Top Gear חוזרת!!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Top Gear חוזרת!!!!

Lost Spirit

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוכנית גאונית. והכי טובה בתחום שלה. לא רואה את הילוך חמישי וכל אלו, ובהחלט שלא את החיקוי הישראלי- המופע המוטורי (ממש זוועה של תוכנית)

חברה שלי שלא מבינה כלום במכוניות הושפעה ממני וכל יום שישי שיש פרק מהעונה החדשה אנחנו רואים ביחד. אם לא היא, הייתי מפספס לפעמים, אני לא בן אדם עקבי ולא מתמיד, אבל היא ממש אהבה את זה. אז זה טוב לשנינו. תוכנית מעניינת בצורה אובייקטיבית, משעשעת במיוחד עם ההומור הבריטי הטוב של קלארקסון ושל אלו שכותבים את התוכנית. ו... זהו. פשוט מומלץ לכל מי שלא ראה עדיין.

היה נחמד ביום שישי עם ג'יימס בלנט.. אבל אחת התקופות של טופ גיר שאני לא אשכח, זה עם הטנדר של טויוטה שהעבירו אותו שבעה מדורי גהינום.. זה היה כ"כ משעשע ובו בזמן כ"כ מדהים שהוא שרד את כל זה. ;) look for it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר את הפרק שבוא הם בנו חללית לחלל וגם את ההפרק של חציית אגמי המלח האלה ?

איזה עונה ואיזה פרקים ?

קישור לצפיה און לין יהיה מעולה

וכן זאת התוכנית הילוך חמישי מעצבן אותי

בימיוחד הקטע שהם לא מתחילים את סיבוב ההקפה שלהם מ0 אלה אחרי הקפת ניסיון כזה ואז הם סופרים זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב שהצבא משתף איתם פעולה,

לנד רובד נגד טנק, בוגטי נגד מטוס קרב, מסוק נגד שקר כלשהו :) והיו גם צלפים נגד מרצדס ועוד מכונית (אני חושב פורשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת התוכניות הגאוניות!! מכור לתוכנית הזאת!

אחד הפרקים החזקים זה עם המכוניות האמפיביות זה היה מצחיק עד דמעות!

הבילוי בפארק עם הקרוואן היה מצחיק בטירוף! ויש עוד הרבה פרקים חזקים כמו המסע לארצות הברית בקיצור סדרה חזקה ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...