כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ

Dark_Phantom

Recommended Posts

זה שחיות עושות את זה לא אומר שצריך לעשות את זה ולא אומר שזאת דרך הטבע הנורמלית, בני אדם אמורים להיות משיכילים וחכמים ונאורים, אז למה הם דוחפים את הזין שלהם לחורים שחורים ?

:nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הייתי פה יומיים ותראו מה קרה...פספסתי דיון מעניין מאוד

מכפייה דתית הגענו לחיות לסביות.. :o :o :o

טוב, מכיוון שאני נדחף ולאף אחד לא אכפת מדעה שלי אני אגיב פה משאני חושב על

כל הנושא

1. טאטו=פרובוקציה + all the things she said

2. אני גם הייתי פעם בפנימייה דתית(מגדל אור)- עשו לי שטיפת מוח נחמדה

אבל אני לא שיניתי את הדעה שלי שהתדבשה מזמן - אנחנו מדינה בלי הפרדה בין דת למדינה וזה לא טוב.

3. הומואים ולסביות זאת קהילה בתוך החברה שיש לקבלה אבל לא ליחצנה.

אני לא חושב שאף אחד מוטציה(טוב אולי צבי הנינג'ה...) משכן החבר'ה האלה שונים מאיתנו ולכן

משום מה נוצר רושם שמשהו לא בסדר איתם. אנשים אף פעם לא אוהבים את השונה מהם וכך

גם היה עד לעשורים אחרונים עם ההומאים ולסביות. אם היינו מקבלים את השונים מאיתנו אולי

הרבה מלחמות לא היו מתרחשות...

4. מה, ווילי הוא הומו?(**הצילו את ווילי למי שלא הבין***)

5. אני אוהב את כולכם, לא משנה עד כמה מכוערים, נמוכים או טיפשים אתם(לא להעילב בבקשה, זאת

היה בשיא הרצינות). :-* :-* :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בני האדם הנאורים החכמים והמושלמים"

ממש...

הורגים את עצמנו, מחריבים את העולם,

50 % חיים בעוני מחפיר כדי לקיים את החצי השני

שתדע מחקרים הוכיחו כי כל בעל חיים מפותח אינטלגנטית

מקיים יחסי מין הומוסקסואלים

(קופי הבונובו, דולפנים וכל יונק מפותח אחר)

מטופש לחשוב שאפשר ככה לחשוב שהתופעה תעלם

אם לא תחשוף את ילדך אליה ולא תדע עליה ותסקול באבנים

כל הומו שאתה רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך מגעיל מה שאתם עושים... אתם קוראים משהו וכל כך מנפחים ומקצינים את הצד השלילי, התקשורת והעיתונות לא מגיעות לרמה שלכם בכלל ! לעזאזל, תקראו קודם לפני שאתם מגיבים, מי בכלל הזכיר סקילה באבנים ראבק !

