"חוק דרומי" - אושר סופית!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חוק דרומי" - אושר סופית!!!

Born2Kill

Recommended Posts

וחשוב לזכור-

החוק הזה לא נותן "רישיון להרוג", ואף אחד לא יצא החוצה עם לום, סכין קומנדו ומטול ויתחיל לצוד ערבים.

ניכנס לך מישהו הבייתה עם כוונת זדון? אתה יכול "לנטרל" אותו בלי לחשוש מהתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עם זאת, החוק לא יחול אם "המעשה היה לא סביר בעליל, בנסיבות העניין, לשם הדיפת הפורץ או הנכנס"

המשפט הזה הוא כוללני ואינו מגדיר מה זה לא סביר, ככה שעל כל דבר שיתבצע כמעט אפשר לשפוט ובסופו של דבר השיקול יהיה של שופט.

מי קווה שהייתי חייב לתת לו נבוט בראש? אולי רק הייתי צריך לצעוק "עוף מכאן"

מי קבע שהייתי צריך לירות בו כדור ולא לחבוט לא בראש?

מי קבע שהייתי צריך לירות 10 כדורים ולא כדור אחד?

מי קובע מה בסופו של דבר סביר?

ולנושא קצת שונה: בדואים שגונבים תחמושת וציוד משטחי אימונים של צה"ל, האם כעת ניתן יהיה פשוט לטעון M16 ולירות בהם? היה מקרה לא מזמן על קצין גבעתי שנשפט על כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפט הזה הוא כוללני ואינו מגדיר מה זה לא סביר, ככה שעל כל דבר שיתבצע כמעט אפשר לשפוט ובסופו של דבר השיקול יהיה של שופט.

מי קווה שהייתי חייב לתת לו נבוט בראש? אולי רק הייתי צריך לצעוק "עוף מכאן"

מי קבע שהייתי צריך לירות בו כדור ולא לחבוט לא בראש?

מי קבע שהייתי צריך לירות 10 כדורים ולא כדור אחד?

מי קובע מה בסופו של דבר סביר?

ולנושא קצת שונה: בדואים שגונבים תחמושת וציוד משטחי אימונים של צה"ל, האם כעת ניתן יהיה פשוט לטעון M16 ולירות בהם? היה מקרה לא מזמן על קצין גבעתי שנשפט על כך

החוק הזה פוטר את השופט מלתת עונש מינימאלי המחוייב בחוק על הריגה פלילית, כמובן אם למשל הפרוץ לא היה חמוש בכלל וניסה לברוח למשל דפקת לו 10 כדורים בגב כשהוא היה חצי מטר מהדלת שלך רוב הסיכויים שלא יקבלו את הטענה שלך על הגנה עצמית. מצד שני פורץ חמוש בחדר השינה שלך שחטף כדור בראש כנראה יתקבל כטיעון מוצדק.

ולא כמובן שאין קשר לצה"ל שום חוק אזרחי לא תקף בצה"ל בטח שבטח לא בנוהלי פתיחת אש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שלא מאמינים איך זה יעזור ביום-יום

אני פשוט אספר לכם סיפור, שקרה למשפחה שלי.. לפני די הרבה זמן..

אז בזמנו אבא שלי החזיק כלב זאב בבית, כלב דיי רצחני בכל הנוגע לכל מי שהוא לא מכיר..

בכל מקרה כשהייתי תינוק... פרצו לנו הביתה שתי פורצים.. הכלב פשוט הוריד חתיכת מהרגל לאחד מהם..

הקיצר נגררנו איתם למשפט שבסופו היינו צריכים לשלם פיצויים לאחד מהם והכלב הורדם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו זה ממש לא משנה...בתור אחד שלמזלו כן יש לו רשיון לאקדח וחברים שלו עברו 7 מדורי גיהנום כדי להשיג אחד כזה אז מה זה נותן חוץ מלחקלאים בחוות בודדים. הרי 95% מהאנשים בארץ בכלל לא רשאים להחזיק כלי . ככה שחוץ מלאוכלוסיה המצומצמת הזאת (שכולי תקווה שהחוק יתן להם את הכוח לעשות את מה שאוזלת ידה של המשטרה לא מצליחה לעשות) אף אחד לא יושפע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שלא מאמינים איך זה יעזור ביום-יום

אני פשוט אספר לכם סיפור, שקרה למשפחה שלי.. לפני די הרבה זמן..

אז בזמנו אבא שלי החזיק כלב זאב בבית, כלב דיי רצחני בכל הנוגע לכל מי שהוא לא מכיר..

בכל מקרה כשהייתי תינוק... פרצו לנו הביתה שתי פורצים.. הכלב פשוט הוריד חתיכת מהרגל לאחד מהם..

הקיצר נגררנו איתם למשפט שבסופו היינו צריכים לשלם פיצויים לאחד מהם והכלב הורדם..

וואו- זה באמת סיפור עצוב. חראם על הכלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...