שאלות ותעיות לבעלי dell 1525 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות ותעיות לבעלי dell 1525

benfree

Recommended Posts

שלום לכולם, קניתי את המחשב השבוע.

התקנתי .

אבל יש לי כמה דברים להגיד ולשאול.

כך שאשמח לתגובות ותשובות.

בואו נתחיל מזה שאני לא מבין למה הספקים של המחשבים מוצאים מוצרים שאמורים להגיע עם המחשב ולא נותנים את זה לצרכן?

המחשב הזה אמרו לבוא עם שלט, , וכל מיני אביזרים נלווים.

אבל הצרכן (אני) לא מקבל את זה בתוך הערכה של המחשב..למה זה צריך להיות ככה?

דבר שני, איך מפעילים את המדיה דיירקט במחשב?

אני מבין שצריך תוכנה אך ניתן להשיג אותה בתשלום..

דבר שלישי, לפני התקנת הXP יש לשנות בביוס לSATA אם אני לא טועה, בכל מקרה דרוש עדכון ולאחר מכן אפשר להחזיר את זה למצב הרגיל.

אך הוא לא נותן לי להחזיר את זה, טכנית זה קורה אבל הוא לא מעלה את הXP.

מישהו יודע משהו? כרגע אני עובד איתו ככה. בלי לשנות את זה למצב הקודם.

דבר שלישי, למה צריך צריך להיות כל כך סיוט להשיג דרייברים?

דבר רביעי, אין למחשב הזה אופציה לתחנת עגינה? כי ממה שאני ראיתי מתחת למחשב, אין כל כך אופציה.

דבר אחרון, כשאני שומע במיידה פלייר, יש קרטועים עדינים מאוד וזה קורה מידי פעם גם שהמחשב לא מתאמץ.

יש פתרון?

תודה מראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעלים של ה-1525, אבל על חלק משאלותיך אוכל לענות.

בואו נתחיל מזה שאני לא מבין למה הספקים של המחשבים מוצאים מוצרים שאמורים להגיע עם המחשב ולא נותנים את זה לצרכן?

המחשב הזה אמרו לבוא עם שלט, , וכל מיני אביזרים נלווים.

אבל הצרכן (אני) לא מקבל את זה בתוך הערכה של המחשב..למה זה צריך להיות ככה?

מי אמר לך שזה אמור להגיע עם שלט, וכו'? ככל שידוע לי, בחלק מהדגמים מגיע שלט, בחלק בתוספת תשלום, ובחלק לא. על מצורפות למחשב בכלל לא שמעתי. אם נראה לך ש"דפקו" אותך, פנה למי שקנית אצלו.

דבר שלישי, לפני התקנת הXP יש לשנות בביוס לSATA אם אני לא טועה, בכל מקרה דרוש עדכון ולאחר מכן אפשר להחזיר את זה למצב הרגיל.

אך הוא לא נותן לי להחזיר את זה, טכנית זה קורה אבל הוא לא מעלה את הXP.

מישהו יודע משהו? כרגע אני עובד איתו ככה. בלי לשנות את זה למצב הקודם.

אי-אפשר "סתם" להחזיר את זה למצב הקודם. אם היה אפשר, ניתן היה להתקין ככה בלי לשנות כלום מלכתחילה. התקנת את הדרייבר של ה-SATA?

דבר שלישי, למה צריך צריך להיות כל כך סיוט להשיג דרייברים?

מראש, לא תכננו למכור את המחשב הזה עם XP והגישה הרשמית שלהם הייתה שהמחשב לא תומך XP בכלל (איו דרייברים). אחרי לחץ לא קטן, הם נכנעו ושחררו דרייברים גם ל-XP, אבל עדיין יש עם זה קצת בלאגן. למה? תשאל את . אתה יכול לשאול אותם באותה הזדמנות למה אין ל-WIN2K, WIN98 ו-DOS... :P

דבר רביעי, אין למחשב הזה אופציה לתחנת עגינה? כי ממה שאני ראיתי מתחת למחשב, אין כל כך אופציה.

אין חיבור לתחנת עגינה. חיבור כזה אפשר למצוא בד"כ במחשבים מסדרות עסקיות בלבד. במקרה של - מדובר ב-Latitude ו-Precision. אפילו ב-Vostro אין חיבור כזה. תמיד אפשר לקנות תחנה "אוניברסלית" בחיבור , שזה כמובן פתרון די מעפאן. העניין עם החיבור הוא אחת מהסיבות שמחשב עסקי עולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות..

מי אמר לך שזה אמור להגיע עם שלט, אוזניות וכו'? ככל שידוע לי, בחלק מהדגמים מגיע שלט, בחלק בתוספת תשלום, ובחלק לא. על אוזניות מצורפות למחשב בכלל לא שמעתי. אם נראה לך ש"דפקו" אותך, פנה למי שקנית אצלו.

תוכל לראות פה

http://bluepotion.blogspot.com/2008/04/dell-inspiron-1525-review.html

אי-אפשר "סתם" להחזיר את זה למצב הקודם. אם היה אפשר, ניתן היה להתקין ככה בלי לשנות כלום מלכתחילה. התקנת את הדרייבר של ה-SATA?

התקנתי, אבל כשאני מנסה להחזיר זה לא מעלה את הXP.

אני לא ממש יודע מה התפקיד של זה, רק קראתי שבשביל להתקין את הXP צריך לשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...