כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ

Dark_Phantom

Recommended Posts

הוא קומוניסט? ברוסיה הקומוניסטית היו שולחים הומואים למחנות בגולאג על "סטיות אנטי חברתיות". אולי אתה היית צריך לחיות בברית המועצות, חבר.

הגזענות שלך מדהימה. מי אתה שתקבע מה זה נגע וחולני ומה לא? במדינה דמוקרטי לכל אחד יש זכות לחיות ללא קשר לדת, מין או גזע. להיות הומופוב זה בהחלט בושה. בדיוק אותו דבר כמו לשנוא ולפחד מאנשים גבוהים במיוחד, הרי גם זה סוג של מוטציה. כדאי שתקחו שיעור ב"חיה ותן לחיות".

בזמן האחרון כל ילד שחושב שהוא אינטלגנט משתמש בביטוי "אתה גזען". אתמול היתה כתבה על ויטני יוסטון והביקור שלה בקהילה של "הכושים העבריים".

< ציניות> "מה ??? איך אתה מדבר!!! כושים ?? אתה גזען!!! </ציניות> <- תגובות כאילו רק מציגים כמה הגולשים כל כך צעירים עד שאינם מבינים גזענות מהיא.

(מי שלא מבין אז לקהילה הזו קוראים רסמי -קהילת הכושים העבריים ואין שום רמז לגזענות)

לא מדובר בהפרדה/שנאה על רקע גזעי כיוון שהם (ההומוסקסואלים ) מאותו גזע שלי, אז אין שום קשר.ותפנימו את העניין.

הומופוב - זה תכונה שמאוד מאוד מאוד טבעית לבני האדם. כמו כל ייצור אנוש ששואף להתרבות, העשייה המינית עם אותו בין מין גורמת להכחדות. לא אני קבעתי שזה מוטציה אלה המדע. המדע קובע שייצור אנוש שאין לו רצון להמשכיות הוא בעצם ייצור אנוש נכחד.

אני לא רוצה שילדי יכירו את המושג הזה בזכות אותם אמנים אידיוטים כמה שתרצה יגיעו לארץ תחת השם המסחרי "טאטו אנחנו לסביות גאות".

כל אחד יעשה מה שהוא רוצה אבל שלא ינסה לחנך אותי ואת ילדי ללגיטימיות ההומוסקסואליות והלסביות.

וזה ממש לא כמו לשנוא אנשים גבוהים,נמוכים,מעווטים או כל דבר שתרצה.

כמו שתמיד אני כותב:"גם לדמוקרטיה יש כללים וחוקים והגבלות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א) לך תתנגד לאבירם, יש לו תג איכות :)

ב) כמו שנאמר "חיה ותן לחיות אל תשפוט אחרים, בסוף כולם שווים לפני הבורא הוא זה שקובע כאן מה שייקרה!"

ג) Stealth אני לא פתחתי שום פה כי למזלי לא ייצא לי לדבר עם אדם כמוך באופן אישי ועל כך אני שמח ומאושר.

פתחתי עליך מקלדת וכתיבה, הרי שאתה הומופוב ואמא שלך שותפה לדבר עבירה וזו לדעתי זה הוא הדבר החולני ולא להיות הומו.

אם למשל יש בנאדם כמו יו הפנר אשר מנופנף במגוון הרחב של הנשים איתם הוא שוכב? גם זה מעצבן אותך?

אם כן, יש כבר עומק אחר לטענות שלך נגד הומואים ולסביות וזה אומר שסתם מפירעים לך אנשים שעושים יותר

סקס ביום מאשר אתה תעשה בכל החיים.

ואם לא, אז אתה הומופוב, ששונא הומואים כי הם עושים עם גברים מה שאתה אפילו עם בחורות לא עושה.

ומה הקשר לקומוניסט? הדיעות שלי בדיוק הפוכות מקומוניזם, אתה פה זה שיותר מתקרב לקומוניזם, אפילו לדיקטטורה, סע לאיראן, שם אין הומואים ולסביות וטאטו, וכפייה דתית בשפע - סע, הכרטיס עליי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, גם הנאצים והיהודים היו בנויים מאותן ארבע חומצות DNA. זה אומר שהשנאה של הנאצים ליהודים היא לא גזענות? רוב האנשים נפטרים מתכונת "ראש קטן" אחרי השירות צבאי. ההגדרה שלי לגזענות היא שנאה עיוורת לבעל תכונה אחרת ללא בסיס הגיוני, ולא רק שנאה לאדם מקבוצה אתנית אחרת, למרות שבהחלט נראה של-Stealth יש גם בעיה לא קטנה עם רוסים. אל תנסה את קו "אתה ילד קטן שלא מבין כלום". זה רק מראה על הרמה שלך, לא שלי.