אם הזכרתם כבר חיות, אז ממתי אתם כל כך מעריכים אנטילגנציה חייתית ? חשבתי שהנאציזם ותורות הגזע השונות צמחו מהברירה הטבעית ומהתורת דרווין. הם אמרו - בטבע החזק שולט ולכן יש לנו הגרמנים הזכות לשלוט ביהודים כי אנחנו הגזע העליון והחזק ולנו יש צבא ענק אז באו נראה להם מי חזק. אתם אומרים - בדיוק כמו בטבע שיש חיות שעושות יחסי מין עם אותו המין (ושוב אני מתיל ספק רב בזה, גם לנאצים היו מחקרים אז מה... (בלי השוואת אני פשוט אוהב להקצין כמוכם...) ) ככה גם אנחנו יכולים לעשות את זה, זה בעצם מה שאתם אומרים, זה נראה לכם נורמלי לחכות יחסי מין של ? יש דגים שמשריצים ואחרי כמה זמן אוכלים את הילדים שלהם - רוצים גם את זה לחכות ? אוגרים למשל גם הם יונקים ולא מעט פעמים הם אוכלים את הילדים שלהם - שגם אנחנו נחכה את זה ? לא, כשהאירופים באו לאיים שונים באיזור אוסטרליה וגינאה החדשה הם ראו קניבליזם והם קראו לזה ברבריות חייתית והתנהגו באנשים האלה כחיות ובאו להפוך אותם לנאורים יותר ולהביא להם "תרבות", היום אתה מראה לי תופעות "הומואיות" אצל ואומר לי שזה דבר נורמלי - אני חושב שזה לא וזה דבר פסול בדיוק כמו שאר הדברים, ברור שברמה הרבה יותר נמוכה ואני לא משווה אכילת הילדים שלך לקיום יחסי מין עם המין שלך אבל אני עדיין רואה את זה כדבר פסול וכסטייה, אני חושב שצריך לחנך לחיים עם המין השני וקיום יחסי מין אך ורק איתו ולגבי מין אנאלי אז אני חושב שזה מאוד כמו מין רגיל רק ללא מטרת רבייה וזה בסדר לשלב כי זה נראה לי נורמלי להימשך אל הצד השני ואני לא מכחיש את זה שיחסי מין זה גם גורם הנאה אבל את ההנאות האלה צריכים לעשות + עם - ולא -- ולא ++.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע לעשות איתם?

אתה תהרוג אותם?

אתה תנדה אותם מהחברה?

תשלול את האזרחות שלהם?

תמנע מהם לקיים את התרבות שלהם?

אני יתן לך לחשוב לבד על הקונוטציות השליליות שזה מעורר

וכהערת צד אלן טיורניג אחד המתמטיקאים הגדולים היה הומו

והוא התאבד אחרי שנעצר על היותו הומו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע לעשות איתם?

אתה תהרוג אותם?

אתה תנדה אותם מהחברה?

תשלול את האזרחות שלהם?

אני יתן לך לחשוב לבד על הקונוטציות השליליות שזה מעורר

וכהערת צד אלן טיורניג אחד המתמטיקאים הגדולים היה הומו

והוא התאבד אחרי שנעצר על היותו הומו

למה אנשים לא מבינים מה כתבו אחרים? ולמה כל הזמן חוזרים כמו גלגל לאותו נושא?

אנשים מתכוונים כאן שמושג ההומסקסואליות אינו נראה להם טבעי ולא מקובל עליהם. אתה לא יכול לשכנע אדם שזה מקובל בשום צורה.

הסיטואציה קיימת והסבלנות כבר כאן (אחרי שנים של דיכוי הגיעה הלגיטימציה של המוסד ההומלסביות). אף אחד לא רוצה בנידויים, הכאתם, שרפתם וכ.... לכל אדם מותר להתנגד ללגיטימיות היתרה שנותנים למוסד הזה במוסדות ציבוריים שבו חבר האזרח. לדוגמא נתתי את הטלויזיה הממלכתית. אף אחד כאן לא אוסר על הקרנת סרטים הומלסביים בערוצי נפרדים/נוספים , רק שלא יהיו לגיטימיים אצלי בבית כדי שילדי (בע"ה) לא יחשפו באי רצונם בשידורים כאילו.

המוסד/מושג קיים ואין לאף אחד מה לעשות עם זה. הם אנשים בדיוק כמוני, והם נושמים בדיו כמו כל ייצור אנוש אחר.

בתור אזרח מדינה שמעצב את תרבות המדינה לא הייתי רוצה לפאר ולרומם את המושג הזה.כזכותי , זכותם לנסות ולפאר ולרומם בדיוק באותו אופן את התרבות והעודף הלגיטימיות שלהם.

