כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ

Dark_Phantom

Recommended Posts

תרשה לי בבקשה:

"שנאה היא רגש, וככזאת כלולה בתחום שהמדע עוד לא השתלט עליו. שמעורבים בו רגשות הוא לא , כי אינו אובייקטיבי יותר. "

המדע לא צריך(לא חייב) להשתלט אם כי להבין את התופעה ולהסבירה.אפשר לדון ולהכווח על התוצאות אבל בסופו של דבר יש מסקנות והסתברות.

אני עוד לא ראיתי פה שום הפגנה של ידיעות מצדך בקשר לגזענות. רק צרות אופקים שטוענת שגזענות היא שנאה לבעלי גזע שונה בלבד. אתה בוחר בעקשנות להתעלם מן הטענה שהמושג "גזע" הוא מגוחך. אני אחזור על זה שוב: גזענות היא שנאה של קבוצת אנשים שלמה, המתבססת על פסאודו- (שנאת היהודים) ודעות קדומות (שנאת הומואים-לסביות).

אל תעוות את מושג הגיזענות כפי שהיה בתקופה הנוראה מכל - השואה. יש הבדל אדיר בין שנאת גזע - גזענות לבין שנאה שאינה קשורה לגזע ואינה קשורה כמובן בהשמדת גזע. הומסקסואלים אינם בני גזע שונה ולכן אין מטרה לדיון הזה.

גישת ה"אני מספיק נדיב להרשות לכם להיות פה, אז כדאי שלא תרימו את הראש"?. לא נאה לך? אל תסתכל ואל תשלם אגרה, או תמחה בפני רשות השידור, זכותך כאזרח במדינה דמוקרטית. חלק מהחינוך זה להבין שיש גם אנשים שונים. לבודד את הנוער מתרבות כזאת רק יצור שנאה קלאסית, "שנאת הבלתי ידוע".

להזכירך או לידעתך אני אזרח המדינה ובכוחי לקבוע כאן דברים בתוקף זכותי הלגיטימית להצבעה והשפעה בכנסת. אני ארים את קולי (בקלפי) ואבחר את נציג למניעת לגיטימיות יתר של תרבות ההומסקסואליות. כמובן כל אחד במחילתו הוא, אבל את האגרה לא פותרים אותי והממלכתיות לא תזדהם במעשי מוטציות לא מקובלות. את החינוך שיש אנשים אחרים כמובן קיבלתי ואלימות אינה פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אודי, אתה חושב שאם ילד בחיים לא יידע מה זה הומו, ולא יכיר את האוכלוסייה הזאת, הוא לא יהיה הומו?

תבין, זה גנטי! אי אפשר לשלוט על זה! ואסור לשלוט על אם אתה באמת כזה! ואם אתה גאה בזה זה עוד יותר טוב!

זה כמו להגיד, אין לי בעייה עם כושים, אבל זה שהם אומרים אני שחור ואני גאה מעצבן אותי...זאת גזענות, וזה כן פסול לשנוא משהו שהוא לא נורמאלי כי אתה MORTAR או UDICOL לא תקבעו לאף אחד מה נורמאלי ומה לא, אם בא לו להתחפש לאישה, שייתחפש ואם מישהו הומו אז זה מה יש, ואם הוא גאה בזה פעמיים כי טוב, אני נגד מישהו שיגיד למישהו אחר שהוא צריך להרגיש רע בגלל תכונה מסויימת שלו, במיוחד בגלל תכונה שהוא לא יכול לשלוט בה.

זאת זכותו האישית, כמובן כל עוד הוא לא פוגע בזכויות אזרח אחרות.

יש עוד יונקים שיש בהם את התופעה הזאת ולא רק זה...התופעה קיימת מיליוני שנים, זאת לא אבולוציה ולא נעליים.

מה גם הדולפינים עברו שטיפת מוח? לא נראה לי.

עוד דבר, מישהו כאן הזכיר שגם רוצחים סדרתיים ופדופילים וגילוי עריות אלה דברים דומים - ממש ממש לא.

א) יש מקומות בארה"ב שנהוג שם להתרבות עם קרובי משפחה ובני דודים, אני אישית לא עושה את זה, אבל זה ממש לא מפריע לי

וגם אם הוא יגיד שהוא גאה בזה, אני עדיין לא אייחס לכך חשיבות כי זה לא נוגע לי.

ב) רוצחים סדרתיים פוגעים בזכויות האזרח לחיים ולכן אסור בתחליט האיסור, זוהי לא סטייה מינית, זהו פשע.

ג)פאדופילים, אותו הדבר, עד שילדים/ות בני/ות 18 ומעלה או 21 ומעלה אין זכות לאף אדם לקיים איתם/ן משגל מיני מכיוון שזה בניגוד לחוק שזה גם פוגע בזכוית האזרח, כי הילדים הללו בד"כ או נאנסים או מוכרחים לעשות מעשים מגונים אילו על ידי מבוגרים לכן זה גם אסור.