"הומופוב - זה תכונה שמאוד מאוד מאוד טבעית לבני האדם. כמו כל ייצור אנוש ששואף להתרבות, העשייה המינית עם אותו בין מין גורמת להכחדות. לא אני קבעתי שזה מוטציה אלה המדע. המדע קובע שייצור אנוש שאין לו רצון להמשכיות הוא בעצם ייצור אנוש נכחד."

גם להרוג זכרים אחרים שמנסים להתרבות עם הנקבה שלי זה תכונה טבעית. גם להביא ילדים בלי סוף זאת תכונה טבעית. לאכול בשר נא, שוב תכונה טבעית. לקיים יחסי מין עם כל בחורה שאתה רואה, תכונה טבעית. אתה עושה את כל הדברים האלה? לא, כי היינו אמורים ללמוד להתעלות מעל הטבע החייתי שלנו, לחשוב דרך המוח ולא דרך האינסטיקט.

אם טאטו רוצות להשיג פרסום ע"י הצהרה שהן לסביות, זכותן. אמנים רבים וטובים כבר השתמשו בגימיקים שונים לפרסם את עצמם.

"כמו שתמיד אני כותב:"גם לדמוקרטיה יש כללים וחוקים והגבלות""

נכון. אבל אתה פוגע במהות הדמוקרטיה בזה שאתה מצדיק שנאה של הומואים ולסביות. למה לא להצדיק של שחורים, אסיאתים או כל מיעוט אחר שהוא לא אתה אם כבר יש הזדמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימת בעיתיות מיוחדת בדבריך. אני מקווה שאתה מסכים איתי כי יחסי מין בני אותו מין אינם טבעיים. אני קורא לזה סוג של מוטציה.

ולכן יש צורך להמנע מהצגת הזיווג הזה כתקין אצל ילדים ובני נוער. מישום מה זה הופך להיות לגיטימי כבר מגיל מאוד מוקדם וזה לדעתי מאוד לא לגיטימי.

הומוסקסואלים ולסביות אינם מועדפים עלי, ולהיות הומופוב זה לא בושה.

אבל!!! למדתי להכיר כי גם הם בני אדם רגילים לגמרי ולא צריך לחשוש מהם אישית.

זה בדיוק בדיוק מה שאני חושב !

ואל תדברו על ההורים שלי, אין בכלל קשר ! אני בנאדם עצמי ואני כבר מספיק גדול בשביל לשלוט במחשבות שלי (thank you very much)

אני לא מפחד מהומואים, אני לא מפחד שאני רואה הומו ברחוב, אני לא רוצה לפגוע בהומואים ואם הייתם קוראים את ההודעות שלי כמו בני אדים הייתם מבינים מה כתבתי...

אני שונא, לא סובל , מתעב את הגאווה של ה"קהילה" (עוד דבר פסול מאוד !) של ההומאים והלסביות ! לא סובל את זה שיש להם דגלים, לא סובל את זה שכל הומו מבליט את הנטיות המיניות שלו, לא סובל את העובדה שיש להם עיתון לקהילה שלהם, לא סובל את זה שהם עושים מצעדים של הומואים ואני לא סובל אנשים כמו טאטו שמנסים לעשות כסף בעקיפין בגלל שהן לסביות והן גם גאות ומראות את זה.

עכשיו, יכולים להיות גם הומואים ולסביות לא כאלה... אני לא אוהב את מה שאלה שכן כאלה עושים. ושוב אני לא שונא אותם כבני אדם אחד אחד אני שונא את מה שהם עושים ואת העבודה שהם מתגאים בזה שהם חורגים מדרך הטבע והם סוטים מינית, הקטע הדפוק הוא שאתם אומרים לי שזה בושה ? מה בדיוק בושה בזה ? אתם רוצים לכו כולכם תתקעו זין בתחת ואם כבר דברתם בתרד אחר על בעיות דמוגרפיות... נראה מי ישאר פה!

