"חוק דרומי" - אושר סופית!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חוק דרומי" - אושר סופית!!!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שיקרה דבר כזה קרירין..

אם יכנס אליי לשטח אדם לא מוכר אני לא ארוץ כמו ילד בן 3 ואצעק ברחבי הבית "יש! סוף סוף אני אוכל לבדוק אם אני יודע לכוון כמו שצריך!"

לעומת זאת,אם אני אחשוד שלאדם יש מניע נסתר (מן הסתם,אני לא מכיר אותו והוא מתגנב אליי לשטח) זה רעיון בהחלט טוב שאפשר לאיים עליו בנשק ולדעת שבמקרה והוא ירוץ לכייווני או משהו כזה אני אוכל לירות ובמקרה והוא יהרג אני לא אהפוך לרוצח פתאום...

אחלה חוק,קיוויתי שהוא יעבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות בקשר לזה:

1) עכשיו ישחררו אותו?

2) איך תדעו למה הפורץ פורץ לכם לבית?

לביצוע עבירה אחרת או לא? כי אם זה רק לשם עדיפתו החוק לא חל, איך אפשר לדעת?

3) איפה כתוב כל החוקים האלה וכל התיקונים?

עריכה:

יש בארץ חוק שנאשר מהתקופה של הבריטים שנותן לך זכות להגנה עצמית, אם אדם נהרג תוך כדי זה שאתה מגן על עצמך זה נחשב הריגה פלילית ואתה יושב על זה בכלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף חוק שממש צריך.

כמובן שיש חסרונות אבל היתרונות של החוק עולות על החסרונות לאין שעור. במדינה שלנו, שהבטחון בריצפה(מסיבות אלו ואחרות) טוב לדעת שלפחות יש לך אפשרות להתגונן במידה ומישהו בא "לנקות" לך את הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף חוק שממש צריך.

כמובן שיש חסרונות אבל היתרונות של החוק עולות על החסרונות לאין שעור. במדינה שלנו, שהבטחון בריצפה(מסיבות אלו ואחרות) טוב לדעת שלפחות יש לך אפשרות להתגונן במידה ומישהו בא "לנקות" לך את הבית.

ואללה סוף סוף כנראה הגיעו ימות המשיח ;D

עכשיו גם הרבה מהגניבות יתמזערו !

כי הגנב ידע שעכשיו מותר לחורר אותו :xyxthumbs:

לא צריך להרוג צריך לירות בברכיים כאב מוות שיזכר לו לכול החיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שכמעט כל אדם שיש לו בבית והוא חוזה בפריצה לבית שלו גם לפני החוק לא היה מהסס להשתמש בנשק כנגד הפורץ, עכשיו פשוט מעוגן בחוק שמותר לו לעשות כך מבלי שהוא יסבול אחר כך ממשפט ואינספור חקירות במשטרה (זאת במידה כמובן שהירי מוצדק, מה שסביר להניח שיקרה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שכמעט כל אדם שיש לו בבית והוא חוזה בפריצה לבית שלו גם לפני החוק לא היה מהסס להשתמש בנשק כנגד הפורץ, עכשיו פשוט מעוגן בחוק שמותר לו לעשות כך מבלי שהוא יסבול אחר כך ממשפט ואינספור חקירות במשטרה (זאת במידה כמובן שהירי מוצדק, מה שסביר להניח שיקרה.)

בנינו לא אני ולא אתה היינו יורים בפורץ בלי החוק הזה

וספק גם עם החוק הזה

עם החוק האפשרויות לא מובנות (לי לפחות) ובלי החוק הזה האפשרויות שלך

או פעם אחת בחיים לצאת הומו (סליחה אם העלבתי מישהו) ולברוח (זה לא שזה שכן שלך או מישהו קרוב אליך שכל פעם יעשה לך צרות, פעם 1 פרץ גנב קצת והלך)

או לשבת 25 שנה בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאלא אם כן באמת הפורץ היה תוקף אותי לא היתי יורה בו,לפחות לא כדי להרוג חס וחלילה אך ורק כי היתי חושש מהתוצאות של זה.

אבל כשהחוק הזה עבר,אני יודע שבמידה ויקרה מצב שבו אני ארגיש שאני צריך לירות כדי להגן עליי או על משפחתי אני יכול לירות בלי להסס,נכון שאני לא ארה כדי להרוג..אבל אני לא אהסס לירות במחשבה שאולי אני אפספס ואפגע לו באיבר חיוני והוא ימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני הייתי שולף עליו ואם הוא היה מנסה משהו אני מעריך שגם הייתי יורה בו. לא צריך אומץ מיוחד בשביל ללחוץ על ההדק, זה לא כמו לדקור מישהו ממרחק אפסי. החוק הזה פשוט נותן לך בטחון שלא יקרה מצב אבסורדי בו אתה מנסה להגן על עצמך\משפחתך\רכושך ותשלם על כך בזה שתשב בכלא ללא צדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...