מעוניין לקנות מסך 24 אינטש, המסך הבא בדרוג המחיר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מסך 24 אינטש, המסך הבא בדרוג המחיר

good_pap

Recommended Posts

אני אבא לילד מטורף על משחקי מחשב מוטרפים. קראתי את רוב הכתבות הדנות ב24 אינטש. אני קיבלתי החלטה שהדיונים סביב דל די מעייפים.

אני מוכן לזרוק עוד קצת (טרם החלטתי כמה) כסף, ולקנות מסך שהוא בטוח מצויין למשחקי מחשב ואין לגביו התניות על ביצועים למשחקים.

יש לבן מחשב חזק ומחכים למשיח בנושא מסך. כל פעם יש משהו חדש: זמני תגובה, הרגל, מחבר חדש, , לחצן חדש וכו'

הגדרת בקשת העזרה היא:

1) מסך מצויין למשחקים!!! ללא תנאים וגירסאות. זמני תגובה, צבעים וכו'

2) מתאים לצפות בטלוויזיה. זוויות צפייה. נושא החיבורים לא ממש ברור לי עד הסוף ולהערכתי ניתן להתפשר קימעא(יש לנו יס

3) PIP

זה גם סדר העדיפות.

החופש ניגמר, ואת המסך צריך בזמן הנכון, ולא בזמן כלשהו כללי.

אשמח לקבל דירוג 3-4 מסכים. מיותר לציין שאיני מתכוון להשקיע 7000 ש"ח.

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון למשחקים עדיף פשוט שתיקח מסך 24" שהוא עם פנאל TN. יש מגוון מסכים (ואני לא מספיק מומחה להגיד לך מה עדיף) אבל מחירם נע סביב 2500 ש"ח

כמו כן יש מסך 28" של Hannspree (שהתרשמתי ממנו לטובה,ובכלל מהחברה) בכ-2700 ש"ח או מסך 28" של VS במחיר יקר בהרבה מהראשון

http://tms.co.il/cat/45/215:528

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרשמותי מהתשובה, שכאילו כל מה שהוסבר באתר בנושאים הטכניים לא רלבנטי.

האם המסכים האיכותיים שפורטו באתר מטרתם לספק יכולת לראות בלבד?![br]פורסם בתאריך: 29.06.2008 בשעה 16:35:22

איפוא כל הנושא של איכות צבעים? חדות? ועוד'
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלהם להיות איכותיים בעיקר בכל הנוגע לגרפיקה,עריכה של וידאו או תמונות ושימוש משרדי,שם לפחות האיכות שלהם מתטבאת במלואה.

במשחקים זה ידוע שהגודל ולא האיכות של הפנאל (באופן כללי) קובעת. משחקים מרויחים סה"כ מזמני התגובה הנמוכים של ה-TN ואין בעיות איתם כמו Input lag ושאר הבעיות שלפעמים צצות בסכים אחרים כמו ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי,לא ממש.

למשחקים נוהגים להמליץ פה על מסך 22" עם TN על פני מסך 19" איכותי כדוגמת ה-VP930 למשל.

מה גם שלמשחקים הגודל יותר חשוב גם אם זה בא קצת על חשבון האיכות. ההנאה ממסך 28" או 24" לעומת 20" עושה את ההבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן. כמעט כל המשתמשים באתר מדברים על מסכים למשחקים ועוד'. ואתה אומר שלמשחקים מספיק מסך עם ביצועי צבע, הארה ןעוד נמוכים יותר משמעותית.

האם מישהו מסכים? כי אני מבולבל.

אני מודה שאני לא בקיא בפרטי הטכנולוגיה. אבל יש כאן מאמרים והסברים מלומדים מדוע לקחת מסכים עם פנלים אחרים כדי לעמוד בביצועי משחקים ולהנות מחוויית המשחק(צבע, הארה, קונטרסט ועוד,)[br]פורסם בתאריך: 29.06.2008 בשעה 16:45:52

לא מצאתי התייחסות למסכים אלו, פרט לאחת. האם גודל הנקודה הגדול לא משפיע?

כיצד רואים בו טלוויזיה?

איך זוויות הצפייה? מדיניות פיקסלים שרופים וכו'.

מדוע עדיין יש המתענינים בפנלים אחרים לצורכי משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה די מפתיע אבל למשחקים הדרישות ממסך הן הכי נמוכות. כמעט כל מסך עובר את דרישות הסף של משחקים. ולכן מסך כמו הHannspree יהיה מתאים לבן שלך.