עושים דגלים ? חורגים מהציבור ? סגורים בקהילה ? למה שגם לא יעשו מדינה משלהם ? לא ? מה יכול להיות רע, הרי ככה הם יוכלו להיות עם גאה כשאר עמי העולם לא ?

Udicol אמר בדיוק את מה שאני חושב, זה לא גזענות, זה לגיטימי, ואני חושב שזה בושה שאנשים כמוכם רואים את זה לגיטימי להראות ולהתפאר בדבר שחורג מדרך הטבע ובמיוחד דבר כל כך חשוב כמו רבייה.

אני חושב שבדיוק כמו שבימי הביניים נשים שמנות היו סמל מין או אידיאל היופי והיום נשים רזות זה יפה כך גם יכול להיות שבקצב הזה להיות הומו זה יהיה האידאל האנושי ולהיות סטרייט זה תופעה דוחה, מעניין באמת מי ישאר להגעל מזה...

Stealth רואה את זה בגלל שזה קשור לדת, אני לא. אני חושב שזה קשור לערכים אנושיים בסיסיים ואני גם שמח להיות חלק מעם שדתו רואה ומקבלת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון כל ילד שחושב שהוא אינטלגנט משתמש בביטוי "אתה גזען". אתמול היתה כתבה על ויטני יוסטון והביקור שלה בקהילה של "הכושים העבריים".

< ציניות> "מה ??? איך אתה מדבר!!! כושים ?? אתה גזען!!! </ציניות> <- תגובות כאילו רק מציגים כמה הגולשים כל כך צעירים עד שאינם מבינים גזענות מהיא.

(מי שלא מבין אז לקהילה הזו קוראים רסמי -קהילת הכושים העבריים ואין שום רמז לגזענות)

לא מדובר בהפרדה/שנאה על רקע גזעי כיוון שהם (ההומוסקסואלים ) מאותו גזע שלי, אז אין שום קשר.ותפנימו את העניין.

הומופוב - זה תכונה שמאוד מאוד מאוד טבעית לבני האדם. כמו כל ייצור אנוש ששואף להתרבות, העשייה המינית עם אותו בין מין גורמת להכחדות. לא אני קבעתי שזה מוטציה אלה המדע. המדע קובע שייצור אנוש שאין לו רצון להמשכיות הוא בעצם ייצור אנוש נכחד.

אני לא רוצה שילדי יכירו את המושג הזה בזכות אותם אמנים אידיוטים כמה שתרצה יגיעו לארץ תחת השם המסחרי "טאטו אנחנו לסביות גאות".

כל אחד יעשה מה שהוא רוצה אבל שלא ינסה לחנך אותי ואת ילדי ללגיטימיות ההומוסקסואליות והלסביות.

וזה ממש לא כמו לשנוא אנשים גבוהים,נמוכים,מעווטים או כל דבר שתרצה.

כמו שתמיד אני כותב:"גם לדמוקרטיה יש כללים וחוקים והגבלות"

אודי, לא ציפיתי ממך לכזאת צרות אופקים.

להיות הומו זאת מוטציה?! מאיפה הבאת את זה, מאז ומתמיד יש ביונקים את הגן שגורם לו להמשך לאותו מין.

היו הומואים גם בתקופת התנ"ך , וגם בתקופת ימי הביניים ואני משער גם הרבה לפני התקופות הללו.

אז אם יש תיעוד ליחסי אהבה בין שתי גברים (דוד ויונתן) אז מי קבע שזאת מוטציה? איזה מדען משוגע ייצא ככה מול קהילה שלמה של אנשים גאים שמגיעות להם את אותן זכויות ואותה לגיטימציה כמו לאנשים סטרייטים.

בוא נגיד שסקס במטרה של הנאה הוא לגיטימי באותה מידה בין מינים שונים ואותו מין.

כלומר, גבר ואישה עושים סקס למטרות הנאה ושני גברים או שתי נשים עושים סקס למטרות הנאה, יש לכך את אותה הלגיטימציה.

פעם גבר שחור ואישה לבנה מתחתנים היה נחשב לחסר לגיטמציה, אבל באו אנשים נאורים שאמרו רגע, אבל הם הרי רק גבר ואישה אז למה שהם לא ייתחתנו? ואז זה נהיה מקובל ואפילו רצוי כי הילדים יוצאים יותר יפים :) תראו את מראיה קארי ולני קרביץ.