אף אחד לא מכריח אותך או אפילו מבקש ממך להיות הומו, ואני בטוח mortar שגם אם היית הומו, אפ'חד לא היה שוכב איתך :P

MiniMizer, כמה שאני לא מסכים איתך בתרד "אבו מאזן מכחיש שואה" אני מסכים איתך כאן אפילו עוד יותר, ופי כמה וכמה יותר.

תודה שגיבית את דבריי והבהרת בצורה טובה יותר את מה שניסיתי להגיד אבל לא ניסחתי זאת כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והממלכתיות לא תזדהם במעשי מוטציות לא מקובלות

איזה ממלכתיות?

מי קבע?

אתה אוכל מסרים כאלה כבר מילדות (ע"ע אריק ובנץ) ;)

תרבויות הרבה יותר נאורות משלנו אימצו את ההומוסקסואליות (יוון העתיקה, אפלטון והחבר'ה)

גם פרויד אמר שבכל אחד יש את הנטיה לשני המינים ורק מטעמי הישרדות אנחנו בוחרים במין השני.

ואם הילד שלך יהיה הומו מה אז? תזרוק אותו מהבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ממלכתיות?

מי קבע?

אתה אוכל מסרים כאלה כבר מילדות (ע"ע אריק ובנץ) ;)

תרבויות הרבה יותר נאורות משלנו אימצו את ההומוסקסואליות (יוון העתיקה, אפלטון והחבר'ה)

גם פרויד אמר שבכל אחד יש את הנטיה לשני המינים ורק מטעמי הישרדות אנחנו בוחרים במין השני.

ואם הילד שלך יהיה הומו מה אז? תזרוק אותו מהבית?

זה היה מכוון לטלויזיה הממלכתית.

אופס נכנסת לדיון ואתה מגיב כי מתחשק לך בלי לשים לב למה שכתבו מקודם. תכין שיעורי בית לפני שאתה מגיב כך סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודי, אתה חושב שאם ילד בחיים לא יידע מה זה הומו, ולא יכיר את האוכלוסייה הזאת, הוא לא יהיה הומו?

תבין, זה גנטי! אי אפשר לשלוט על זה! ואסור לשלוט על אם אתה באמת כזה! ואם אתה גאה בזה זה עוד יותר טוב!

זה כמו להגיד, אין לי בעייה עם כושים, אבל זה שהם אומרים אני שחור ואני גאה מעצבן אותי...זאת גזענות, וזה כן פסול לשנוא משהו שהוא לא נורמאלי כי אתה MORTAR או UDICOL לא תקבעו לאף אחד מה נורמאלי ומה לא, אם בא לו להתחפש לאישה, שייתחפש ואם מישהו הומו אז זה מה יש, ואם הוא גאה בזה פעמיים כי טוב, אני נגד מישהו שיגיד למישהו אחר שהוא צריך להרגיש רע בגלל תכונה מסויימת שלו, במיוחד בגלל תכונה שהוא לא יכול לשלוט בה.

זאת זכותו האישית, כמובן כל עוד הוא לא פוגע בזכויות אזרח אחרות.

יש עוד יונקים שיש בהם את התופעה הזאת ולא רק זה...התופעה קיימת מיליוני שנים, זאת לא אבולוציה ולא נעליים.

מה גם הדולפינים עברו שטיפת מוח? לא נראה לי.

עוד דבר, מישהו כאן הזכיר שגם רוצחים סדרתיים ופדופילים וגילוי עריות אלה דברים דומים - ממש ממש לא.

א) יש מקומות בארה"ב שנהוג שם להתרבות עם קרובי משפחה ובני דודים, אני אישית לא עושה את זה, אבל זה ממש לא מפריע לי

וגם אם הוא יגיד שהוא גאה בזה, אני עדיין לא אייחס לכך חשיבות כי זה לא נוגע לי.

ב) רוצחים סדרתיים פוגעים בזכויות האזרח לחיים ולכן אסור בתחליט האיסור, זוהי לא סטייה מינית, זהו פשע.

ג)פאדופילים, אותו הדבר, עד שילדים/ות בני/ות 18 ומעלה או 21 ומעלה אין זכות לאף אדם לקיים איתם/ן משגל מיני מכיוון שזה בניגוד לחוק שזה גם פוגע בזכוית האזרח, כי הילדים הללו בד"כ או נאנסים או מוכרחים לעשות מעשים מגונים אילו על ידי מבוגרים לכן זה גם אסור.