אבל תשאל את עצמך האם הבן שלך ישחק 100% מהזמן? הוא לא יגלוש עם המסך? לא יכתוב עבודות לבית הספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו כמובן השאלה. אבל מדבריו הבנתי (ואם אני טועה אז יש מקום לשינוי ההמלצה) שרוב הזמן הבן יבלה במשחקי מחשב,ואז באמת יש הצדקה ל-28" הזה או לחליפוין 24 זולים יותר שעולים כ-2500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא 100% משחקים ואתה מעוניין לחבר את הYES ואתה גם חובב סרטים

ממליץ לך בחום על מסך Syncmaster 245T

מסך בעל פאנל S-PVA שהוא מצויין לסרטים

זוויות צפייה טובות, פחות מפאנל S- אבל מי משתמש במסך כשהוא צופה בו בזווית של 170 מעלות?

המון חיבורים וכמובן PIP שכרגע אני רואה בו YES עם הממיר HD החדש

וגם המסך יפה, מסגרת שחורה גלוסית(מבריקה) סביב המסך

רגלית עם המון פונקציות, PIVOT 360, שינוי זוויות כלפי פנים וחוץ, הפיכת המסך ל90 מעלות כולל תוכנה שהופכת את השולחן עבודה

בקיצור, אם יש את הכסף אז לך על זה.

28 ועוד עם פאנל TN? :nono:

ואולי יגידו פה כמה בלבלנים שהמסך הזה יקר יותר מהDELL ללא הצדקה אבל אם תשיג אותו במחיר טוב אז 100 לפה או 200 לשם זה לא כזה קריטי וגם לDELL יש INPUT LAG גבוה יותר וחוץ מזה נמאס לשמוע כבר על הDELLים, לך על הסמסונג ותתחדש!

או שכמובן אם יש תקציב ממש גבוה, יש את NEC ואת EIZO הפרארי של המסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי יגידו פה כמה בלבלנים שהמסך הזה יקר יותר מהDELL ללא הצדקה אבל אם תשיג אותו במחיר טוב אז 100 לפה או 200 לשם זה לא כזה קריטי וגם לDELL יש INPUT LAG גבוה יותר וחוץ מזה נמאס לשמוע כבר על הDELLים, לך על הסמסונג ותתחדש!

או שכמובן אם יש תקציב ממש גבוה, יש את NEC ואת EIZO הפרארי של המסכים

ההבדל בין Samsung שלך ל הוא 1ms אז תפסיק להתהדר ב .

ככל מה שהבנתי זאת מגבלת הטכנולוגיה של פנל S-PVA.

כולם כבר יודעים שהשגת את שלך במחיר נמוך ממחיר השוק .... כי אתה לא מפסיק לציין זאת.

המחיר של ה 245T גבוהה ב 12% מ 2408 והוא סובל מאותם בעיות בדיוק!

ה input lag אינו משמעותי (מהנסיון האישי שלי) ואין הבדל מורגש ה 5 ל 6 MS.

הבעיה העיקרית של שני המסכים כמו שאני רואה זאת זה מרחב צבעים מוגדל ולכן בעייה בדיוק גוונים. אדום זוהר מאוד (לדוגמא) וכו.

ולאחר שעברתי ממסך CRT לוקח כמה ימים להתרגל לצבעים העזים ,מה שאפשר לפתור גם בעזרת כוונון הצבעים של .

בסך הכל שני המסכים באיכות טובה ומתאימים למשחקים וסרטים.

לגופו של עיניין

אמרתי את זה בעבר ואני טוען גם עכשיו שכל העיניין של INPUT LAG יצא מכלל פרופורציות.

הבן שלך יהיה מרוצה גם מDELL .... וגם מ 245T שני המסכים מצויינים.

כשמפחשים בעיות תמיד מוצאים אותן ... תאמין לי שאני לא מתחרט על הקנייה של ה 2408 אבל אני לא משחק משחקי FPS.

בעיקר flight simulator ואסטרטגיה.

ואני לא מבחין בשום בעיות עם ה 2408

בכל מקרה אם אתה חושש לך על ה 245T ...

אתה לא תקבל מסך" אחר" . . . שנהם זהים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

מהמעט שהצלחתי לדלות הבדל input lag של 245T הוא 53 וזה די קרוב לדל.

עתה נותר ללכת לחנות ולראות בעיניים את שני המסכים ולקבל החלטה.

האם יש המלצות?

אני גר בחולון.

אם אין ברירה אסע לאן שצריך.

מישהו ממליץ על ספק מסויים.

אגב, מה המדיניות של פיקסלים שרופים אצל סמסונג?[br]פורסם בתאריך: 30.06.2008 בשעה 17:12:52

האם גם כאן יש מהדורות שונות של חומרה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקסל שרוף ואתה מקבל מסך חדש

אם אני לא טועה זה גם פיקסל בהיר אחד אבל אני לא בטוח

בכל מקרה, למיטב ידיעתי אף אחד לא מחזיק את המסך הזה בחנות בתצוגה

קטע דבילי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...