XP לא עולה לאחר ונתקע במסך הכניסה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP לא עולה לאחר ונתקע במסך הכניסה

yosside

Recommended Posts

אני מפעיל כרגיל וברגע שזה מגיע למסך הכניסה (הכחול "ברוך הבא") ונכנס רואים את הדסקטופ ריק כלומר רק הרקע ואז זה חוזר למסך הכניסה הכחול עם הסמל והמשתמש (אדמניסטריטור) ורושם שומר את ההגדרות האישיות שלך (או משהו בסגנון) כל נסיון ללחוץ על הסמל של המשתמש על מנת להכנס פשוט רושם "מתנתק" וזהו עדיין במסך ההמתנה הכחול...

סייפמוד לא עובד :-( וגם ההגדרות האחרונות הטובות שלXPץ last known(....)

מה ניתן לעשות?

כל רעיון יתקבל בברכה (יש לציין שאין ברשותי את דיסק ההתקנה כרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחזור מערכת

תדליק את המחשב , תקליק על F8 , עד שיעלה התפריט , תבחר ב SAFE MODE

אחרי שאתה מגיע , תבחר את היוזר שלך , מגיעה הודעה , תלחץ NO , והיא תכניס אותך לשיחזור מערכת

אם תקליק על YES , אתה יכול להיכנס לשחזור מערכת , ע"י , התחל , כל התוכניות , עזרים , כלי מערכת , שיחזור מערכת

תחזיר את המחשב לימים אחורה ותן לו אישור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקרא כמו בעיה עם הגדרות userinit.exe . אם אכן תצליח להעלות LIVE CD, הכנס לעורך Registry כלשהו ו-ודא שהנתונים הם כמו בתמונה כולל הפסיק בקצה השורה אבל שום דבר פרט למה שמופיע. אם הכל תקין, ודא קיומו של הקובץ הנ"ל במיקום המתאים (החלף את C באות הכונן המתאימה לזו עליה מותקן ה-WINDOWS).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

השגתי את הדיסק של SP2 וניסיתי לעשות ב- fixboot C:" recovery console" לא עזר ניסיתי גם "CHKDSK" לא עזר...

רציתי לעשות ריפיר לקבצי המערכת ® אך אין לי את האפשרות זה נותן לי רק להתקין מחדש (אך לאחר שאני לוחץ אישור הוא נותן הודעה שזה לא מומלץ להתקין 2 מערכות הפעלה על אותה המחיצה...מוזר...) אבל אני לא רוצה להתקין את ו"לדרוס" את ההתקנה הקיימת.

מה עוד ניתן לעשות?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אין לי את המסך הזה... :-\

במסך ההתקנה אני לוחץ אינטר ואז F8 לאשר את ההסכם זה מחפש התקנה קיימת וישר נותן לי להתקין באחת מהמחיצות ללא אפשרות לעשות תיקון לקבצי המערכת

עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק מקורי ??

ניסית את זה גם ? או אם אתה יכול להשיג ERD COMMANDER יותר טוב

גם תקוע..

זה יש לך פה מדריכים באתר איך ליצור LIVE CD ותצרוב אותה ותעלה ממנה .. ותבדוק את קבצי המערכת

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.msg2666976#msg2666976

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך כמו קודמי על ERD קומנדר או לחילופין HIREN BOOT CD

או שניתן בצורה קצת יותר מסובכת להעלות לינוקס בוט מה USB ולנסות להוריד כלים לתיקון

הנה לינק ללינוקס בוט דרך ה USB

http://www.pendrivelinux.com/2008/02/13/pendrivelinux-2008-install-from-windows/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין לי במחשב השני צורב ולכן אין לי אפשרות לצרוב זאת הסיבה שלא ניסיתי את אופצית ה LIVE CD

מה שכן יש לי זה DOK-1GB האם ניתן להתקין את ERD COMMANDER \ HIREN BOOT על פלאש דרייב כך שזה יעשה ממנו בוט ?

במידה ולא אשמח להמלצות מה ניתן לעשות??? (חוץ מהמדריך ללינוקס בוט דרך ה שהובא בהודעה הקודמת)

להעלות לינוקס בוט מה ולנסות להוריד כלים לתיקון

אשמח לשמות של כלים כאלה

תודה רבה [br]פורסם בתאריך: 30.06.2008 בשעה 16:06:54

עדכון: טוב אז הפעלתי את הלינוקס מהDOK מה עכשיו?

באיזה כלים להשתמש? (אם אפשר לינק זה יהיה מצויין)

האם יש משהו שיש לבדוק בנוסף לזאת כך שתיהיה אינדיקציה ממה נובעת הבעיה הזאת?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...