אף אחד לא מכריח אותך או אפילו מבקש ממך להיות הומו, ואני בטוח mortar שגם אם היית הומו, אפ'חד לא היה שוכב איתך :P

MiniMizer, כמה שאני לא מסכים איתך בתרד "אבו מאזן מכחיש שואה" אני מסכים איתך כאן אפילו עוד יותר, ופי כמה וכמה יותר.

תודה שגיבית את דבריי והבהרת בצורה טובה יותר את מה שניסיתי להגיד אבל לא ניסחתי זאת כראוי.

גם אתה פיספסת ובהרבה! אתה קובע שבארה"ש יש מקומות שמתרבים וכ... אבל זה ההבדל שיש מקומות כאילו, ולא מכניסים לך אותם מתחת לבית במצעדי אהבה למינהם. זה כל כך רחוק עד שאתה קורא על זה במקומות נדחים (אני לדוגמא לא יודע מזה).

אני קובע מהוא נורמלי בשבילי ומהוא לא נורמלי בשבילי כי אני חלק מתרבות שמעצבת את עצמה. אין ישות עליונה שקובעת ולא תהיה ישות כזו.

וזו זכותי הלגיטימית להתנגד לכל מיני תרבויות שנראות לי מוזר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס נכנסת לדיון ואתה מגיב כי מתחשק לך בלי לשים לב למה שכתבו מקודם. תכין שיעורי בית לפני שאתה מגיב כך סתם

אני חושב שהבנתי שאתה מתכוון לטלויזיה.

ומה שונה הטלויזיה מכל צורה אחרת של העברת מסרים ממלכתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך תסביר את תופעת ההומוסקסואליות בקרב בעלי חיים (דולפינים, למשל)?

http://www.worldpolicy.org/globalrights/sexorient/2001-spinner%20dolphins.html

זוהי תופעה מאוד נפוצה בקרב יונקים בטבע, והיא אינה ייחודית לבני אדם, כך שאני מניח שזה הורס את התאוריה שלך.

לגבי סקילת הומואים, אתה מוזמן לפתוח ספר ויקרא פרק יח' פסוק 22.

"ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה הוא"

ובפסוק 29:

"כי כל אשר יעשה מכל התועבות האלה ונכרתו נפשותם..."

איזה תיאוריה בדיוק זה הורס ? מי אמר שבתנ"ך אין הומואים ?

אני בספק רב שהמחקרים האלה על קיום יחסי מין עם אותו המין בקרב חיות נכונים, וגם אם כן... נגיד שכן... אז אני לא מתיימר להבין דולפינים וחיות אחרות, אני מדבר כבנאדם לא כפיל ולא כדולפין חמודים וחכמים ככל שיהיו.

"זוהי תופעה מאוד נפוצה בקרב יונקים בטבע" שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קובע מהוא נורמלי בשבילי ומהוא לא נורמלי בשבילי כי אני חלק מתרבות שמעצבת את עצמה. אין ישות עליונה שקובעת ולא תהיה ישות כזו.

וזו זכותי הלגיטימית להתנגד לכל מיני תרבויות שנראות לי מוזר בהחלט

בדוק כמו שאתה קובע מה נורמלי ומה לא, כך זכותו של כל אזרח במדינה, לגבי כל נושא שבעולם, בין אם זה נטיה מינית או אם לפתוח את הביצה מלמעלה או מלמטה.

אבל, הנורמה הכללית, היא זו שכן תקבע בסופו של דבר, וכרגע, לדעתי, אתה נמצא בשוליים של הנורמה הזאת בהתייחסות שלך לנטיה המינית.

אז מה, גם אותך צריך לנדות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבנתי שאתה מתכוון לטלויזיה.

ומה שונה הטלויזיה מכל צורה אחרת של העברת מסרים ממלכתית?

נו באמת !

הדיון היה על זה שאני בתור אזרח בעל זכויות ומשלם מיסים לטלויזיה החינוכית מתנגד לקידום הקהילה שהלא לגיטימית בעיני פיאורה והאדרתה יתר על המידה. אופנסיבה כזו גורמת לילדים לצפות וכמובן לניסיון לחקות חלק מהקהילה הזו. כמובן יש לחנך לאי אלימות נגדם והוקאה מהחברה.

עכשיו אם באמת היית עובר על הדיון אז אני בטוח שלא היית שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק כמו שאתה קובע מה נורמלי ומה לא, כך זכותו של כל אזרח במדינה, לגבי כל נושא שבעולם, בין אם זה נטיה מינית או אם לפתוח את הביצה מלמעלה או מלמטה.

אבל, הנורמה הכללית, היא זו שכן תקבע בסופו של דבר, וכרגע, לדעתי, אתה נמצא בשוליים של הנורמה הזאת בהתייחסות שלך לנטיה המינית.

אז מה, גם אותך צריך לנדות?!

