מהן הסיבות לפינג גבוה בADSL ??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהן הסיבות לפינג גבוה בADSL ???

NetSpider

Recommended Posts

טוב אז ככה ,נתחיל מכך שכל הבדיקות נערכו על הרשת של בזק כלומר ללא שום קשר לספקית כך שאין להאשים את הספק. :nono:

אז לפני איזה 4 ימים פתאום אני רואה פינג של 150-200 בקאונטר סטרייק. החלטתי לבדוק עם זאת בעיה של או ספק .

התחברתי לרשת של לבדוק פינג ל wow.bezeq.co.il כי רק זה אפשר לבדוק דרך הרשת שלהם .

אז אני קולט שיש לי פינג של 96ms -110ms שתמיד היה לי שם 13ms-14ms .

ובמקום הורדה של 200kb/sec ההורדה ירדה ל 20-30kb/sec .

אז החלטתי להתקשר למוקד התמיכה כדי לברר מה קורה שם , אחרי 3 דקות שהם בודקים את תקינות הקוו הם אומרים שהקוו שלי מעולה .

ושיש רק שתי סיבות לבעיה זו :

1. הגדרות לא טובות במחשב (Come on אצלי הכל מכוון fix ב Registry)

2. מכשירי טלפון מחוברים כמו פקס וטלפון על חוטי , ( מה הקשר ???? לפני 4 ימים הכל היה טוב ויפה, ובכלל אני עדיין לא מבין מה בכלל זה קשור.)

אז רציתי לדעת מה ידוע לכם על תופעות מוזרות כאלו בכלל מה הסיבות לזה .

נ"ב שכן שלי סובל בדיוק מאותם הבעיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזק.

דבר ראשון יש ספקים שמבטיחים מהירות מסוימת תן להם לשבור את הראש.

אם לא, 199, צעק עלהם בכל הכח (עדיף אבא :)) שהם יחפרו לך בקו, יראו מה קרה תאים קצת רק בכוח הם מבינים.

פיתרון טכני אני לא ממש יכול לתת לך מחוסר פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שמשהו מוזר קורא כאן .

היו לי בעיות עם זה 4 ימים ,עכשיו שאני כותב את זה הכל חזר לקדמותו הפינג רגיל (13ms-14ms( .

ולא יודעים מתי זה יקרא עוד פעם .

ועוד דבר אחד קרא לי , אני הייתי על המסלול של 1.5 אבל שילמתי על 0.5 כנראה הייתה להם טעות והם שמו לי מסלול יותר מהיר .

אז עכשיו הם עלו עלי והחזירו אותי למסלול שאני משלם עליו 0.5 שזה בערך 70kb/sec ,אני הייתי מוריד על 200kb/sec . :( :AR15:

איזה באססה עדיף לא הייתי מתקשר עליהם וזהו , אני ממליץ למי שיש את הטעות הזאת שלא יתקשר עליהם אף פעם .

רק דפקתי את עצמי . טוב לפחות שהפינג ישאר כמו שהוא כי זה חשוב לי גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג של 150-200 לסרבר ישראלי זה לא טוב , אבל אם אתה מתכוון לסרבר מחו"ל אז זה בסדר ...

הייתה לי את אותה הבעייה שאינטרנט פתאום הפך להיות סופר איטי !

שאני התקשרתי לבזק הם אמרו לי אותו דבר כמו שאמרו לך , כמו על הדברים עם הפקס ועוד בולשיט כזה.

לא להאמין להם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחובר דרך ביןלאומי אז היתה להם בעיה בשבוע האחרון!!

התקשרתי אליהם כמה פעמים עד שהם בכלל התחילו לשבת על התקלה!!!

בסוף הם פתרו אותה!!!!

חחחח מהסרבר שלהם היתי מוריד בקושי ב 10 K וכשהיתי מתחבר דרך ישירות ומוריד את הקובץ של המחשת ההורדה זה היה עובד פיקס!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הייתי מוריד במהירות של איזה 1 kb

ניסיתי לעשות את ההמחשת מהירות ובקושי הייתי מצליח להעלות את האתר , ואם הוא היה עולה , הייתי מוריד בפחות מ 2 kb

אז הם אמרו שיש לי בעיה בקו , אז אמרתי להם :nono: לא לא חבר'ה , עד עכשיו זה עבד מעולה , ופתאום זה קרה , אז אתם יכולים ל :jump: לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם על מסלול 1.5 ... שודרגתי מ 0.5

והפינגים שלי במשחקים כמו

Counter Strike , Return to castle Wolfenstein , Medal Of Honor ...

הוא בערך 150-200..

איך אפשר להוריד את זה ? אלה אמנם סרברים מחו"ל אבל 200 זה ממש גבוה ל ADSL... בכל זאת...

יש למישהו מושג

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם על מסלול 1.5 ... שודרגתי מ 0.5

והפינגים שלי במשחקים כמו

Counter Strike , Return to castle Wolfenstein , Medal Of Honor ...

הוא בערך 150-200..

איך אפשר להוריד את זה ? אלה אמנם סרברים מחו"ל אבל 200 זה ממש גבוה ל ADSL... בכל זאת...

יש למישהו מושג

?

לא יעזור אם יהיה לך ADSL או אני לא יודע מה!

ישראל רחוקה מאוד מהשדרה המרכזית של האינטרנט ולכן יש בעיה יחסית של רוחב פס לחו"ל עקב עלות גבוהה ובגלל זה הפינגים ימשיכו להיות גבוההים

אתם יכולים להמשיך לבכות שבארצות הברית וקנדה הפינגים נמוכים ובארץ הם גבוההים אבל זה מה יש!!!

הם קרובים לשדרה המרכזית וזול מאוד להוסיף תשתיות!

זה מה יש ועם זה ננצח!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...