אז אני מעריך שעוד מאה שנה יחשבו כמוני, בינתיים אתם עדיין לא מוכנים.

עוד דוגמא - פעם היה נהוג לחשוב שיהודים נוהגים לגנוב דם של ילדים קטנים בשביל להכין מצות, והיום לא חושבים ככה ויודעים שזה לא ככה.

שוב אגיד משהו שקשור לנושא הת'רד, שכפייה דתית בארץ זה לא מקובל.

יגורש אחמד טיבי לאלתר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, גם הנאצים והיהודים היו בנויים מאותן ארבע חומצות DNA. זה אומר שהשנאה של הנאצים ליהודים היא לא גזענות? רוב האנשים נפטרים מתכונת "ראש קטן" אחרי השירות צבאי. ההגדרה שלי לגזענות היא שנאה עיוורת לבעל תכונה אחרת ללא בסיס הגיוני, ולא רק שנאה לאדם מקבוצה אתנית אחרת,

נכון. אבל אתה פוגע במהות הדמוקרטיה בזה שאתה מצדיק שנאה של הומואים ולסביות. למה לא להצדיק של שחורים, אסיאתים או כל מיעוט אחר שהוא לא אתה אם כבר יש הזדמנות.

למה לא לשנוא שחורים ? כי דבר ראשון אסור להסתכל על בני אדם כקבוצה אחת , דבר שני אני בדיוק בנאדם שחור רק עם צבע לבן, דבר שלישי, למה לשנוא בכלל ? אותו דבר בדיוק תקף גם על הומואים, לא אודי או אני או אף אחד פה אמר משהו על שינאת הומואים!

אם קראת מה שאודי אמר זה שהוא לא רוצה שילידו יקיראו את המושג הומו כי אין סיבה שבכלל ידעו מזה ! זה דבר חריג ותופעה שיש לגנות, חס וחלילה להתגאות בה ! עצם ההכרה בזה כנורמה זה דבר משחיט ! יש הומואים והם שונים וצריך לקבל אותם כמו שמקבלים אוטיסטים, ולא הומואים הם לא מפגרים ולא שום דבר אחר הם פשוט דוחפים בתחת, תכונה רעה שיש לסלוד ממנה, בדיוק כמו שאני לא רוצה שיהיה לי ילד עם מום במוח לא יבין מה קורה מסביבו ככה אני גם לא רוצה בן הומו, אבל אם יוולד לי בן כזה, אני אקבל אותו - כמובן שאני בכלל לא משווה בין שני המקרים לטוב ולרע ! סתם דוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, גם הנאצים והיהודים היו בנויים מאותן ארבע חומצות DNA. זה אומר שהשנאה של הנאצים ליהודים היא לא גזענות? רוב האנשים נפטרים מתכונת "ראש קטן" אחרי השירות צבאי. ההגדרה שלי לגזענות היא שנאה עיוורת לבעל תכונה אחרת ללא בסיס הגיוני, ולא רק שנאה לאדם מקבוצה אתנית אחרת, למרות שבהחלט נראה של-Stealth יש גם בעיה לא קטנה עם רוסים. אל תנסה את קו "אתה ילד קטן שלא מבין כלום". זה רק מראה על הרמה שלך, לא שלי.

"הומופוב - זה תכונה שמאוד מאוד מאוד טבעית לבני האדם. כמו כל ייצור אנוש ששואף להתרבות, העשייה המינית עם אותו בין מין גורמת להכחדות. לא אני קבעתי שזה מוטציה אלה המדע. המדע קובע שייצור אנוש שאין לו רצון להמשכיות הוא בעצם ייצור אנוש נכחד."

גם להרוג זכרים אחרים שמנסים להתרבות עם הנקבה שלי זה תכונה טבעית. גם להביא ילדים בלי סוף זאת תכונה טבעית. לאכול בשר נא, שוב תכונה טבעית. לקיים יחסי מין עם כל בחורה שאתה רואה, תכונה טבעית. אתה עושה את כל הדברים האלה? לא, כי היינו אמורים ללמוד להתעלות מעל הטבע החייתי שלנו, לחשוב דרך המוח ולא דרך האינסטיקט.

אם טאטו רוצות להשיג פרסום ע"י הצהרה שהן לסביות, זכותן. אמנים רבים וטובים כבר השתמשו בגימיקים שונים לפרסם את עצמם.

