<-| חוות דעת לגבי מפרט | -> תקציב: 10K, מחשב ביתי באיכות גבוהה, ותודה מראש - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

<-| חוות דעת לגבי מפרט | -> תקציב: 10K, מחשב ביתי באיכות גבוהה, ותודה מראש

DJ103

Recommended Posts

שוב, תודה רבה על התגובות.

DXM;

דבר ראשון, את הכרטיס קול כבר הורדתי מן המפרט, כולכם צודקים לגמרי, ואין לי בו שום צורך.

לגבי המעבד, ההפרש הוא בסה"כ כ-300 שקל, ולפי מה שאתה אומר, אני גם אוכל לעשות OC לQ9300 ולהגיע גם לביצועים בהרבה יותר גבוהים, ככה שלא איכפת לי להוציא את ה300 שקל האלה. :]

לגבי הזכרונות והכרטיס מסך, אני מתכן לבנות את המחשב הזה ולמצוא דרך שהוא יחזיק לי להרבה זמן ללא צורך בשדרוג. לכן, אני כבר עכשיו לוקח עם CL4 שיהיו טיפ טיפה יותר בעלי רמה, ושיאריכו לי את החיות של המחשב. ואם אני אצטרך, אני אוסיף בעתיד עוד כרטיסים.

אותו דבר לגבי הכרטיס מסך, בניתי כבר עכשיו את האפשרות ל-, בשביל שכשאני אצטרך לשדרג, אני אוכל להוסיף פשוט עוד כרטיס או 2 חדשים לגמרי שייתנו לי עצמה מירבית.

למרות שלגבי ה- אני באמת בהתלבטות ואני חושב שכדאי לי כרגע לקנות פשוטים יחסית שלא עולים כ"כ הרבה(כנגד לכרטיס הבודד היקר שיש לי כרגע במפרט שלי), ובהמשך, אם הכרטיסים האלו לא יספקו אותי, אני אשדרג אותם.

למרות שאסור לשכוח שיש לי מסך 22", ואני הולך להריץ קצת משחקים כבדים במחשב זה, אז גם אם אני קונה כרגע כרטיס/ים פשוטים, אני צריך אותם טובים.

מה אתם אומרים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...