U.S., Canada Offer Big Subsidies to Lower-income Families to Ditch Old Autos - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U.S., Canada Offer Big Subsidies to Lower-income Families to Ditch Old Autos

huber

Recommended Posts

לפי דעתי זה ארה''ב עושה את זה רק בשביל להגיד כאילו היא תורמת משהו למאבק נגד התחממות גלובלית בדוגרי אני חושב שתוכנית כזאת היא לא ריאלית

קודם כל תשים לב

אתה צריך משפחה של ארבע נפשות שמרוויחה פחות מ63 אלף דולר לשנה והסכום שתקבל הוא עד 3500 דולר אישית אני חושב שזאת תוכנית קצת הזויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הקטע אבל זה לא למכונית תשים לב עוד פעם לקריטריון אתה צריך להרווייח יחסית גרושים כדי לקבל את זה

ומשפחה שמרוויחה פחות מ63000 לשנה לא תשתמש בזה למכונית זה הקטע

אבל תשמע זה נחמד, אני אישית לא מתלהב מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20K דולר למכונית חדשה?

ידידי,טויוטה קאמרי עולה 19,000$ שבארץ עולה פי 10 - תעשה את החשבון כמה תעלה מכונית משפחתית פשוטה

זה בדיוק מה שאני אומר, המחיר בחול ממש נמוך אז 3500 דולר זה החזר משמעותי.[br]פורסם בתאריך: 3.07.2008 בשעה 14:11:00

כן הקטע אבל זה לא למכונית תשים לב עוד פעם לקריטריון אתה צריך להרווייח יחסית גרושים כדי לקבל את זה

ומשפחה שמרוויחה פחות מ63000 לשנה לא תשתמש בזה למכונית זה הקטע

אבל תשמע זה נחמד, אני אישית לא מתלהב מזה

האמריקאים לא גזע חכם - הם אוהבים לזרוק כסף על מוצרים שהם ממש, אבל ממש לא חייבים. הפיתויי לקבל החזר של 3500 דולר כשמכונית עולה 10-20 אלף הוא די גדול. בנוסף, יש את הסוגייה של חיסכון בהוצאות הדלק שיכול לעזור למשפחה שכזו. בארה"ב הוא לא מותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...