כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפייה דתית חוגגת- לא רוצים טאטו בארץ

Dark_Phantom

Recommended Posts

האמת היא מה שאותי מבדח אותי הכי בכל הסיפור זה שאומרים שזה "ישחיט את הנוער"

כאילו, hello, wake up??

לסביות רוסיות זה רחוווווק מאחורי תודעת הנוער כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לב, אל תבוא ותנפנף לי אתה הומופוב שמומופוב, אני לא מפחד ולא שונא הומואים או לסביות אני אומר שאני שונא את הגאווה שלהם בזה את זה שהם שמים גדלים של זה, את זה שהם עושים לעצמם קהילות וכו כו'... אני ממש לא סובל את זה, זה שאני לא סובל את זה לא אומר שאני מפחד מזה או שונא הומואים עצמם בגלל עצם היותם כך, אני לא, אמרתי שאני שונא את זה שהם מתגאים בזה.

אתה קורא לזה הומופוב ? תקרא לזה איך שבא לך, אתה יודע מה אם זה הומופוב אז כן אני הומופוב שיצא מהארון ! טוב לך ? אם ככה אתה מגדיר הומופוביה אז סבבה אני הומופוב בשבילך.

נ.ב

חוץ מזה, זה מאוד ענייני כשאני רואה את זה על הבמה, וזה כן ענייני שאני רואה דגלים כאלה, וזה כן ענייני שכל מיני אמנים פתאום אומרים שהם הומואים ומאז כל הזמן מדברים על זה והם פתאום גאים ובלאגנים, זה מאוד ענייני כש100 אלף איש יוצאים לרחובות גאים ושמחים (על מה ?) וחוגגים סטייה מינית, זה מאוד ענייני ! ואני מגנה את זה מאוד ! זה תופעה זוועתית ממש, אנשים סוטים מינית, לא מתרבים כדרך הטבע (ואני לא מדבר על פרו ורבו, אפילו לא ילד אחד!) והם עוד גאים בזה, זה לא דבר שאתה צריך להתגאות בו זה דבר שהוא לא טוב כי אתה לא ממשיך את הדור שלך וזה דבר פסול, אם מישהו נולד ככה או משהו כזה אז בסדר זה לא סוף העולם, יש אנשים כאלה וצריך לקבל אותם כמו כולם, אבל בשביל מה צריך לצאת לרוחובות בתהלוכות המוניות ? עם דגלים וללקק אחד לשני את התחת ? למה צריך את זה? למה אני צריך ללכת בעיר תל אביב מול בניין הערייה ולראות דגלים של סוטי מין שחורגים מדרך הטבע, שוב, אין לי בעיה עם זה - אבל למה להתגאות בזה ?

יש המון דברים שאתה יכול למצוא בהם מקור לגאווה, אבל סטייה פסולה מדרך הטבע זה לא דבר להתגאות בו, אם כולם היו מתגאים בזה מה היה קורה אז ? היינו מתים, אז נכון לא כולם כאלה וטוב שכך, טוב מאוד שכך ולכן אין זה מקור לגאווה בכלל !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפריקים של האנושות האלו המציאו את המילה "הומופוב" כדי לתת לגיטימציה לתחלואות שהם מקיימים.

וגם אני כ"הומופוב" גאה לא רוצה שבני יגדל בעולם שמעשי נבלה יהיה לגיטימיים ו"נורמאלים"

ולא רוצה לראות תוכניות שלהם בטלויזיה ולא מצעדים ולא שום סטיה אחרת מוצגת בפומבי

אם יש להם מוזרויות שישמרו אותם לחורים שהם מבלים בו ולא צריכים לנפנף בזה בכיכר העיר ב"גאווה"

This world is getting fuckin Wierd!

