משחקים ל-LAN PARTY בחיפה-סקר משחקים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ל-LAN PARTY בחיפה-סקר משחקים...

guycnaan

איזה משחקים אתם מעדיפים לשחק בלאן פארטי שלנו?  

307 הצבעות

1. 1. איזה משחקים אתם מעדיפים לשחק בלאן פארטי שלנו?

• קאונטר סטרייק
    • וורקראפט 3
    • אנריל 2003
    • אנריל קלאסיק
      0
    • קוויק 3
      0
    • פיפא 2002/2003
      0
    • פאקמן
    • אחר (תנו פירוט)

Recommended Posts

וול חברה לאור דרישה מקהל מצומצם אך גדל אני נאלץ לפרסם סקר דעת קהל לגבי איזה משחקים אתם רוצים לשחק בלאן פארטי שתתקים אצלנו

זה אומר לא סתם להצביע אם אתם ממש לא מתכוונים לבוא כי זה סתם מזיק (באמת!) ויהרוס למי שכן רוהצ לבוא ולהנות

אז תודה בכל מקרה

קישור לדיון המקורי

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=37861

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וורקראפט משחק מעפן!!! שיחקת פעם בסטארקראפט ברוד וור?????? אין כמו סטארקראפט! פשוט משחק גאוני.

אכן אבל הוא כבר פאסה ווארקראפט לא מעפן בבקשה ממך אל תגיד שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק BW כבר שנים... יותר מ-5000 משחקים עד היום... הוא ללא ספק אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר שיצאו (ולטעמי הטוב ביותר). מצד שני WC3 הולך וצובר פופולאריות בקרב שחקני BW כך שגם הוא כנראה משחק משובח...... נכון להיום אני נשאר עם BW (בעיקר בגלל שב-WC שיחקתי עם עותק לו חוקי ולכן אין לי SERIAL ל-BNET אבל בקרוב אני אקנה אותו ואז נראה מה הוא שווה) כי סוס מנצח לא מחליפים... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק BW כבר שנים... יותר מ-5000 משחקים עד היום... הוא ללא ספק אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר שיצאו (ולטעמי הטוב ביותר). מצד שני WC3 הולך וצובר פופולאריות בקרב שחקני BW כך שגם הוא כנראה משחק משובח...... נכון להיום אני נשאר עם BW (בעיקר בגלל שב-WC שיחקתי עם עותק לו חוקי ולכן אין לי SERIAL ל-BNET אבל בקרוב אני אקנה אותו ואז נראה מה הוא שווה) כי סוס מנצח לא מחליפים... ;D

ride on!!!

מה שכן חכה קצת אם אתה מתכוון לקנות עותר מקורי תקנה כבר את הFROZEN THRONE שיוצא עוד פחות מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...