עוד מעט טס צריך כמה עצות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מעט טס צריך כמה עצות

--Adidas

Recommended Posts

עוד שבועיים ככה אני טס לאוקראינה .. וזה פעם ראשונה שאני טס ..

אז רציתי לשאול כמה שאלות (אני noob בטיסות)

מה כדאי לקחת איתי ?

מתי קונים דברים בדיוטי פרי ואיך כל זה עובד ?

כרגע לא עולה לי עוד שאלות לראש כי אני לא יודע מה לשאול

אז תתנו לי ככה טיפים בכללי

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה טס לבד ?...

גם אמא שלי שאלה אותי אם אני רוצה לטוס אבל לרוסיה אבל אני לא טס כי אין לי כוח לבד.

אתה קונה דברים בדיוטי פרי לפני שאתה עולה למטוס וכשאתה קונה דברים יש לך אפשרות להשאיר דברים בארץ ולאסוף אותם כשאתה חוזר .

למטוס תיקח איתך ולך לישון זה הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה דברים מביאים, בדר"כ אין לך ממש כח אליהם בטיסה.

מומלץ להביא משהו לקרוא וזהו (טוב, ומן הסתם נגן).

בסופו של דבר אתה נכנס למטוס, יושב ומחכה שלוש שעות. לא סוף העולם.

גם באמצע בדר"כ יש קצת אוכל\שתיה\סרטים דפוקים :) .

הדיוטי פרי הוא מתחם קניות שנמצא בשדה תעופה. זה אחד השלבים האחרונים לפני העליה למטוס, כלומר ברגע שאתה מגיע אליו אתה לא צריך לדאוג למהר וכו', פשוט לצאת משם רבע שעה לפני הטיסה וללכת ליציאה (או איך שקוראים לזה) שאליה אתה צריך להגיע.

אם אתה קונה משהו בדיוטי פרי ואתה לא רוצה להיסחב איתו כל הטיול אתה יכול לשמור אותו בדיוטי פרי ולאסוף אותו כשאתה חוזר (זה חינם).

בסך הכל נתב"ג החדש הוא מאוד נוח ואין לך מה לדאוג. הכל מלא שילוט ואנשים שאפשר לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כמה ימים לפני הטיסה "תעופה בחקירה" בנשיונל ג'יאוגרפיק

+1

:lol: :lol: :lol:

כמו בפרק ההוא של החיים זה לא הכל, כשקנובלר ראה את התוכנית ואז פחד לטוס והיה צריך ללכת לקבוצת תמיכה, למי שראה xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרגע

טיסה לרוסי אוקראינה באמת קצרה מאוד שלוש שעות בערך

תיקח איתך את כל מה שאתה צריך לטיסה-דרכון,כרטיסי טיסה[במידה ויש לך] תבדוק שיש לך ביטוחים ותוודא אם הטיסה יוצאת בזמן שצריך

תגיע לנמל תעופה לפחות 4 שעות לפני הזמן של הטיסה(קח בחשבון זמן לדרך+פקקים) כשאתה מגיע תמצא תדרך שלך לפי השילוט לאן שאתה צריך להכנס ותעבור צ'קאין שקילת מזוודות ואלי תחקיר בטחוני כלשהו אחרי זה אתה מגיע לדיוטי פרי ויש שם כל מיני מסעדות ובתי קפה קטנים תסבובב שם כמה זמן שנשאר ואז כשתתחיל העלייה למטוס תתחיל לקחת את עצמך למטוס(לרוסיה לרוב טסים במטוסים קטנים ולא בבואינג ככה שאין שם מלא אנשים שעולים למטוס אז אתה יכול ללכת כמעט מיד איך שמתחילה העליה) אם אתה רוצה לפני שאתה מתחיל לשוטט בדיוטי פרי תבדוק איפה נמצא השער עלייה שלך למטוס כדי שאח"כ תדע להגיע אליו מספיק מהר.

זהו בטיסה שב ליד המעבר אם אתה לא רוצה להרים אנשים כשתרצה לצאת לשירותים ותביא נגן\ספר\psp\חברה\מחשב נייד\שיעורי בית\מפה של המקום שאליו אתה תעש ותעשה בערך מה שבא לך שכולל ישיבה בעיקר.

כנראה שיגישו אוכל בשלב כלשהו

וזהו בגדול

כשתנחת תקח תמזוודות תלך לבקרת גבולות ישימו לך חותמת בדרכון וזהו-תבלה.

ולא הייתי ממליץ לך לראות תתוכנית הזאת לפני הטיסה ותזכור שיותר אנשים נהרגים בתאונות דרכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...