זהוא, ואל תחזרו על הנושא שכבר דוסקס כאן כבר מספר רב של פעמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמו שאמרתי - אם הייתי ראש עיר הייתי אוסר על מצעדי גאווה, כמו כן אני גם מתנגד לדגל שלהם וגם לתרבות שלהם ולסלידה שלהם מהחברה, בניגוד למה שאתם כל הזמן אומרים אני בעד שיהיו חלק מהחברה ולא יופרדו ממנה וזה מה שהם כל הזמן עושים, הם לא צריכים לבלוט מהחברה בדיוק כמו שהם לא צריכים להיות מנודים, כך לדוגמא את ראש העיר של אמסטרדם, הוא הומו, עכשיו כל פעם שמזכירים אותו ישר מדברים על הנטיות המיניות שלו שזה ממש אבסורד גם כי בעיניי זאת סטייה וגם כי אני לא חושב שזה מעניין מישהו וזה גם לא צריך לעניין מישהו, שיעשה בבית שלו מה שהוא רוצה - הוא לא צריך לצאת אם זה החוצה, ברור שגם הומואים יכולים להתנשק בחוץ או דברים כאלה לא צריכים לאסור אותם אבל אני לא רוצה שינפנפו לי עם זה מול העיניים. יש את המושג הזה "הומו מוצהר", WTF? מזה המכס פה ? מי צריך שתצהיר בכלל משהו זה לא מעניין אף אחד ואף אחד גם לא רוצה להתעניין בזה, ועל אחת כמה וכמה בגלל שזאת סטייה - אז דווקא תדחפו לנו את זה לאף ? תתלו דגלים ? תעשו מצעדים ? מה הדבר הבא, מפלגת ההומאים ? המלפגה לזכויות ההומו והלסבית ? עיר הומואים ולסביות ?

מה שאני אומר זה תשתלבו בציבור ואל תצאו עם זה לרחובות, כמו שאני לא רואה אנשים הולכים עם חולצות שכתוב עליהם אני דוחף לאישתי בתחת ככה או אני לא רואה אנשים שעושים את זה תולים דגלים כאלה על המרפסות שלהם ככה אני גם לא רוצה עם הומואים ותרשה לי להוסיף אפילו ועל אחת כמה וכמה לא כי כמו שאמרתי קודם כבר, בעיניי וכמו בעיניי רבים אחרים זאת סטייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכל האנשים צריכים להיות שווים ברמת הבליטה שלהם בחברה הממוצעת?

אז זהו בעצם אחד העקרונות הקומוניסטיים אחי, אתה גולש כאן לפסים של שיוויוניות, שההומואים והלסביות וסטרייטים כולם צריכים להיות שווים ברמת ה "כמה הם בולטים" אז אולי אני אתקומם ואגיד, למה קבוצה של אנשים יותר מוצלחים ממנו מקבלת יותר כסף ממני? אני לא רוצה שיהיה להם פחות כסף בדיוק אבל אני לא רוצה שיהיה להם יותר!

או אולי גם תקומם נגד סטרייטים יפים שמזיינים הרבה, הם גם בולטים יותר מהאדם הממוצע ומתלהב מזה שהוא סטרייט ועשה סקס (אוי חס ושלום עלינו ועל כל עם ישראל) עם הרבה נשים, לא בהכרח במנוש ולא בהכרח בלי קונדום ככה שאין פה שום סוג של רבייה.

אני שאלתי אגב אותך שאלה כזאת, ואתה לא ענית לי ולא התייחסת, אני מתחיל לחשוב שאתה מתחיל לפקפק בעצמך בדיעותיך החסרות שום בסיס לעולם הנאור והמודרני.

ועוד דבר אני לא מבין...מה זה כל כך מפריע לך לעזאזל?! מה זה העניין שלך, אתה לא רוצה ללכת להופעה של טאטו, אל תלך! אתה לא רוצה ללכת למצעד האהבה, אף אחד לא הזמין אותך גם! אתה לא רוצה לשמוע דיסקים של: קווין, אלטון ג'ון, ג'ורג' מייקל, אל תשמע.

אתה לא רוצה לראות בטלביזיה את ראש ממשלת הולנד, או את התוכנית וויל וגרייס או את הכי גאים שיש, אל תראה!

אף אחד לא מפריע לך!! לך תחייה לך את חיי ההטרו הטהורים שלך ללא הומואים וללא לסביות ותסתום את האזניים של הילדים שלך כי אף אחד אחר לא יעשה זאת בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריי התפקיד של הדתיים לייצג את עצמם בכנסת, נכון?