לענייננו :> הרי tatu סתם מנופפים בסטיות שלהם ליחסי ציבור כי אם לא אף אחד לא ישים עליהם הרי .. עוד להקה שנעלמת,

ואף אחד לא היה מונע מהם לבוא הנה אם הם לא היו מתגרות בפרובוקציות 24/7

לכן כמדינה יהודית יש לדתיים "תיק" בבקשה למנוע מהם לבוא

דרך אגב אני חילוני גאה אבל עד פה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה ותרשה לי אפילו יפה מאוד אמרת !

אתה צודק בכל,בכל! מילה שאתה אומר.

אני חילוני בן 16 מתל אביב, אם זה לא חילוני אז לך חפש אותם בבני ברק - אין לי זיקה דתית בכלל אם זה הטיעון שלכם...

אם אני הומופוב אז גם תביאו לפה עוד איזה הומו שיגיד גם שאני גזען ושנוא דמוקרטיה, שאני ארגיש רגשי אשם כל פעם שאני אקום בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לזה הומופוב ? תקרא לזה איך שבא לך, אתה יודע מה אם זה הומופוב אז כן אני הומופוב שיצא מהארון ! טוב לך ? אם ככה אתה מגדיר הומופוביה אז סבבה אני הומופוב בשבילך.

כל עוד אתה יודע מה אתה, אין לי בעיה אם זה שאתה הומופוב, זאת הדיעה שלך, אבל אנשים אחרים שהם לא הומופובים ולהיפך אוהבים לסביות במיוחד ;D לא צריכים להפגע מהדיעות שלך שהם פשוט חסרות צדק.

אני אשתמש בדוגמא קצת קיצונית, למשל אנטישמים שחי בברוקלין ויתלונן שיש מסביבו רק יהודים, יש לו באמת על מה להתלונן?

שיעבור דירה! אף אחד לא צריך לסבול מהדיעות הקדומות שלו.

אני שמעתי גם מספיק אנטישמיים בחיים שלי אומרים: "אין לי בעייה אם יהודים, אבל הם גאים בזה ואת זה אני שונא"

עכשיו, ברור שלהיות יהודי זאת לא סטייה מינית, אבל בשבילו זה כן. יש לי בעייה אם זה שהוא אנטישמי? לא.

אבל תהיה לי כשהוא יתחיל להדחף לי בעינייני היהדות, אם הוא יתחיל לשלוח מכתבים לקונגרס עם תלונות על זה שאני כיהודי בברוקלין שומר שבת ויש לו בעייה עם זה.

Stealth אם תקרא לא מעט מחקרים על הומואים או לסביות...טוב בוא נתחיל שטאטו עושים חמודה, זה שהם לסביות יפות זה רק בונוס אף אחד כאן לא צדיק, כל גבר יש לו את הסטייה הזאת של לראות בחורות מתנשקות. :D

עכשיו, להיות הומו או לסבית (בלי קשר ליחסי ציבור של טאטו וזה ת'אמת none of ur buisness) זה פשוט גנטי וכשבנאדם רוצה להיות גאה בזה, שיהיה! מה איכפת לכם? אני לא מבין איך זה יכול להפריע...הם עושים את זה אצלך בבית בסלון? באים אליך שואלים אם אתה רוצה להצטרף?

אני לא ראיתי הומואים עומדים ברחוב אומרים "שתי דקות תהיה הומו בחייך, שתי דקות באמא שלך"

לעומת דוסים שכן עושים את זה, ונדחפים לך ואומרים לך מה לעשות וכופים עליך לא לראות איזה אומן.

זה אפילו לא שאלה של טאטו, זאת שאלה של כפייה דתית ועל זה הוויכוח, למה אתם מדברים על הומואים עכשיו? אין ממש קשר.

הדיעה שלי היא שנמאס לי מהכפייה הדתית הזאת בארץ ואני רוצה פעם אחת שיעשו פה משהו שיוכיח שאנחנו מדינה נורמאלית ולא איזה חור שיראה כמה אנחנו רחוק מהרמה הבינלאומית של ארה"ב-אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמא שלך לגבי דת היא ממש לא עניינית כי בניגוד להמצאות אנושיות רבייה זה דבר שקיים בכל חור (לא תחת) בטבע...

