Hancock הדיון הראשי(היום בקולנוע) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hancock הדיון הראשי(היום בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

hancock.jpg

ז'אנר: דרמה, פנטזיה, פעולה, קומדיה.

אורך: 92 דקות.

שפה: אנגלית.

מדינה: ארה"ב.

במאי: פיטר ברג.

שחקנים: וויל סמית', שרליז ת'רון, ג'ייסון בייטמן, ג'יי הד, אדי מרסן, דיוויד מייטי, מטריקס פייטן.

חברת הפקה: Blue Light, Forward Pass, Overbrook Entertainment, Relativity Media, Weed Road Pictures.

תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 03/07/2008

תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 02/07/2008

תקציר:

גיבור-על אלכוהוליסט, קשה יום ורודף נשים בשם הנקוק (וויל סמית', "אני האגדה") שירד מגדולתו מוצא את עצמו מתאהב בעקרת בית רגילה (שרליז ת'רון, "ארץ קרה"), אישתו של היחצ"ן שלו (ג'ייסון בייטמן, "הממלכה") המנסה לתקן את תדמיתו כגיבור-על.

הבמאי פיטר ברג ("הממלכה", "המרדף") מביא מבט לא קונבנציונלי על חייו הפרטיים של גיבור על-אנושי, שדמותו דומה יותר לכוכב רוק פוסט-תקופת התהילה שלו, מאשר מודל לחיקוי.

על התסריט אחראים: פיטר ברג עצמו, ג'ון אוגוסט ("המלאכיות של צ'רלי", "סיפורי דגים") ועקיבא גולדסמן ("אני האגדה", "צופן דה וינצ'י", "אני רובוט").

טריילר

~סרטים~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט נחמד שמשלב אקשן והומור משחק טוב של השחקנים אך הסיומת לדעתי מאכזבת , ציון 6-7 , חשוב לציין שראיתי את הסרט ב יס פלנט לב המפרץ שזה אחד הבתי הכי מושקעים בארץ וזה כנראה מה שהוסיף קצת לחווית הסרט , בקיצור ממליץ לראות בעיקר עם חברים ולא עם החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט נחמד שמשלב אקשן והומור משחק טוב של השחקנים אך הסיומת לדעתי מאכזבת , ציון 6-7 , חשוב לציין שראיתי את הסרט ב יס פלנט לב המפרץ שזה אחד הבתי הכי מושקעים בארץ וזה כנראה מה שהוסיף קצת לחווית הסרט , בקיצור ממליץ לראות בעיקר עם חברים ולא עם החברה.

אז אני מבין שכדי לי ללכת ? (: (לא לסרט ליס פלאנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...