפרזה נוראית בערכו (לא שיש לזלזל חלילה) אבל בואו לא נשכח שלישראל יש אין ספור יתרונות טקטים בשדה הקרב מולם (אמנם גם להם יש אבל לא שוברי שוויון) וגם לפני חומת מגן היו לחשושים על מאות אבידות ובסוף נהרגו חיילים (לצערנו) אבל הרבה פחות (ולא שחס וחלילה אני מזלזל אבל כל קרבי יודע מכיר באפשרות שאולי יצטרך להקריב את חייו) ותוצאת המערכה היו חד משמעותיות לטובת ...

ובעניין הגולן עם כל הצער שבעניין (ויש הרבה צער, אם תמורת הסכם שלום מלא עם סוריה שכולל ניתוק יחסים עם איראן וחיזבללה נראה לי שעדיף לוותר עליו.. שוב דעתי בלבד)

אבל נראה לי ששחת את היתרון הבאמת הכי משמעותי של והיהודים על שאר מדינות האזור (ובכלל על שאר העולם)- המוסריות, אין ספור מחקרים הוחיכו שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי כלפי אויביו(במיוחד בנוגע לאונסים גניבות שוחד וכו') אמנם הדבר פוגע בנו לא מעט אך לפי דעתי עדיף חלש יותר פיזית וחזק יותר מוסרית (כמו שבן- גוריון אמר: "כוחה של ישראל תלוי בשני דברים- כוחה וצדקתה")

יש פה בעיה רצינים עם ההנהגה

אף אחד לא רוצה להראות בעיני העולם כ"חסר לב" ולכן אנחנו אוכלים את הטילים שלהם עוד ועוד בזמן שהם משיגים תמיכה

אבל יום יבוא וישראל תפעל עד הסוף (כנראה ביום שיגיע איש נורמלי להיות רמטכ"ל או אלוף כלשהו)

ואז אולי דעת העולם תהיה נגדנו,חיילים ימותו,משפחות יבכו ויהיה קצת סבל

אבל! צריך לזכור שזה ותפקידו של הצבא של לשרת את מדינתו בכל מחיר(גם לשלם במוות)... זו דרכו של עולם

ואחרי תגובה שכזאת המצב ישתפר

אנחנו נראה בדיוק מי אנחנו (צריך לחזור מהר לצבא של מלחמת ששת הימים. פשוט גאווה לאומית)

הארגונים יפחדו מאיתנו

ודעת העולם יכולה לשבת בפינה... כל עוד אנחנו יודעים שעשינו מה שצריך אנחנו בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים..וואללה פנאן פה

:goodposting:

וואלה אחי אם כל כך לא טוב לך פה ויש לך אזרחות אירופאית(פותח הת'רד)...יאללה ביי

ואל תתפלא שכשתגיע לאירופה הנאורה תגלה שלא למדו שם את הלקח מ1939-1945,וכולה מפוצצת מוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחמדינג'ד זה עוד אחד שהולך למות מיטה משונה

וסנראללה זה עוד אחד שהולך למות בטליה על ידי פעילי חזבאללה בשיא הפאדיחה וההשפלה

הרגתה אותי עם ה"מיטה" ועם ה"סנראללה" :P

לי יש אזרחות אמריקאית (כי נולדתי שם) אז בכל אופן אני מבוטח מהבחינה הזאת, אבל כרגע אני בן 15 ככה שאין לי הרבה מה לחשוב על לעזוב כרגע...

בכל אופן אפילו אם הייתה לי אפשרות לעזוב אני חושב שהייתי נשאר ומחכה לראות מה יהיה בעוד כמה זמן, הרי בכל זאת היא המדינה שלנו

עד שנראה איזהו שיפור גדול אני מצביע למורה שלי למתמטיקה דימה להיות ראש ממשלה כי הוא המורה הראשון עד היום שראיתי שמלמד שעות נוספות לתגבור בגלל שאכפת לו מהתלמידים שלו, צריך עוד מורים כאלה במדינה שלנו :)

דרך אגב, בקשר לנושא, אף אחד לא הזכיר שרמת ההשכלה במדינה הולכת ויורדת... תלמידים אפילו עוזבים את בית הספר\נזרקים ממנו בכלל שהם לא עומדים בדרישות המינימום

סתם משהו מצחיק שאולי קשור זה שהיום ראיתי את התוכנית 1 נגד 100, שואלים שם אם גזר הוא שורש\בצל\גבעול

7 אנשים הצביעו שהוא בצל\גבעול :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^ ^

^ ^ ^ ^ ^ ^

כפותח הת'רד אני קובע חוק חדש,

ילדים שאין להם עדיין שערות בביצים לא מגיבים בת'רד הזה,

הת'רד הזה מדבר לאנשים שיודעים מה זה לחיות במדינה הזו,

כלומר אנשים שהיו בצבא, מחזיקים נכסים, סטודנטים, וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...