"חוק דרומי" - אושר סופית!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חוק דרומי" - אושר סופית!!!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

EA Games ו- ייפשטו רגל!

אם הוא פולש לכם לחדר תזרקו רימון ואז תרססו..... כמו בקונטר סטרייק. ;D

חחחח נכנסתם חזק לעיניין....

חוק מוצדק לדעתי, אני זוכר מקרה שחייל באפטר או חמשוש או לוידע מה ירה בפורץ שנכנס לבית שלו, הפורץ תבע אותו וניצח במשפט.. רק על החוצפה לגשת לתביעה נגד החייל הייתי חוטף עצבים ורוצה לדפוק לפורץ גם כדור בראש... מערכת משפטית מפגרת... הגיע הזמן לחוק כזה .. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות בקשר לזה:

1) עכשיו ישחררו אותו?

2) איך תדעו למה הפורץ פורץ לכם לבית?

לביצוע עבירה אחרת או לא? כי אם זה רק לשם עדיפתו החוק לא חל, איך אפשר לדעת?

3) איפה כתוב כל החוקים האלה וכל התיקונים?

עריכה:

יש בארץ חוק שנאשר מהתקופה של הבריטים שנותן לך זכות להגנה עצמית, אם אדם נהרג תוך כדי זה שאתה מגן על עצמך זה נחשב הריגה פלילית ואתה יושב על זה בכלא?

היה חוק שאפשר להגן על עצמך אבל לא עם דברים כמו סכין ודברים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה.

נראה לי שרוב האנשים פה שוכחים שלא לכל אחד פה מותר להחזיק באקדח\רובה בכלל.

אני בספק האם החוק חל על בן אדם שמחזיק בכזה בלי רשיון.

ברגע שיהיה מותר לכל בן אדם להחזיק חם אפשר לסגור את הבסטה ולעוף מפה.

::)

בנוגע לחוק עצמו:

האמת, שמאוד קשה לי להסכים איתו. זה מאוד גבולי. לא יתכן שיורשה לבן אדם לקחת חי אחרים לידיו (אלא אם כן הוא חיל\שוטר).

אבל בסופו של דבר, אני מאמין שאם הייתי נדרש להצביע לדוגמה, הייתי מציע בעדו.

יש בעיה רצינית, גניבות חוזרות ונשנות לחוות חקלאים, בעיקר בנגב. בהחלט אני מסכים עם זה שיש גבול, במידה מסויימת זכותם להגן על הרכוש שלהם. אין מה לעשות, לא יתכן שיגנבו חופשי (וזה מה שקורה), ורק אחרי זה תפקיד המשטרה יהיה פשוט לחפש את הגנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא, ככה- נכנס לך גנב לבית, איש בלתי מזוהה שאתה לא מכיר וכמו שמישהו אמר "מנקה" לך אותו או מתכוון לנקות אז את יכול להוריד לו בומבה עם המחבט בייסבול שקיבלת לבר מיצווה מדוד שלך מארצות הברית או עם כל דבר כזה ואחר והחוק יהיה ביידים שלך ולא של הפושע. הכוונה זה לא אם נכנס לך הגנן לדשא ובמקרה הוא לוקח הרבה כסף על גינון אז תוריד לו "הד-שוט" ויאלה ביי.. :lol:

אני לא קראתי את כל מה שהחוק החדש אומר בדיוק אבל שמעתי את דרומי והתריגל שעשה לגנבים ואיך שהוא צבע אותם והכל וזה פשוט גאוני- החזיר להם כפליים! הבעיה היא שהגנבים תקוע אותו מאחורה מה שנקרא(לא לחתימה!).

אזמהיום המחבט בייסבול שלי נמצא בעמדת הכן ושלוף! (טוב, הכי נורא נזרוק עליו היט סינק אחד ושיקבל בומבה קטנה בראש! :hat:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי החוק מוצדק ואין ספק שהוא יעזור לחלקאים בנגב.

אבל אני לא רואה את התרומה שלו ביום יום. כמה אנשים כבר מחזיקים בבית? :nixweiss:

בטח שהוא יעזור יום יום. החוק היום ואז לא דיבר רק על חם. מספיק שתדפוק לו מחבת בראש וייגרם לו נזק, הוא יוכל לתבוע אותך. כבר שמעתי על מקרים שפורצים נחתכו משבירת חלון, תבעו את בעלי הבית וזכו.

החוק אומר שתוכל לפגוע בפורץ. אף אחד לא אמר חם, משאירים לך את האפשרות לבחור דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...