בהצלחה לנבחנים באנגלית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לנבחנים באנגלית

methodman

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שטעית לפחות באחד מהם

אני עשיתי את 5 ו 6 - הם מזכירים את הממשלות (quoting governments - it won the approval blabla) ודעות חיוביות של מקצוענים (acclaimed by doctors blabla)

בכל מקרה, החיבור היה קצת מעצבן, המצאתי משהו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות בונוס נותנים על ציון סופי של 5 יחידות?

עריכה:

בדקתי.

- לציון בחינה ברמה של 4 יחידות לימוד יש להוסיף 12.5 לדוגמא: ציון 70 יהפוך ל- 82.5.

- לציון בחינה ברמה של 5 יחידות לימוד יש להוסיף 25 לדוגמא: ציון 80 יהפוך ל- 105.

בד"כ.

אני מרגיש שיהיה לי 100 בE גם בלי הבונוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות בונוס נותנים על ציון סופי של 5 יחידות?

עריכה:

בדקתי.

- לציון בחינה ברמה של 4 יחידות לימוד יש להוסיף 12.5 לדוגמא: ציון 70 יהפוך ל- 82.5.

- לציון בחינה ברמה של 5 יחידות לימוד יש להוסיף 25 לדוגמא: ציון 80 יהפוך ל- 105.

בד"כ.

אני מרגיש שיהיה לי 100 בE גם בלי הבונוס..

מה?? על איזה בונוס אתה מדבר?

אני יצאתי מבחינה של E וישר מישהו ביאס אותי שטעיתי בשאלה אחת (בהאזנה, ששאלו על שאלה בהתחלת הראיון, ולא שמתי לב שזה בהתחלה, ורשמתי greatest weakness...).

חוץ מזה, הבחינה הייתה ממש קלה, כמו כל הבחינות של E, ללא יוצא מן הכלל.

לדעתי מודל E (ואולי גם האחרים, עוד לא עשיתי אותם) זה סוג של בדיחה לא מצחיקה. מבחן שמורכב מפחות מ10 שאלות סגורות קלות ברמות, שאפשר לסיים בפחות מעשר דקות. מבחן שכל טמבל יכול להוציא בו 90-100 בקלות, אבל גם מי שבאמת טוב באנגלית יכול לטעות בקטנה בשאלה אחת וירדו לו 8 נקודות...

בקיצור מבחן שלא מייצג את רמת האנגלית של הבן אדם בגרוש (וגם מוביל לרמה העלובה של האנגלית אצל רוב אנשי הארץ).

סליחה על החפירה, פשוט נעלו את שרשור הקיטורים.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?? על איזה בונוס אתה מדבר?

הבונוס שאתה מקבל כשאתה הולך להירשם באוניברסיטה. הציון שאיתו אתה רוצה להתקבל לאוניברסיטה מורכב מ50% ציון פסיכומטרי ו50% ממוצע בגרויות.

כשמחשבים את הממוצע בגרויות, כל מקצוע שהגברת ברמה של 4\5 יח"ל אתה מקבל עליו בונוס של נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...