ופה הולכים נגד זה, ואני יודע שמוות זה דבר מוחלט. לגבי הכפיה הדתית אני מסכים וגם כתבתי על זה בעצמי, ולגבי הקטע עם הלסביות אז ברור שזה אחלה... לסביות !!!! אבל חוץ מזה שזה מחרמן ויפה והכל אני עדיין חושב את מה שכתבתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם מקיימים יחסי מין לא רק לצורך רביה, אלא גם לשם הנאה.

כפי שאתה לא תשפוט את טעמו של אדם אחר בסרטים או במוזיקה, אל תשפוט את טעמו במין המועדף עליו לקיום יחסי מין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיעה שלי היא שנמאס לי מהכפייה הדתית הזאת בארץ ואני רוצה פעם אחת שיעשו פה משהו שיוכיח שאנחנו מדינה נורמאלית ולא איזה חור שיראה כמה אנחנו רחוק מהרמה הבינלאומית של ארה"ב-אירופה.

סליחה .. זה מדינה יהודית ולא חלק מthe new soviet union

רוצה לאכול חזיר .. להראות סוטים בפריים טיים או להקים מועדונים בכיכר העיר או בכלל כל מה שנוגד את התורה ואת המוח האנושי בכלל (כרגע אני מדבר על הסוטים ;D ) אז למה אתה נשאר פה?

כמו שאמרתי ואני אגיד אם צריך עוד מאה פעם אם צריך המדינה שלנו זה קודם כל מדינה יהודית ורק לאחר מכן מדינה דמוקרטית

ובכלל אם אתה רוצה דמוקרטיה אני בטוח שרוב העם היו רוצים טרנספר לכל הסוטים הנ"ל ובטח לא להביא הנה מופעים חצי פורנוגרפיים של זוג הומוסקסואליים שמופיעים בפני קהל צעיר ובר השפעה.

אני מסכים שהדתיים לוחצים ולפעמים קובעים חוקים שיכולים להעלות את רמת העצבים אבל אנחנו צריכים לשמור על היהדות שלנו ועל הדת אפילו במידה מועטת כדי לשמור על ארץ שלמה ומאוחדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם מקיימים יחסי מין לא רק לצורך רביה, אלא גם לשם הנאה.

כפי שאתה לא תשפוט את טעמו של אדם אחר בסרטים או במוזיקה, אל תשפוט את טעמו במין המועדף עליו לקיום יחסי מין.

קיימת בעיתיות מיוחדת בדבריך. אני מקווה שאתה מסכים איתי כי יחסי מין בני אותו מין אינם טבעיים. אני קורא לזה סוג של מוטציה.

ולכן יש צורך להמנע מהצגת הזיווג הזה כתקין אצל ילדים ובני נוער. מישום מה זה הופך להיות לגיטימי כבר מגיל מאוד מוקדם וזה לדעתי מאוד לא לגיטימי.

הומוסקסואלים ולסביות אינם מועדפים עלי, ולהיות הומופוב זה לא בושה.

אבל!!! למדתי להכיר כי גם הם בני אדם רגילים לגמרי ולא צריך לחשוש מהם אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימת בעיתיות מיוחדת בדבריך. אני מקווה שאתה מסכים איתי כי יחסי מין בני אותו מין אינם טבעיים. אני קורא לזה סוג של מוטציה.

ולכן יש צורך להמנע מהצגת הזיווג הזה כתקין אצל ילדים ובני נוער. מישום מה זה הופך להיות לגיטימי כבר מגיל מאוד מוקדם וזה לדעתי מאוד לא לגיטימי.

הומוסקסואלים ולסביות אינם מועדפים עלי, ולהיות הומופוב זה לא בושה.