אני לא מבין מה איכפת להם מה אני עושה. לפי התנ"ך לכל אדם יש זכות בחירה וע"פ המעשים שלו הוא יישפט. העובדה שהם מנסים למנוע ממני את זכות הבחירה עושה אותם לפושעים מבחינת התנ"ך.

בקיצור: Live and let live. אני לא אומר להם באיזה צבע הכפה שלהם צריכה להיות ושהם לא יגידו לי לאיזו הופעה ללכת ולאיזו לא ללכת.

זה לא משנה איזו לא להקה זאת ומה אתם חושבים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריי התפקיד של הדתיים לייצר את עצמם בכנסת, נכון?

אני לא מבין מה איכפת להם מה אני עושה. לפי התנ"ך לכל אדם יש זכות בחירה וע"פ המעשים שלו הוא יישפט. העובדה שהם מנסים למנוע ממני את זכות הבחירה עושה אותם לפושעים מבחינת התנ"ך.

בקיצור: Live and let live. אני לא אומר להם באיזה צבע הכפה שלהם צריכה להיות ושהם לא יגידו לי לאיזו הופעה ללכת ולאיזו לא ללכת.

זה לא משנה איזו לא להקה זאת ומה אתם חושבים עליהם.

אתה מתכוון ש"איש באמונתו יחיה"?

אם כן, אז הכוונה היא לא בדיוק לזה.

גם אני חשבתי ככה בהתחלה, אבל אז הסבירו לי.

שהאדם קודם כל צריך ללכת בדרכי אדוני (חחח..אדוני) ואז כבר מה שבראש שלו.

הכוונה כאן "לאמונה" היא לא במה להאמין מבחינת אל אלא מבחינה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן היה בטלויזיה פרסומת של בחורה שהולכת ובודקת האם הגברים נמשכים אליה. עד שהיא נתקלת בגבר צעיר יפה תואר שלא מסתכל עליה ואז מראים אותו מתנשק עם גבר אחר.

זה גרם לי חשק להקיא באותו רגע.גועל נפש. זו (אמנם לא ממלכתית) שרוב הציבור נחשף אליו, ואחרי שבוע שבועיים צינזרו אותה.

נו ? יש קשר לכפייה דתית? יש קשר לדוסים ? יש קשר לעודף שנאה שאתם רוכשים לרוב בעם שמתנגד לפומביות התופעה של ההומו-לסביות?

עדיין הציבור לא בשל לקבל בתוכו את התרבות וההווי של ציבור ההומולסביות.(זה מגעיל ודוחה, אין מה לעשות).

ולא מדובר על גזענות !

(הערה : Lev - אל תהרוס את הדיון הזה !).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ש"איש באמונתו יחיה"?

אם כן, אז הכוונה היא לא בדיוק לזה.

גם אני חשבתי ככה בהתחלה, אבל אז הסבירו לי.

שהאדם קודם כל צריך ללכת בדרכי אדוני (חחח..אדוני) ואז כבר מה שבראש שלו.

הכוונה כאן "לאמונה" היא לא במה להאמין מבחינת אל אלא מבחינה אחרת

אתה לא חושב שזה פוגע ברגשות של אנשים מאמינים (דתיים, מסורתיים או חילונים שגם מאמנים) ?!

ד"א - הציטוט שלך זאת רק דוגמא אחת מתוך המון.

נא להיות יותר עדינים ולהיזהר עם הניסוח. אפשר להבהיר דברים בצורה יותר נאותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שזה פוגע ברגשות של אנשים מאמינים (דתיים, מסורתיים או חילונים שגם מאמנים) ?!

ד"א - הציטוט שלך זאת רק דוגמא אחת מתוך המון.

נא להיות יותר עדינים ולהיזהר עם הניסוח. אפשר להבהיר דברים בצורה יותר נאותה.

כן, פחדתי שזה יפגע.

אבל יותר התכוונתי בקטע שאני אף פעם לא אומר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...