"כמו שתמיד אני כותב:"גם לדמוקרטיה יש כללים וחוקים והגבלות""

אתה כותב את התורה שאתה חושב שאתה יודע. אבל הצורר - היטלר כתב במשנתו את כל ההגדרות לשנאת היהודים ובלי שום קשר לחומצות DNA.אתה לא יכול להגדיר הגדרה בעייתי כמו "גזענות" ולהשתמש בה כאוות נפשך. אולי גם "פלוני אלמוני" יגדיר אנטישמיות ויעשה בה כרצונה?

*אני שונא ערבים בגלל שהן אוייבים שלי, אני גזען ?

אין שום קשר לגזענות ויהיה מה.

*אכן קיום יחסי מין עם בחורות רבות - יצר של הגנים האנושיים להתרבות וממחקר שעלה בברטינה עולה כי כל גבר שלישי בוגד באישתו בגלל אותו יצר קדום זה.

*להרוג זכרים - היום מגיעים לפשרה , בדיוק כמו שאף אחד לא הורג הומוהים.

*מי אתה בדיוק שקובע את מהות הדמוקרטיה? כל פעם שעולה איזה חוק שמגביל קצת קבוצה אתנית א' כולם צועקים גוועלת - אין דמוקרטיה בישראל.

*שנאת שחורים היא גזענות. שנאת אסייתים זה גזענות.

פחד מהומוהים - שנאת הומואים ממש , אבל ממש לא קשורה לגזענות.

"אודי, לא ציפיתי ממך לכזאת צרות אופקים." (Lev...)

אולי זה מהרחבת אופקים וראייה מדעית ולא מצרות האופק. זה תהיה בטוח.

אז אני מעריך שעוד מאה שנה יחשבו כמוני, בינתיים אתם עדיין לא מוכנים.

עוד מאה שנה נראה חתולים וכלבים מתאבדים. זה לא מוטציה ?

"עוד דוגמא - פעם היה נהוג לחשוב שיהודים נוהגים לגנוב דם של ילדים קטנים בשביל להכין מצות, והיום לא חושבים ככה ויודעים שזה לא ככה.

שוב אגיד משהו שקשור לנושא הת'רד, שכפייה דתית בארץ זה לא מקובל.

יגורש אחמד טיבי לאלתר!"

מה הקשר ? זה היתה תקופת שיא האנטישמיות וההסטה נגד היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאשים מישהו שהוא נמשך לבני אותו גזע זה בדיוק כמו להאשים מישהו שהוא גבוה או נמוך. זה לא נתון לשליטה, בדיוק כמו שאתה לא שולט על זה שאתה נמשך לבחורות. להומואים ולסביות יש זכות לקהילה משלהם בדיוק כמו כל מיעוט אחר. אולי אם אנשים היו יותר פתוחים הם לא היו צריכים את זה. גם הומו הוא בדיוק אותו בן אדם, רק שהוא אוהב בנים ולא בנות. זה עושה אותו בן אדם רע?

"אתה כותב את התורה שאתה חושב שאתה יודע. אבל הצורר - היטלר כתב במשנתו את כל ההגדרות לשנאת היהודים ובלי שום קשר לחומצות DNA.אתה לא יכול להגדיר הגדרה בעייתי כמו "גזענות" ולהשתמש בה כאוות נפשך. אולי גם "פלוני אלמוני" יגדיר אנטישמיות ויעשה בה כרצונה?"

אתה מתחמק. הנקודה היא שגזענות Is in the eye of the beholder. אנטישמיות היא שנאת היהודים לא על בסיס דתם, אלא על בסיס של גזע יהודי, שבסופו של דבר לא שונה בכלום מכל גזע אחר. אתה שונא קבוצה שלמה של אנשים מתוך שנאה לפרטים בודדים - אתה גזען.

"*אכן קיום יחסי מין עם בחורות רבות - יצר של הגנים האנושיים להתרבות וממחקר שעלה בברטינה עולה כי כל גבר שלישי בוגד באישתו בגלל אותו יצר קדום זה."

ואתה אומר שזה דבר חיובי? שוב, אנחנו כבר מזמן לא חיים ביער.

"*מי אתה בדיוק שקובע את מהות הדמוקרטיה?"

מי אני? אף אחד. מצד שני, הסיסמא "חרות, צדק שוויון" מוכרת לך?

