כמה המכונית/אופנוע שלכם צורך דלק? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה המכונית/אופנוע שלכם צורך דלק?

Born2Kill

כמה המכונית/אופנוע שלכם צורך דלק בממוצע?  

2691 הצבעות

1. 1. כמה המכונית/אופנוע שלכם צורך דלק בממוצע?

• בין 1-5 ק"מ לליטר
    • בין 6-10 ק"מ לליטר
    • בין 11-15 ק"מ לליטר
    • בין 16-20 ק"מ לליטר
    • בין 21-25 ק"מ לליטר
    • בין 26-30 ק"מ לליטר
    • בין 31-35 ק"מ לליטר
      0
    • בין 36-40 ק"מ לליטר
    • מעל 40 ק"מ לליטר

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה רק אני, או שיש לך אופנוע בתוך הבית?

זה לא רק אתה,האופנוע עומד באמצע המטבח ;D

+ נשמט מראשי, יש לי גם טרקר 50 סמ"ק והוא הרבה יותר בזבזן מהאופנוע, 16.5 ק"מ לליטר :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רנו מגאן 01', ידנית, ליטר לכל 11-13 ק"מ.

אך לאחרונה, בעקבות העלייה החדה במחירי הדלק, אני נוהג להעביר לנוטרל כאשר תוואי השטח מאפשר (וכן אני יודע שזה לא ביטחותי וכו..) ואני יכול להגיע גם לליטר לכל 17-18 ק"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הונדה ג'אז - בעיר בסביבות ה13 לליטר, מחוץ לעיר בסביבות ה15.

פעם עשיתי נסיון ונסעתי לרשל"צ מירושלים בנסיעה הכי חסכונית שאני יכול ויצא לי 20 לליטר (5 ל-100), אבל בדרך חזרה בגלל העליות זה עלה ל6 ל100.

אך לאחרונה, בעקבות העלייה החדה במחירי הדלק, אני נוהג להעביר לנוטרל כאשר תוואי השטח מאפשר (וכן אני יודע שזה לא ביטחותי וכו..) ואני יכול להגיע גם לליטר לכל 17-18 ק"מ.

אני גם הייתי נוהג לעשות את זה, עד שהסבירו לי שאחרי שאתה מעביר לניוטרל ומחזיר להילוך, זה דופק את הגיר, אז בגדול עדיף לבזבז 10 שקל יותר כל תדלוק במקום להוציא 6K על גיר חדש כל 25K ק"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"חיסכון" המזערי בכסף שזה יתן לך, לא שווה את הסיכון הבטחוני.

זה שהבריאות לא שווה שום סכום של כסף זה ידוע לכולנו, אבל בחייאת ראבק, כמה כסף זה כבר חוסך לך? 4-5 שקלים על כל תדלוק של 250?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הייתי נוהג לעשות את זה, עד שהסבירו לי שאחרי שאתה מעביר לניוטרל ומחזיר להילוך, זה דופק את הגיר, אז בגדול עדיף לבזבז 10 שקל יותר כל תדלוק במקום להוציא 6K על גיר חדש כל 25K ק"מ

איך זה דופק? אם אתה מחזיר מניוטרל להילוך בצורה נכונה, כלומר שההילוך נכנס בדיוק במהירות המתאימה לאותו הילוך ובאותו סל"ד [בלי גז אז זו המהירות המינימלית לאותו הילוך] אני לא רואה סיבה למה זה פוגע... בדיוק כמו להעביר הילוך רגיל... לא? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוזוקי איגניס - 17KM/L.

ההורים שלי הלכו על זה בגלל צריכת הדלק היחסית נמוכה.

לא הגיוני, אני בממומצע עושה 8.5

אפ אני ממש ממש ממש חסכוני אני מצליח לעשות 9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...