פרסומת תעמולה לרוכבי אופנוע! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסומת תעמולה לרוכבי אופנוע!

Born2Kill

Recommended Posts

כולכם עבריינים שחורים פליליים.

צריכים לשים אתכם בבית כלא שכולו פשע רעש אחד גדול

אני לא מבין מה הדבר האדיוטי הזה אופנוע, לסוע עם אופנוע בכביש ראשי מלא מכוניות זה פשוט להתגרות במזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ פה זה כן כי כולם נוסעים כאילו מתו ממנת יתר על ההגה :s07:

אבל זה יותר כיף ולא לשבת סגור בתוך מכונית{מדבר בתור אחד שאין לו מכונית אין לו אפילו אופנוע אבל יש לו אופניים וירידה עצבנית מאוד :hat:{ומי צריך קסדה בכלל מקסימום אני יפול וימות או שישבור תכביש אם הגודל שלי אבל למי אכפת}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליה של 300% בהרוגי התאונות עם אופנוע תוך שנה זה לא משהו טריויאלי, בהחלט לגיטימי לצאת בכזה קמפיין לדפוק קצת שכל בראש של נהגי האופנועים.

פול גז, בשבילך כל הקטע של "פשע רשע" וכו' זה אולי בשביל קצת צחוק בריא וטיפת התלהבות, מובן בהחלט, אבל קח בחשבון שיש אנשים שזה מרכז החיים שלהם.

אותם אידיוטים נמצאים אח"כ מרוחים על הכביש פה או שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=345742.msg2988122#msg2988122 date=1215364319]

לא הבנתי בדיוק מה אתה רוצה ולמה אתה חושב שזה מעניין פה מישהו ...

לשתף אותכם בנושא, פשוטו כמשמעו.

ו.... וואלה יש כאלה שלא מעריכים את האופנוענים וחושבים שלכל אחד שיש לו אופנוע הוא מסוכן והם עברייני תנועה.....

רק שתדעו אם לא היה אופנועים בעולם, העולם הזה היה נראה כמו פיצוץ אחד גדול.

פקקים בכל מקום.

בעיות חנייה בכל מקום.

הדלק בעולם היה נגמר יותר מהר.

יש נהגי מכוניות שלא אכפת להם ועולים על האופנוענים כאילו זה איזה ג'וק.

קרה לי פעם אחת שניסו להתגרות בי בכביש, איזה עם כמה נערים נסעו סמוך אליי וכל פעם הסיתו את רכבם הצידה כדי לחשוב שכאילו הם הולכים להתנגש בי.

הם לא מבינים שהם יכולים לגרום לאסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני, על כל מכונית אחת עם אידיוט שעושה דברים כאלו יש בערך 10 אופנוענים שעושים דברים מסוכנים אפילו יותר.

אופנועים זה ממש לא כלי תחבורה כלכלי או חסכוני, אם זה מה שאתה חושב

רכוב עליו אדם אחד, במקרום מועטים 2, והוא צורך בערך חצי תצרוכת דלק של מכונית ממוצעת, שמסיעה 5 אנשים.

יש סיבה שאתה לא רואה את כל העולם עובר לאופנועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם אידיוטים נמצאים אח"כ מרוחים על הכביש פה או שם.

natural selection anyone?

בכל מקרה, אני בתור נוסע אופניים(בעיר אך במהירויות של 30-50 כמעט קבוע) יכול להעיד שרוב המכוניות\אוטובוסים ובעיקר מוניות בארץ הם פשוט חבורה של בני זונות שלא יהססו לשנייה אחת להטיס אותך לנתיב הנגדי,לתוך תמרור או סתם למדרכה.

זה יפה מאד להאשים רוכבי אופנוע, אבל מניסיון אני בטוח שחלק גדול מההרוגים נפגע לא באשמתו וחבל שהנהגים שפגעו בהם לא חוטפים 20 שנה בכלא.