מה באמת ? זה סוגיה שצריך לדבר עליה? אני חושב שלא מדובר כאן על הבעיה של נטיה מינית כזו או אחרת של איש כזה או אחר. אבל (שוב פעם נכנסת לדיון שאין לך מושג מי אמר ומה) אני ואחרים נגד פאר התרבות הזו והצגתה במסכי הטלוזיה הממלכתית בישראל.

וזו סוגיה יותא שנויה במחלוקת מאשר אופן קבלת הלגיטימיות של איש איש ונטיותיו המיניות - כי זה לא הנושא - ותפנים.

כן תתפלא אבל החברה הישראלית לא בשלה לזה(ללגיטימיות ההמונית והתקשורתית של תרבות ההומסקסואליות והלסביות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תיאוריה בדיוק זה הורס ? מי אמר שבתנ"ך אין הומואים ?

אני בספק רב שהמחקרים האלה על קיום יחסי מין עם אותו המין בקרב חיות נכונים, וגם אם כן... נגיד שכן... אז אני לא מתיימר להבין דולפינים וחיות אחרות, אני מדבר כבנאדם לא כפיל ולא כדולפין חמודים וחכמים ככל שיהיו.

"זוהי תופעה מאוד נפוצה בקרב יונקים בטבע" שטויות.

המחקרים האלו נכונים, ועד שלא תספק מחקרים שמוכיחים את ההיפך עליך לקבל אותם כעובדה ולא לומר 'שטויות' על דברים בהם אין לך מושג.

הנה, רק בשבילך, עוד חיפוש קצרצר ב Google:

http://www.eurekalert.org/pub_releases/2001-12/wcs-hbd120601.php

http://www.bidstrup.com/sodomy.htm

http://www.rnw.nl/lifestyle/html/gayanimals000808.html

contrary to what many people think, it seems group sex, gay sex and lesbian sex is very common among our furry friends.

הומוסקסואליות אינה סטיה מדרך הטבע (כפי שאתה רואה היא טבעית מאוד) ואינה חטא, רק אנשים בורים וחשוכים (ואטומים (רואה למה אני מתכוון, lev?)) חושבים כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואחרים נגד פאר התרבות הזו והצגתה במסכי הטלוזיה הממלכתית בישראל.

מה עם חופש הביטוי?

חופש ההתארגנות?

אנחנו לא מדינה ליברלית?!

אז אם אנחנו לא מתווכחים על הלגיטימיות של הומוסקסואליות, אז על מה? אתה מסכים עם העובדה שיש ציבור הומואים ולסביות במדינת , שהם אזרחים כמו כולם, ואפילו אמרת שאין ממה לפחד מהם, אז מה הבעיה?

זה לא משנה מאיפה נובעת ההומוסקסואליות - בין אם זה טרנד, גנום או בעיות נפשיות, זה חלק מהתרבות הישראלית והעולמית ולא מאתמול. וזו תופעה שצריך לקבל אותה. זכות הבחירה היא בידיו של כל אחד, ועדיף להחשף לזה כמה שיותר מוקדם.

אגב, בגלל הביצה מלמעלה או למטה כבר פרצו מלחמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחקרים האלו נכונים, ועד שלא תספק מחקרים שמוכיחים את ההיפך עליך לקבל אותם כעובדה ולא לומר 'שטויות' על דברים בהם אין לך מושג.

הנה, רק בשבילך, עוד חיפוש קצרצר ב Google:

http://www.eurekalert.org/pub_releases/2001-12/wcs-hbd120601.php

http://www.bidstrup.com/sodomy.htm

http://www.rnw.nl/lifestyle/html/gayanimals000808.htmlהומוסקסואליות אינה סטיה מדרך הטבע (כפי שאתה רואה היא טבעית מאוד) ואינה חטא, רק אנשים בורים וחשוכים (ואטומים (רואה למה אני מתכוון, lev?)) חושבים כך.

חח...עכשיו אני באמת רואה למה אתה מתכוון, ת'אמת זאת גם הכללה שרק בורים חושבים כך, אבל בעצם זוהי בורות לחשוב כך.

להסתכל על משהו שונה ולהגיד שזה מוזר, אל-טבעי, סוטה או דוחה זוהי בורות לשמה.

אתם הרי לא מבינים שאותו הדבר היה גם כנגד היהודים בימי הביניים וכנ"ל גבי הכושים במאה הקודמת בארה"ב...זה רק עניין של זמן עד שזה יהפוך לנורמה, אבל זה מה שייקרה.

עריכה-

Mortar גם גבר ואישה שמקיימים מין אנאלי זה לא בסדר?

אם אישה לוקחת StrapOn ודוחפת לגבר ברקטום, גם זה פסול מבחינתך?

זה דווקא כיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...