"אולי זה מהרחבת אופקים וראייה מדעית ולא מצרות האופק. זה תהיה בטוח."

ראיה פסאודו-מדעית, אולי. אי אפשר לתרץ שנאה במדע. המדע נטראלי, השנאה תמיד שלילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני הבאתי לך דוגמא של רומן בין שתי הומואים מהתנ"ך...אתה הבאת לי משהו שאתה טוען שמוכח על ידי מדענים, תוכיח, תן דוגמה, אנא בסס את דבריך.

בקשר להתרבות, משפחות של הומואים או לסביות אם היה והחליטו להקים משפחה, הם ייאמצו ילד או יעשות את זה עם אישה\גבר מצד שלישי.

בקשר לזה שלהיות הומוסקסואל זאת סטייה מינית - טעות, זה גנטי וזהו גן עתיק יומין, הומואים היו גם בקופה הפרהיסטורית בוודאי ובוודאי.

דמוקרטיה שיש בה מגבלות אינה דמוקרטיה אמיתית, ארצות הברית זוהי דמוקרטיה אמיתית.

גם שם יש תנועות דתיות אבל אין להן השפעה על איך הממשלה מתנהלת, אותו הדבר חייב לקום גם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דבר לגיטימי לשנוא ולסלוד מקובצת אנשים שחורגים מהטבע, לא מתרבים, לא הולכים בדרך הישרה (וכן הטובה, פה אני רואה שחור לבן)

ואחרי הכל מתגאים ושוויצים בזה, לא רק שזאת חוצפה ובורות - ביהדות זה חטא.

נ.ב

אז מה אם זה גן ? גם אני בספק אם זה נכון, וגם אני מתיל ספק בזה שאי אפשר להפוך בנאדם ללא הגן הזה להומו על ידי שטיפת מוח ושינוי נורמות חברתיות - בשני המקרים זה סטייה - כי אתה סוטה (זז, פונה הצידה) מדרך הטבע והברירה הטבעית של רבייה.

פדופיל סוטה ? איזה... יש לו גנים של סוטה מין.

אנס סוטה ? מה פתאום, זה פשוט שהוא נולד עם גנים שלא נותנים לו לשלוט ביצר המיני, תהרגו אותו ממש !

רוצח סידרתי זה בנאדם חולה ? הוא נולד ככה, יש לו גנים כאלה...

המחשבות שלך לא בסדר ? אתה אשם ? בכלל לא, אלו האטומים במיצים של המוח שלך.

אפשר להגיד את זה על כל דבר, אני מאמין שגם להומואיות יש פיתרון פסיכולוגי למרות שגם אם אולי יש לזה בגנטיקה, אבל אני מטיל בזה ספקות כי גנטיקה זה דבר שעובר מאב לבן, ופה זה לא... להומואים אין ילדים, ואם כבר גנטיקה אז רק שתדעו שאבולוציה נוצרת מהרבה תנאים, גם סביבתיים וגם חברתיים והיום אני לא רוצה להיות חלק בהאצת האבולוציה הפסולה הזאת ע"י הפיכתה לנורמה חברתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להאשים מישהו שהוא נמשך לבני אותו גזע זה בדיוק כמו להאשים מישהו שהוא גבוה או נמוך. זה לא נתון לשליטה, בדיוק כמו שאתה לא שולט על זה שאתה נמשך לבחורות. להומואים ולסביות יש זכות לקהילה משלהם בדיוק כמו כל מיעוט אחר. אולי אם אנשים היו יותר פתוחים הם לא היו צריכים את זה. גם הומו הוא בדיוק אותו בן אדם, רק שהוא אוהב בנים ולא בנות. זה עושה אותו בן אדם רע?

"אתה כותב את התורה שאתה חושב שאתה יודע. אבל הצורר - היטלר כתב במשנתו את כל ההגדרות לשנאת היהודים ובלי שום קשר לחומצות DNA.אתה לא יכול להגדיר הגדרה בעייתי כמו "גזענות" ולהשתמש בה כאוות נפשך. אולי גם "פלוני אלמוני" יגדיר אנטישמיות ויעשה בה כרצונה?"

אתה מתחמק. הנקודה היא שגזענות Is in the eye of the beholder. אנטישמיות היא שנאת היהודים לא על בסיס דתם, אלא על בסיס של גזע יהודי, שבסופו של דבר לא שונה בכלום מכל גזע אחר. אתה שונא קבוצה שלמה של אנשים מתוך שנאה לפרטים בודדים - אתה גזען.

