"הפוליגרף", מה דעתכם על התוכנית הזאת? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הפוליגרף", מה דעתכם על התוכנית הזאת?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חארטה

הוא לא מחובר לשום פוליגרף

וזה ביכלל לא דבר אמין .. היום אפשר בקלות להגיד עירעור על בדיקת פוליגרף ..

היתה תוכנית דומה בביפ ..

הוא עונה על שאלון לפני התוכנית

ובתוכנית הם בודקים אם התשובות נכונות לפי השאלון ..

החטא ועונשו עם קיציס ופרידמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית נראת משעשעת וקצת עלובה כמו ממרבית התוכניות הישראליות שהעתקנו..

כמו שאמרו לתוכנית של קיציס ופרידמן קראו החטא ועונשו(הזכרתי שקיציס קרוב-רחוב שלי?). לפחות בחטא ועונשו היה אקשן וגם הומור טוב מלבד כל "הוידואים" הדרמטים שהיו שם ואם האיש היה משקר הוא היה מפסיק ת'כסף ונופל לבירכה של ג'יפה! ;D

נחכה לשבוע הבאה לראות ת'תוכנית- נראה מה יהיה... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אני לא מבין איך אהבתם את התכנית, ראיתי עשר דקות כבר קיבלתי חלחלה. לא יודע איך לקרוא לזה, לא מוסרי? זה פשוט מגעיל השאלות הפולשניות אלה וכל המרדף הזה לעוד רייטינג. ככה זה , רוצים רייטינג - תשפילו מישהו. אני פשוט לא מבין את האנשים שהולכים לשם, מה הם חושבים לעצמם?

גם כן גדי סוקניק הזה, איך יש לו תבושה לשאול אנשים שאלות כאלה בפומבי, מה התירוץ שלו? "כל אחד צריך לשלם משכנתא".

אני מאוד מאוד מקווה שיורידו את התכנית הזאת, לא פלא שהנוער הופך להיות מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת התוכנית המפגרת הזאת?!?!? רק מלקרוא את מה שרשמתם פה ולהיכנס לאתר של ולקרוא על זה הגעתי למסקנה שאני בחיים יותר לא אראה את זה..

כאילו, מה אנשים הולכים לשם??!!?? יש אנשים שזה יהרוס להם את כלל החיים\ הם לא יחזרו לעולם להיות מה שהם היו, והכול בתמורה לכמה עשרות, לפעמים מאות אלפי שקלים.

והכי גרוע - ילדים בני 9,10,11 רואים את זה!!!! שמים את זה ב-9 בלילה, בחופש הגדול, מתי שאין כבר מה לעשות וכולם דבוקים לטלוויזיה, ותראו למה הילדים נחשפים שם!!! מה הם ילמדו מזה???!?

ממש תוכניות דפוקות יש כאן בזמן האחרון - המטבח (וואי, דרמה נוראה), ה"פולוגרף", אפילו הישרדות שהיה לה פוטנציאל להיות אחת התוכניות היפות בארץ (ואני מודה, לא יכולתי בכל זאת שלא לראות אותה) באו והרסו אותה. אולי חלאס?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בן אדם שמתעסק עם פוליגרף במסגרת שירותו בצה"ל, אני חייב לאמר שהתוכנית הזו מטומטמת..

פוליגרף בימינו הוא כלי לא קביל משפטית אלא משמש כאמצעי חקירה נטו...הוא לא מדויק בשיט וכל ממצא שאתה מגיע איתו הוא בגדר המלצה לא מחייבת.

חוץ מזה, השאלות שם טפשיות, יורדות יותר מדי לפסים אישיים ולא ממש ברור לי למה לעזאזל בן אדם צריך לקבל כסף על שאלות בהן הוא יוצא דובר אמת...זה ממש אבל ממש מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בן אדם שמתעסק עם פוליגרף במסגרת שירותו בצה"ל, אני חייב לאמר שהתוכנית הזו מטומטמת..

פוליגרף בימינו הוא כלי לא קביל משפטית אלא משמש כאמצעי חקירה נטו...הוא לא מדויק בשיט וכל ממצא שאתה מגיע איתו הוא בגדר המלצה לא מחייבת.

חוץ מזה, השאלות שם טפשיות, יורדות יותר מדי לפסים אישיים ולא ממש ברור לי למה לעזאזל בן אדם צריך לקבל כסף על שאלות בהן הוא יוצא דובר אמת...זה ממש אבל ממש מפגר.

יש פוליגרף בצה"ל? איך אפשר להגיע לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...