אבל!!! למדתי להכיר כי גם הם בני אדם רגילים לגמרי ולא צריך לחשוש מהם אישית.

בהחלט מסכים , לא שולח אף בן אדם לתליה , העניין זה שהם לאט לאט מצליחים לגרום לזה שזה נהיה נורמאל ואפילו "אופנתי" וזה מסוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) למה אתה כל כך מאויים על ידי זה? מישהו כאן נוטה לכיוון הלא נכון של התורן? חחח....

אתה לא תגיד לאף אחד באף מדינה מה לעשות כל עוד הוא לא פגוע בזכויות האזרח שלך, ואם אני זוכר נכון, להגעל משתי גברים/נשים מתנשקים זאת לא זכות אזרח.

ב) למה אני נשאר פה? כי אני רואה את מדינת אחרת לגמרי ממה שאתה רואה אותה וככה היא צריכה להיות.

אתה חושב שזאת קודם כל מדינה יהודית, תגדיר לי מדינה יהודית! זאת קודם כל מדינה דמוקרטית של העם היהודי.

אני בתור יהודי שזה לאום שלי, לא חייב לשמור מצוות מהתנ"ך - יהדות מבחינתי זה לאום ולא דת, לכן חובה להפריד ומהר בישראל בין דת ומדינה.

אתה תשמור את המנהגים שלך, תשב בבית ותפחד מהומואים. ואני אלך להופעות של טאטו עם בחורה או בחור, אבל זאת הבחירה שלי ורק שלי, לא שלך לא של mortar ולא של האמא שלך שגידלה כזה בן הומופוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש להציג את זה כנורמה (כי זה לא), אבל גם אסור לעודד שנאה של הומוסקסואלים.

לגבי טבעיות היחסים, זו בעיה כיוון שאנשים לא הופכים להומוסקסואלים לפתע (ובטח שלא בגלל שראו איזו פרסומת פרובוקטיבית בטלוויזיה) אלא נולדים כך.

אני לא תומך במצד הגאווה למשל ואני לא חושב שאנשים צריכים להחצין את הנטיה המינית שלהם, אבל מצד שני אנחנו גם חברה שלעתים מתנכלת להומואים וללסביות בכוונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש להציג את זה כנורמה (כי זה לא), אבל גם אסור לעודד שנאה של הומוסקסואלים.

לגבי טבעיות היחסים, זו בעיה כיוון שאנשים לא הופכים להומוסקסואלים לפתע (ובטח שלא בגלל שראו איזו פרסומת פרובוקטיבית בטלוויזיה) אלא נולדים כך.

אני לא תומך במצד הגאווה למשל ואני לא חושב שאנשים צריכים להחצין את הנטיה המינית שלהם, אבל מצד שני אנחנו גם חברה שלעתים מתנכלת להומואים וללסביות בכוונה...

lev שהפה הקומוניסטי שלך יסתם בקשר אלי ואל אמא שלי, הכרטיס טיסה עלי :smoke:

mini :> החברה מתנכלת להומואים כדי להקיא מתוכה את הנגע, זה גורם לגועל ולרתיעה בגלל שזה לא נורמאלי בעליל

ההתנכלות היא פעולה טבעית של הטבע האנושי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קומוניסט? ברוסיה הקומוניסטית היו שולחים הומואים למחנות בגולאג על "סטיות אנטי חברתיות". אולי אתה היית צריך לחיות בברית המועצות, חבר.

הגזענות שלך מדהימה. מי אתה שתקבע מה זה נגע וחולני ומה לא? במדינה דמוקרטיה לכל אחד יש זכות לחיות ללא קשר לדת, מין או גזע. להיות הומופוב זה בהחלט בושה. בדיוק אותו דבר כמו לשנוא ולפחד מאנשים גבוהים במיוחד, הרי גם זה סוג של מוטציה. כדאי שתקחו שיעור ב"חיה ותן לחיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...