עריכה: לפיקה, בקשר לתצרוכת הדלק, אופנעי 125 סמ"ק לוקחים הרבה הרבה פחות ממכונים עירונית קטנה לא משנה איך אתה מסובב את זה, לא רק שבמהירות רגילה הם יותר חסכוניים אלא שהם גם לא עומדים בפקקים(וזה כידוע שורף דלק כמו כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

natural selection anyone?

בכל מקרה, אני בתור נוסע אופניים(בעיר אך במהירויות של 30-50 כמעט קבוע) יכול להעיד שרוב המכוניות\אוטובוסים ובעיקר מוניות בארץ הם פשוט חבורה של בני זונות שלא יהססו לשנייה אחת להטיס אותך לנתיב הנגדי,לתוך תמרור או סתם למדרכה.

זה יפה מאד להאשים רוכבי אופנוע, אבל מניסיון אני בטוח שחלק גדול מההרוגים נפגע לא באשמתו וחבל שהנהגים שפגעו בהם לא חוטפים 20 שנה בכלא.

עריכה: לפיקה, בקשר לתצרוכת הדלק, אופנעי 125 סמ"ק לוקחים הרבה הרבה פחות ממכונים עירונית קטנה לא משנה איך אתה מסובב את זה, לא רק שבמהירות רגילה הם יותר חסכוניים אלא שהם גם לא עומדים בפקקים(וזה כידוע שורף דלק כמו כלום).

צודק יש נהגים שהם בני זונות של ממש שייטענו בכל מקרה שזה לא אשמתם והם פשוט "לא ראו" את הרוכב....

רק לפני רגע שמעתי שנהג משאית דרס אישה למוות וברח מהמקום. (פגע וברח).

מהם במיוחד אנחנו פוחדים נהג משאית שנוהג תחת מצב שיכרון זה הנוסחא הכי טובה לאסון קטלני, או לחילופין נהגים שנוסעים כאילו הכביש שלהם.

כל פעם שאני רואה משאית אני מנסה שלא להיצמד אליו, טעות קטנה ואני יכול להימחץ בין גלגליו, קרו מקרים רבים כאלה בכביש.

במקרה האחרון ששמעתי עליו זה ליד חיפה, הרוכב נפל מתחת למשאית בשל מדרגה אחת שהתקינו שם, בגלל המדרגה המזדיינת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להאשים את כל העולם ולקרוא לכולם בני זונות, בסופו של דבר אתה הוא זה ששוכב גוסס, מרוח על הכביש, נחנק מהדם של עצמך ומתפגר על האספלט הלוהט עד אובדן ההכרה המיוחל.

"Live or die. Make your choice."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להאשים את כל העולם ולקרוא לכולם בני זונות, בסופו של דבר אתה הוא זה ששוכב גוסס, מרוח על הכביש, נחנק מהדם של עצמך ומתפגר על האספלט הלוהט עד אובדן ההכרה המיוחל.

ובגלל זה צריך ללמוד לשרוד בכביש, ולנהוג בהתאם בכל מקרה.

אבל לפעמים אין מנוס מהמקרים האלה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה צריך ללמוד לשרוד בכביש, ולנהוג בהתאם בכל מקרה.

אבל לפעמים אין מנוס מהמקרים האלה. :-\

לא ממש נכון, אתה יכול להפחית את הסיכוי של דבר כזה משמעותית בכמה צעדים פשוטים...

וזה נכון שרוב התאונות לא באשמת נהג האופנוע אבל עדיין זה לא נותן הצדקה לרכב ...

חבר שלי (אחרי 2-12) שוטים של וודקה החליק עם האוטו בסיבוב ולקח איתו אופנוע בתור פגוש צדדי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שאופנוענים - בלי להכליל אבל רובם חושבים שהכביש של אבא שלהם.

עוקפים מימין ,מזגזגים בין רכבים בצורה מסוכנת וכו'

לא פעם (וגם לא פעמיים) ראיתי אדיוט על קטנוע שעקף מימין וסיים בתוך דלת של ,וכל פעם מחדש אני צוחק על כמה הם אדיוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...