"*אכן קיום יחסי מין עם בחורות רבות - יצר של הגנים האנושיים להתרבות וממחקר שעלה בברטינה עולה כי כל גבר שלישי בוגד באישתו בגלל אותו יצר קדום זה."

ואתה אומר שזה דבר חיובי? שוב, אנחנו כבר מזמן לא חיים ביער.

"*מי אתה בדיוק שקובע את מהות הדמוקרטיה?"

מי אני? אף אחד. מצד שני, הסיסמא "חרות, צדק שוויון" מוכרת לך?

"אולי זה מהרחבת אופקים וראייה מדעית ולא מצרות האופק. זה תהיה בטוח."

ראיה פסאודו-מדעית, אולי. אי אפשר לתרץ שנאה במדע. המדע נטראלי, השנאה תמיד שלילית.

אני חושב שלא קראת נכון את מה שכתבתי כאן.

אני מקבל את הקהילה אבל סולד מהפעיליות הכל כך לגיטימיות(לדידם). לצערך המושג "הומוסקסואלי" אינו טבעי בדיוק כמו שכיום אסור לקיים משכב עם בני משפחה. (לך תדע אוליי כמה אלפי שנים תהיה קהילה כזו מפוארת...).

אם אתה לא מבדיל בין "פחד מבודדים מקהילתך" לבין שנאת העם היהודי - אנטישמיות= גזענות , אז לא רחוקה הדרך מהשוואת הציונות לגזענות ולכל שנאה. כל דבר מתפרש בעינך כגזענות אז תצא גבר פעמיים בזכות ידיעותיך המוופלגות.

מהות הדמוקרטיה היא הלגיטמיות שלי ללחום למען האינטרסים שלי, בדיוק באינדוקציה עליך ועל אחרים בפורום הזה שהם אזרחי מדינת .

וכפי ששמת לב אני לא שללתי זכותם של הומסקסואלים כאילו ואחרים לחיות את חייהם, רק על תעבירו לי את תרבותם בטלויזיה החינוכית שאני מכספי משלם את האגרה.

אז לידעתך המדע אינו שולל שינאה כמצב חלקיקי של האדם או של כל חומר ביקום הזה. לכל חלקיק יש מצב ולכולם יש סיכוי (שונה שווה זה ויכוח אחר).

שנאה היא שלילית - כמובן הכל יחסי. בסופו של דבר זה אמוציה אנושית טבעית לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דבר לגיטימי לשנוא ולסלוד מקובצת אנשים שחורגים מהטבע, לא מתרבים, לא הולכים בדרך הישרה (וכן הטובה, פה אני רואה שחור לבן)

ואחרי הכל מתגאים ושוויצים בזה, לא רק שזאת חוצפה ובורות - ביהדות זה חטא.

לגיטימי מבחינת ה Ku Klax Klan אולי.

אתה לא אלוהים ולא לך הכח לקבוע מהי דרך הטבע ומהי דרך הישר, וכפי שאתה מתגאה בזה שאתה לא הומו כל דקה מחייך, הם מתגאים בזה שהם הומואים יום אחד בשנה.

אגב, לפי היהדות הומואים צריכים למות בסקילה, אז איך זה שלא ראיתי אותך ביום הגאווה זורק עליהם אבנים מהגג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים הראשונים היו מיועדים ל-Mortar.

"אם אתה לא מבדיל בין "פחד מבודדים מקהילתך" לבין שנאת העם היהודי - אנטישמיות= גזענות , אז לא רחוקה הדרך מהשוואת הציונות לגזענות ולכל שנאה. כל דבר מתפרש בעינך כגזענות אז תצא גבר פעמיים בזכות ידיעותיך המוופלגות."

אני עוד לא ראיתי פה שום הפגנה של ידיעות מצדך בקשר לגזענות. רק צרות אופקים שטוענת שגזענות היא שנאה לבעלי גזע שונה בלבד. אתה בוחר בעקשנות להתעלם מן הטענה שהמושג "גזע" הוא מגוחך. אני אחזור על זה שוב: גזענות היא שנאה של קבוצת אנשים שלמה, המתבססת על פסאודו- (שנאת היהודים) ודעות קדומות (שנאת הומואים-לסביות).

