Top Gear חוזרת!!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Top Gear חוזרת!!!!

Lost Spirit

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שכל אחד אהב משהו אחר. יש הרבה מה לאהוב בתוכנית הזאת.

אבל אין לדעתי אין על הפרקים שהיו עם הטנדר של טויוטה!!

גם אני אוהב שהם עושים אתגרים בין שלושתם.. לפעמים הם מקבלים מכוניות או שהם צריכים לבחור מכוניות בהתאם לאתגר..

אני זוכר את הפרק שהייתה למבורגיני (אני חושב גלרדו) והייתה פגאני זונדה.. והשלישית לא זוכר. ואחת המכוניות לא הצליחה לצאת מחניון, והם עשו שם פקקים ועכבו את כל התנועה. הם שמו על המדרכה חתיכת קרש והקרש נשבר. זה היה מצחיק עד דמעות!! :lol: :lol:

אהבתי את התקופה שהיו מסתלבטים על הלבנת השיניים של ריצ'רד האמונד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושה סופרקארס בפריז 8)

היום בדיוק דיברתי על הפרק הזה עם אירי מבית הספר שלי [עשה עליה וכיום הוא מורה מחליף או משהו כזה לאנגלית]

הוא חולה טופ גיר ככה שיש לנו משהו במשותף 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי דפוק ב FIFTH GEAR....יש שם אישה :kopfpatsch:

מצטער להגיד לך - אבל גם TIFF וגם VICKY היו מגישים ב-TOPGEAR

אם אני לא טועה עד שנת 2001

הצוות החדש הוא צוות יותר טוב מהבחינה של הגשת התוכנית - אך לא מבחינה מקצועית (ניסיון כנהגים מקצועיים) לכן יש להם את הסטיג

וכן - אני עדיין חושב ש-TOP GEAR היא התוכנית הכי מהנה

אין על מבחן ההתעללות בטויוטה היילקס - ראיתי אותו כל כך הרבה פעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הסטיג הנוכחי? מישו יודע?

עריכה:

הנה תקציר של הפרק החדש למי שרוצה

Top Gear returns and already the police are involved. The boys are each given £1,000 to buy a police car which will then be used in a dramatic chase. Unlike a real police car, there won't be several hundred metres of forms to fill in if they get a bit dented. And they most likely will get dented. Jeremy starts the sideways, "power"-shouting, tyre-shredding fun by driving the Ferrari 430 Scuderia, which was postponed from the last series after a journalist crashed it. James, meanwhile, introduces a new member to the Top Gear team... Justin Lee Collins and Alan Carr are the Star(s) in a Reasonably Priced Car.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...