רדבול והחיקויים - מסוכן לשתות מעל שלוש פחיות ביום - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדבול והחיקויים - מסוכן לשתות מעל שלוש פחיות ביום

Peach

Recommended Posts

נסה לא לשתות במשך שבועיים ואז תדע אם אתה מכור או לא כי נראה שיש לך תסמינים של מכור למשקאות אנרגיה..

בכל מקרה לגבי השאלה האם זה מסוכן אולי עם ערבוב של דברים אחרים או אם יש לך בעיות לב כאלו ואחרות אבל בגדול זה לא אמור להזיק..

ודרך אגב גם לדעתי xl יותר טעים מרדבול ואיך הגעתם לטעם של תרופה?מאוד טעים כשזה קר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נסה לא לשתות במשך שבועיים ואז תדע אם אתה מכור או לא כי נראה שיש לך תסמינים של מכור למשקאות אנרגיה..

בכל מקרה לגבי השאלה האם זה מסוכן אולי עם ערבוב של דברים אחרים או אם יש לך בעיות לב כאלו ואחרות אבל בגדול זה לא אמור להזיק..

ודרך אגב גם לדעתי xl יותר טעים מרדבול ואיך הגעתם לטעם של תרופה?מאוד טעים כשזה קר.

לא יודע, לי אישית זה מזכיר טעם של תרופה

בכל מקרה, מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פאקינג מפוצץ בסוכר - אחד מהחומרים הכי רעילים לגוף האדם (במינון המתאים כמובן..).

זה נכון שברמות נמוכות אין עם סוכר שום בעיה, אבל ברגע שמכניסים לגוף סוכר ברמה שהוא לא מסוגל להתמודד איתה, מתפתחים שני דברים - סכרת, ותאי שומן.

מי שיש לו מטבוליזם מטורף - שיהנה.

כל בעלי המטבוליזם הנורמלי עלולים מאד לסבול משתיה של רדבול בכמויות..

ד"א, סבבה קפאין והכל, אבל דוגרי, רדבול, קפה, קולה, כל הדברים האלו מפוצצים בקפאין, ככה שנכון שזה לא בריא, אבל בני האדם מסתדרים עם זה.

חוצמזה, שכמו שמישהו פה נראה לי אמר כבר.. גוף האדם מתמודד טוב עם קפאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה - אם שותים כמה פחיות ביום או בשבוע מדובר בבזבוז כסף משווע (בחישוב של 5 פחיות XL לשבוע מגיעים בקלות להוצאה של מעל 1000 ש"ח בשנה) ומומלץ לשתות אך ורק במידה וחייבים להיות ערניים לתקופה קצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, נידונתי להיות ישנוני לנצח

תפסיק לעשן כבר גוינטים ולא תיהיה ישנוני יא סטלן.

זה נכון שברמות נמוכות אין עם סוכר שום בעיה, אבל ברגע שמכניסים לגוף סוכר ברמה שהוא לא מסוגל להתמודד איתה, מתפתחים שני דברים - סכרת, ותאי שומן.

בטוח בזה?

כי אז אני מבין למה יש לי כרס קטנה - בינונית (היו לי תקופות שהייתי טוחן סוכר , קילו בכמה ימים של סוכר נקי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...