"וכפי ששמת לב אני לא שללתי זכותם של הומסקסואלים כאילו ואחרים לחיות את חייהם, רק על תעבירו לי את תרבותם בטלויזיה החינוכית שאני מכספי משלם את האגרה."

גישת ה"אני מספיק נדיב להרשות לכם להיות פה, אז כדאי שלא תרימו את הראש"?. לא נאה לך? אל תסתכל ואל תשלם אגרה, או תמחה בפני רשות השידור, זכותך כאזרח במדינה דמוקרטית. חלק מהחינוך זה להבין שיש גם אנשים שונים. לבודד את הנוער מתרבות כזאת רק יצור שנאה קלאסית, "שנאת הבלתי ידוע".

שנאה היא רגש, וככזאת כלולה בתחום שהמדע עוד לא השתלט עליו. שמעורבים בו רגשות הוא לא , כי אינו אובייקטיבי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, אני כבעל חיים ששייך למין האנושי יכול להגיד לך שצריך להכניס זין לכוס ולא זין לתחת בשביל שהבן שלו גם יוכל לעשות כך ולחיות.

(בוטה אבל חד). אם הקבוצות האנושיות שחיו לפני מיליוני שנים היו חושבים שצריך הימשך לאותו מין אז היום לא היית כותב פה, מה גם שאני מאמין בפרו ורבו, ממש לא בדרך קיצונית, ילד אחד או שניים זה נראה לי יפה, ואם אפשר לכלכל יותר וזה אפשרי מכל בחינה, אז למה לא ? (בלי קשר ללימוד תורה וכו - אני חילוני), אני גם מאמין שכמו שאני נתתי (או יותר נכון יתן - אמן) לבן שלי חיים, ככה אני רוצה שהוא יתן לבניו.

אחד משש הקריטריונים להגדרת בעל חיים זה רבייה, אם אתה לא עושה את זה אתה סוטה/חורג מדרכך כבעל חיים וגם אם אתה עושה את זה עם המין שלך כי בשביל זה נוצרו שני המינים כך אני מאמין.

2)אם אמרת שאני מתגאה בהיותי זכר, אז לא אני לא. אני לא חושב על זה ולא מתגאה בזה, אני חי כאחד כזה - וטוב לי כך.

3)אני בספק אם זה נכון, לפי דעתי זה לא נכון, וגם אם זה כן מה שהיהדות אומרת אני לא מאמין הדוק ביהדות אלא יהודי מתון - חילוני.

גם היהדות אומרת ואהבת לרעך כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, אני כבעל חיים ששייך למין האנושי יכול להגיד לך שצריך להכניס זין לכוס ולא זין לתחת בשביל שהבן שלו גם יוכל לעשות כך ולחיות.

(בוטה אבל חד). אם הקבוצות האנושיות שחיו לפני מיליוני שנים היו חושבים שצריך הימשך לאותו מין אז היום לא היית כותב פה, מה גם שאני מאמין בפרו ורבו, ממש לא בדרך קיצונית, ילד אחד או שניים זה נראה לי יפה, ואם אפשר לכלכל יותר וזה אפשרי מכל בחינה, אז למה לא ? (בלי קשר ללימוד תורה וכו - אני חילוני), אני גם מאמין שכמו שאני נתתי (או יותר נכון יתן - אמן) לבן שלי חיים, ככה אני רוצה שהוא יתן לבניו.

אחד משש הקריטריונים להגדרת בעל חיים זה רבייה, אם אתה לא עושה את זה אתה סוטה/חורג מדרכך כבעל חיים וגם אם אתה עושה את זה עם המין שלך כי בשביל זה נוצרו שני המינים כך אני מאמין

אז איך תסביר את תופעת ההומוסקסואליות בקרב בעלי חיים (דולפינים, למשל)?

http://www.worldpolicy.org/globalrights/sexorient/2001-spinner%20dolphins.html

זוהי תופעה מאוד נפוצה בקרב יונקים בטבע, והיא אינה ייחודית לבני אדם, כך שאני מניח שזה הורס את התאוריה שלך.

לגבי סקילת הומואים, אתה מוזמן לפתוח ספר ויקרא פרק יח' פסוק 22.

"ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה הוא"

ובפסוק 29:

"כי כל אשר יעשה מכל התועבות האלה ונכרתו נפשותם..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...