לאחר המלצות על החנות פנדה משני אנשים מבינים עניין אני מחתרט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר המלצות על החנות פנדה משני אנשים מבינים עניין אני מחתרט

Os.Master

Recommended Posts

ב 14.04.2008 רכשתי זיכרונות של GEIL 4 סטיקים כל אחד של גיג'ה מהסניף בבאר שבע

עבר שבוע שאני עובד עם הזיכרונות הכל בסדר הכל תקין חשוב לציין ללא OC וללא האלעת מתחים

לאחר שבוע התחילו הבעיות מסכים כחולים וכל פעם היה קורס לי המחשב

שלחתי את הזיכרונות לפנדה לאחר שבועיים שאני עובד עם גיג'ה אחד הזיכרונות הישנים שלי הכל עובד תקין

ולאחר שכל הזמן שיגעו אותי בטלפון כל פעם הייתי צריך להתקשר לסניף פנדה בקיסריה שתבינו אני בתור לקוח אמור לעשות את הטלפונים לסניף הראשי?

אני חושב שרק הטלפונים אליהם עלו לי 20 שקל עם השיחות

לאחר דיבור עם הטכנאי במעבדה אמר לי שהם תקינים ויכול להיות שהבעיה אצלי

אמרתי אוקיי אולי אחד הסלוטים בלוח אם עושה בעיות בדקתי את הלוח אם דיסק קשיח סלוטים ומעבד בעזרת התוכנה check

והכל נמצא תקין

החזירו לי את הזיכרונות הופה חזר המסכים הכחולים

ביקשתי לדבר עם המנהל הראשי אמרו לי תשלח מייל לא ניתן לדבר עם המנהל בטלפון ראיתם דבר כזה?

בקיצור מה שאני באתי להגיד פה שאני מאד מאד מאד מאוכזב מפנדה מחשבים הזיכרונות עלו סכום כסף לא קטן 601 שקל ואני תקוע איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 14.04.2008 רכשתי זיכרונות של GEIL 4 סטיקים כל אחד של גיג'ה מהסניף בבאר שבע

עבר שבוע שאני עובד עם הזיכרונות הכל בסדר הכל תקין חשוב לציין ללא OC וללא האלעת מתחים

לאחר שבוע התחילו הבעיות מסכים כחולים וכל פעם היה קורס לי המחשב

שלחתי את הזיכרונות לפנדה לאחר שבועיים שאני עובד עם גיג'ה אחד הזיכרונות הישנים שלי הכל עובד תקין

ולאחר שכל הזמן שיגעו אותי בטלפון כל פעם הייתי צריך להתקשר לסניף פנדה בקיסריה שתבינו אני בתור לקוח אמור לעשות את הטלפונים לסניף הראשי?

אני חושב שרק הטלפונים אליהם עלו לי 20 שקל עם השיחות

לאחר דיבור עם הטכנאי במעבדה אמר לי שהם תקינים ויכול להיות שהבעיה אצלי

אמרתי אוקיי אולי אחד הסלוטים בלוח אם עושה בעיות בדקתי את הלוח אם דיסק קשיח סלוטים ומעבד בעזרת התוכנה check

והכל נמצא תקין

החזירו לי את הזיכרונות הופה חזר המסכים הכחולים

ביקשתי לדבר עם המנהל הראשי אמרו לי תשלח מייל לא ניתן לדבר עם המנהל בטלפון ראיתם דבר כזה?

בקיצור מה שאני באתי להגיד פה שאני מאד מאד מאד מאוכזב מפנדה מחשבים הזיכרונות עלו סכום כסף לא קטן 601 שקל ואני תקוע איתם.

אם אתה שם זיכרונות בכל הסלוטים אתה צריך להעלות מתח לזיכרון בדר"כ וכדאי גם לNORTHBRIDE כי אתה מעמיס על הבקר תנסה להעלות שלב אחד לזיכרון ושלב אחד לגשר ותעדכן :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם זיכרונות בכל הסלוטים אתה צריך להעלות מתח לזיכרון בדר"כ וכדאי גם לNORTHBRIDE כי אתה מעמיס על הבקר תנסה להעלות שלב אחד לזיכרון ושלב אחד לגשר ותעדכן :-)

אני מתכוון ללא העלאת מתחים מעבר למותר ממה שרשום בזכירונות צריך להיות 2.1

שמתי 2.1 ולא העלתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אבל בפועל כאשר אתה מאכלס את כל ה 4 סלוטים צריך להעלות יותר תנסה להעלות עוד רמה אחת שיהיה 2.15V ואם לא אז 2.2V

בבוקר שמתי על 2.2 ועדיין היו קריסות והזיכרונות מתחממים יותר מידי גם במצב 2.1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס לא אמור להעלות מתח באופן אוטומטי(בהנחה שלא שינו את ההגדרה שיקבע מתחים באופן אוטומטי)? אני לא חושב שמצפים מרוב האנשים שמוסיפים ללוח, להיכנס לביוס ולהעלות מתח.

גם מצב אוטומט ניסתי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...